Lifestyle Portal
  •   २० असार २०७९, सोमबार

विश्वप्रसिद्ध अलादिन चलचित्रका नायकको ब्यथा

३ पुष २०७६, बिहीबार १०:००

अलादिन चलचित्र डिज्नेले निर्माण गरेको सुपरहिट, मल्टीमिलियन डलर कमाएको चलचित्र हो । यसमा मध्यपूर्वका जिवनशैली, उड्ने कार्पेट र जीनको कन्सेप्टमा निकै रोचक कुराहरु र प्राचिन समय देखाइएको थियो । गतवर्ष मे मा रिलिज भएको अलादिनले विश्वभरिमा १ बिलियन मुनाफा कमायो, यसमा मुख्य पात्रका रुपमा क्यानडामा बस्ने ईजिप्टका मसौद नाम गरेका कलाकार हुन् । मसौदले भर्खरै आफूले अलादिनपछि कुनै पनि चलचित्रको अफर नपाएको र काम नपाएर बसेको भनेंका छन् । विश्वभरि यति धेरै चर्चा बोकेको चलचित्रको मुख्य पात्र भएपछि पनि जिवन सँधै गुलाफ र मखमली नहुने रहेछ, उनको भनाई छ ।

डेली बिस्ट नामक पत्रिकामा यिनको पूर्ण अन्र्तवार्ता छापिएको थियो । मान्छेहरु दिमागमा नै नयाँ र एसियन जिवनशैली मा आधारित चलचित्र बनाउने आइडिया राखेर बसेका छन् र म चाँही यहाँ काम नपाएर बसेको छु भनेंर मसौदले भनेंका छन् । हुलुे टिभी सिरिज रिप्राइजलमा भनें स्क्रिनमा देखिएका छन्, त्यो चाँही यिनले अल्लादिन गर्न अगावै तय गरिएको भूमिका थियो । अमेरिकामा रिप्राइजल प्रिमियर भइरहेको बताइन्छ ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

लोकप्रिय पोखरेली सांगीतिक ब्यान्ड ‘कन्दरा’ र ‘नेपग्याज्म लाइभ इभेन्ट’ (एनएलई) कम्पनीबीच व्यवयसायिक सम्झौता भएको छ । २०७९ असार ७ गते

भारतका माननीय रेल मन्त्री र माननीय पर्यटन मन्त्रीले आज संयुक्तरुपमा दिल्ली रेल्वे स्टेसनमा हरियो झण्डा देखाई भारत र नेपाल जोड्ने

भारतीय सांस्कृतिक सम्बन्ध परिषद्का अध्यक्ष डा. विनय सहस्रबुद्धेले यही मिति २०७९ जेठ ३१ देखि असार २ गते सम्म काठमाडौं भ्रमणका

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा निर्माण भएको श्रीफौद सिंह जनता मावि, लालबन्दी नगरपालिका–१७, रानीगञ्ज, सर्लाही जिल्लाको दुईतले भवनको उद्घाटन सम्पन्न भएको