Lifestyle Portal
  •   २२ माघ २०७९, आईतवार

विश्वप्रसिद्ध अलादिन चलचित्रका नायकको ब्यथा

३ पुष २०७६, बिहीबार १०:००

लोकप्रिय

अलादिन चलचित्र डिज्नेले निर्माण गरेको सुपरहिट, मल्टीमिलियन डलर कमाएको चलचित्र हो । यसमा मध्यपूर्वका जिवनशैली, उड्ने कार्पेट र जीनको कन्सेप्टमा निकै रोचक कुराहरु र प्राचिन समय देखाइएको थियो । गतवर्ष मे मा रिलिज भएको अलादिनले विश्वभरिमा १ बिलियन मुनाफा कमायो, यसमा मुख्य पात्रका रुपमा क्यानडामा बस्ने ईजिप्टका मसौद नाम गरेका कलाकार हुन् । मसौदले भर्खरै आफूले अलादिनपछि कुनै पनि चलचित्रको अफर नपाएको र काम नपाएर बसेको भनेंका छन् । विश्वभरि यति धेरै चर्चा बोकेको चलचित्रको मुख्य पात्र भएपछि पनि जिवन सँधै गुलाफ र मखमली नहुने रहेछ, उनको भनाई छ ।

डेली बिस्ट नामक पत्रिकामा यिनको पूर्ण अन्र्तवार्ता छापिएको थियो । मान्छेहरु दिमागमा नै नयाँ र एसियन जिवनशैली मा आधारित चलचित्र बनाउने आइडिया राखेर बसेका छन् र म चाँही यहाँ काम नपाएर बसेको छु भनेंर मसौदले भनेंका छन् । हुलुे टिभी सिरिज रिप्राइजलमा भनें स्क्रिनमा देखिएका छन्, त्यो चाँही यिनले अल्लादिन गर्न अगावै तय गरिएको भूमिका थियो । अमेरिकामा रिप्राइजल प्रिमियर भइरहेको बताइन्छ ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

एजेन्सी सीउल, १९ पुस उत्तर कोरियाली नेता किम जोङ उनले दोस्रो शक्तिशाली सैन्य अधिकारी पाक जोङ चोनलाई पदमुक्त गरेको कोरियाली

एजेन्सी सेनेगल, १९ पुस सेनेगलका दुई विपक्षी सांसदलाई बजेटको बहसका क्रममा गर्भवती सांसदलाई  पेटमा लात हानेको अभियोगमा ६ महिनाको जेल

कोरोना महामारी, निरन्तरको जलवायु प्रकोप, बढ्दो भूराजनीतिक तनाव, थलिएको अर्थतन्त्रमा कछुवाको गतिमा झिनो सुधार, ऊर्जा र खाद्यन्नको अकल्पनीय मूल्य वृद्धिलगायत

विरगञ्ज, १४ पुस छिमेकी मुलुक भारतमा कोभिड–१९ को संक्रमण फैलन थालेपछि वीरगन्ज नाकामा उच्च सतकर्ता अपनाइएको छ । इनरुवा नाकामा