Lifestyle Portal
  •   १ जेष्ठ २०७८, शनिबार

जब बलात्कारीले क्यामरामा बोले

२४ मंसिर २०७६, मंगलवार १३:३८

भारतको हैदरावादको रेप केसले अहिले विश्व नै हल्लाएको छ । उत्तर प्रदेशको अजमगढमा एकजना पुरुषले एउटी महिला र उन्को छोरीलाई जबरजस्ती बलात्कार गरे, दुबै आमाछोरीहरु त्यस बखत आफ्नो घरमा सुतिरहेका थिए । एउटा बलात्कारीको मनमा बलात्कार गर्दाको समयमा के हुन्छ ? अहिले धेरैजनाको लागि यो टड्कारो सवाल भएको छ । भिडियोमा प्रहरीलाई यि बलात्कारीले आफ्नो अपराधका बारेमा बताए, उन्ले आफ्नो अपराध स्वीकार गर्दै कसरी महिला र तिनकी १० वर्षिया छोरीलाई बलात्कार गरे अनि तिनका श्रीमान र छोरा अनि महिला र छोरीलाई कसरी हत्या गरे भन्ने विषयमा बताएका छन् ।

नसरुद्धीन नामका यि अपराधीले यस वर्ष नोभेम्बर २४ मा यस अपराध गरेका थिए, प्रहरीका अनुसार यि अपराधी मानसिक रुपमा सामान्य व्यक्ति रहेका र यौन विषयका निकै रोगी रहेका थिए । यिनी पिडीत परिवारका निकट रहेका अप्रत्यक्ष रुपमा पिडित परिवारसंग चिनजान भएका व्यक्ति थिए । मोबाइल ट्रयाक गरेर प्रहरीले अपराधी पत्ता लगाएको थियो ।

नसरुद्धीनले आफू निकै पहिलेदेखि पिडित महिलाको घर जाने गरेको र घरबाहिरबाट तिनलाई हेर्ने गरेको बताएका छन् । एकदिन महिलाको घर जाँदा बत्ति बलिरहेको र अरु कोही नभएको यिनले बताए यिनका अनुसार पिडित परिवारको घर एकान्त स्थानमा रहको थियो । बाहिर बलेको बत्ति निभाएर, बल्बलाई होल्डरबाट हटाएर यिनी मुख्य गेट छिरे । मुख्य गेट खोलेपछि आँगनमा अड्याइएको एउटा बाँसको लठि झरेको र महिलाका श्रीमान बिउँझिएको यिनले बताए, तर यिनले तत्कालै महिलाका श्रीमानले लठिले अनि बाटामा आँउदा टिपेका ईटाँले दुई पटक हानेर मारिदिए । त्यस आवाज सुनेर महिला उठिन, त्यसपछि नसरुद्धीनले महिलाका बच्चा, महिला सबैलाई हान्न थाले । बच्चा र बुवालाई मारेपछि लडेकी महिलालाई तानेर यिनले छेउमा लगि बलात्कार गरे, महिला मरणसन्न लडिरहेकी थिइन र बलात्कार गरेपछि यिनको हरीर काँमीरहेको थियो । त्यसपछि मैले आफ्नो शरीरमा लागेको रगतका टाटाहरु पखाल्न पानी खोज्दै गर्दा महिलाकी १० वर्षिया छोरीले पानी मागिन्, मैले गएर तिनलाई पनि मुख थुनेर बलात्कार गरेँ ।

तिनले चोर भनेंर कराउन थालेकी थिइन, मैले तिनलाई पनि ईँटाले हानेर ढालिदिँए । यि कुराहरु भिडियोमा नसरुदीनले प्रहरीलाई दिएको वयानमा उल्लेख छ ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

हैदराबाद(एएनआई) – भारतको औषधि नियामक निकायले कोभिड–१९ विरुद्धको रुसी स्पुतनिक भी खोप आपतकालीन प्रयोगका लागि अनुमति दिएसँगै भारतीय बजारमा बिक्री

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मुलुकको राजनीतिमा जन्डिसका बिरामीले जस्तो जता पनि पहेँलो देख्ने प्रवृत्ति देखा परेको बताएका छन् । शुक्रबार

काठमाडौं। स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले चिकित्सकको सिफारिशविना घरमा अक्सिजन सिलिन्डर नराख्न दिर्नेशन जारी गरेको छ। कोरोना संक्रमितको संख्या बढेसँगै अक्सिजनको

काठमाडाैं‌ । नेपाली कांग्रेसले विषम अवस्थामा नेपाललाई सहयोग गरिदिन मित्रराष्ट्र र अन्तरराष्ट्रिय संघ, संस्थाहरूलाई आग्रह गरेका छन् । शुक्रबार विज्ञप्ति