Pahuna

प्रियंका चोपडाद्धारा निर्मित नेपाली चलचित्र पाहुनाको ट्रेलर सार्वजनिक


बलिउड तथा हलिउड अभिनेक्री प्रियंका चोपडाको प्रोडक्शमा निर्माण गरिएको नेपाली चलचित्र पाहुना: The Little Visitors को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ ।

नेपालमा भएको द्धन्दको समयमा परिवारसँग छुट्एिका तिनजना बालबालिकाको मित्रता र उनीहरुको बनाएको घरको कथालाई यस चलचित्रमा प्रस्तुत गरिएको छ । सानो भाईको सुरक्षाको लागि दिदि बहिनीले खेलेको भुमिका यस चलचित्रमा देख्न सकिन्छ । नेपाली भाषामा तयार गरिएको यस चलचित्रमा अग्रेजी सवटाइटल राखिएको छ । चलचित्रको निर्देशन पाखी ए तेरेवालाले गरेका हुन भने सह निर्माताको रुपमा चिल्ड्रेन फिल्म सोसाइट इन्डिया रहेको छ । चलचित्रको छायाङ्कन सिकिम्मका विभिन्न ठाँउमा गरिएको छ । चलचित्र मंशिर २१ गते देखि प्रर्दशनमा आउँदैछ । चलचित्रमा इशिका गुरुङ्ग, मञ्जु के.सी, सारन राई, बिनोद प्रदान, उत्तम प्रधान तथा अनमोल लिम्बुलाई मुख्य भुमिकामा देख्न पाइनेछ ।

सिनेमामा इशिका गुरुङ, अनमोल लिम्बू, मन्जु केसी, सरण राई, विनोद प्रधान, उत्तम प्रधान र बनिता लागुनको मुख्य भूमिका रहेको छ । पर्पल पेबल पिक्चर्सको ब्यानरमा निर्माण भएको यस सिनेमाको सह निर्माताको रुपमा चिल्डे्रन्स फिल्म सोसाइटी इन्डिया रहेको छ । सिनेमालाई पाखी ए तराइवालाले निर्देशन गरेका हुन् ।

 


Loading comments...