Lifestyle Portal
  •   ६ आश्विन २०७८, बुधबार

विश्वप्रसिद्ध अलादिन चलचित्रका नायकको ब्यथा

३ पुष २०७६, बिहीबार १०:००

अलादिन चलचित्र डिज्नेले निर्माण गरेको सुपरहिट, मल्टीमिलियन डलर कमाएको चलचित्र हो । यसमा मध्यपूर्वका जिवनशैली, उड्ने कार्पेट र जीनको कन्सेप्टमा निकै रोचक कुराहरु र प्राचिन समय देखाइएको थियो । गतवर्ष मे मा रिलिज भएको अलादिनले विश्वभरिमा १ बिलियन मुनाफा कमायो, यसमा मुख्य पात्रका रुपमा क्यानडामा बस्ने ईजिप्टका मसौद नाम गरेका कलाकार हुन् । मसौदले भर्खरै आफूले अलादिनपछि कुनै पनि चलचित्रको अफर नपाएको र काम नपाएर बसेको भनेंका छन् । विश्वभरि यति धेरै चर्चा बोकेको चलचित्रको मुख्य पात्र भएपछि पनि जिवन सँधै गुलाफ र मखमली नहुने रहेछ, उनको भनाई छ ।

डेली बिस्ट नामक पत्रिकामा यिनको पूर्ण अन्र्तवार्ता छापिएको थियो । मान्छेहरु दिमागमा नै नयाँ र एसियन जिवनशैली मा आधारित चलचित्र बनाउने आइडिया राखेर बसेका छन् र म चाँही यहाँ काम नपाएर बसेको छु भनेंर मसौदले भनेंका छन् । हुलुे टिभी सिरिज रिप्राइजलमा भनें स्क्रिनमा देखिएका छन्, त्यो चाँही यिनले अल्लादिन गर्न अगावै तय गरिएको भूमिका थियो । अमेरिकामा रिप्राइजल प्रिमियर भइरहेको बताइन्छ ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

एजेन्सी, प्योङयाङ । उत्तर कोरियाले योङवायोन आणविक क्षेत्रमा युरेनियमयुक्त भट्टी विस्तार गरेको स्याटलाईट तस्बिरमा देखिएको छ । उत्तरका पछिल्ला गतिविधिले

एजेन्सी, काठमाण्डौ । चीनले अमेरिका, बेलायत र अस्ट्रेलियाबीचको एतिहासिक परमाणु सम्झौताको निन्दा गर्दै त्यसले क्षेत्रीय शान्ति र स्थायित्वलाई कमजोर पार्ने

आम्सटर्डम, एजेन्सी । अफगास्तिानको मामिलामा विवाद बढेपछि नेदरल्यान्डकी विदेशमन्त्री सिग्रिड कागले राजीनामा दिएकी छिन् । अफगान उथलपुथलपछि पदबाट राजीनामा दिने

काठमाण्डौ । मुलुक बजेटविहीन हुने निश्चित भएको छ । सरकारले ल्याएको प्रतिस्थापन विधेयक संसदमा विचाराधीन रहेको र र अघिल्लो सरकारले