Lifestyle Portal
  •   २३ बैशाख २०७८, बिहीबार

लघु ब्यवसाहीहरुको प्रदर्शनी मेला

१७ भाद्र २०७६, मंगलवार १४:३४

साना तथा मझौला ब्यवसाही महाँसघंको आयोजनामा यहि आँउदो भाद्र १९ देखि २३ सम्म काठमाण्डु भृकुटिमण्डपमा लघु ब्यवसाहीहरुको प्रर्दशनी मेला आयोजना हुने भएको छ । देशको अर्थतन्त्रमा टेवा दिन र स्वरोजगारीको श्रृजनामात्र नभई स्थानीय श्रोत साधनको उपयोग र स्थानीय उत्पादनको प्रवर्धनमा पनि यस प्रकारका मेलाहरुको बिशेष भूमिका रहने मेला आयोजना कार्यक्रमका संयोजक अमित उपाध्यायले बताए । सांस्कृतिक समुह रकसिद्धिका चेयरमेन पनि रहेका उपाध्यायका अनुसार अब मेलाका सम्पूर्ण तयारी अन्तिम अवस्थामा पुगेको र लघु ब्यवसाह प्रवर्धनका लागि सयौं ब्यवसाह र स्टलहरु मेला मार्फत सबैको अगाडि ल्याउने कार्य सुसम्पन्न हुनेमा आयोजक निश्चित छन् ।

कार्यक्रमका अर्का संयोजक रबिन थापाका अनुसार ब्यवसाहीहरुको उत्साह र सबैजनाको हौसलाले गर्दा आफूहरु निकै उत्साहित रहेको र यस प्रकारका मेलाहरु ब्यवसाह प्रवर्धनका लागि निकै जरुरी भएको बताएका छन् । उक्त मेलाको स्टल व्यबस्थापनको कार्यभार चाँही बिजनेश फर्मुलाका प्रकाश लामीछाने ले गरेका छन् ।

यस मेला आयोजनामा ट्रेड प्रमोशन एण्ड एक्सपोर्ट सेन्टर नेपाल अर्थात ब्यापार निकासी तथा प्रवर्द्धन केन्द्र , कामना बिकास बैंक, ईसेवा लगायत अन्य बिभिन्न संघ संस्थाहरुको सहयोग रहेको बताइन्छ । यस मेलाको अनलाइन मिडिया पार्टनर भनें लाइभमाण्डु रहेको छ ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं। अमेरिकामा एक जोडी जुम्ल्याहा दिदीबहिनी हरेक काम एकसाथ गर्ने गर्छन् । ब्रिटनी र ब्रायना डीन नामका यी जुम्ल्याहा दिदीबहिनीले

रिस कति हानीकारक छ ? कति नोक्सान पुर्याउँछ ? त्यो धेरैले आफ्नो जीवनमा अनुभव गरेकै हुन्छ । पारिवारिक जीवन विघटन

हिन्दू धर्मशास्त्र अनुसार सोमबार भगवान शिवको विशेष दिन हो । यो दिन देवको पनि देव, महादेव शिवको व्रत बसी पूजाआजा

सीएनएन । लुइ भुटानको विमान आकारको लक्जरी ह्यान्डब्याग ३९ हजार डलर अर्थात नेपालको ४६ लाख रुपैँयाभन्दा धेरैमा बिक्री भएको छ