Lifestyle Portal
  •   १४ मंसिर २०७८, मंगलवार

साउदी महिलाले गैरमुस्लिम अमेरिकी पुरुषसंग बिवाह गरेपछि

२९ पुष २०७६, मंगलवार ०७:४५

साउदी मिडियाहरुमा अहिले एउटा घटनाले निकै प्रश्रय पाइरहेको छ, त्यो हो अमेरिकी पुरुषसंग सार्वजनिक समारोहमा नै बिवाह गरेकी साउदी महिलाको बिवाह प्रसगं । ति अमेरिकी पुरुष गैरमुस्लिम हुन, जस्ले गर्दा झनै तितो वक्तव्यहरु साउदी मिडियामा आइरहेका पाइन्छन् । साउदी महिलाको नाम जोजो हो जस्ले गत डिसेम्बर आफ्नो इन्स्टा अकाउण्टमा अमेरिकी गैरमुसलमान पुरुषसंग बिवाहको घोषणा गरेकी थिइन, जोजो अमेरिका मा नै बस्दछिन् । उन्का गैर मुसलमान पुरुषले बिवाह अगाडि मुसलमान धर्म अगिंकार नगरेको भएतापनि जोजोले बिवाह गरेकी र भिडियो क्लीपहरु भाइरल गरेकीले उन्ले साउदीमा निकै डिजीटल प्रताडनाहरु खप्नु परिरहेको छ । जोजोको इन्स्टा अकाउण्ट इट्स रियल जोजोमा यिनले धेरै फोटोहरु आफ्नो प्रेमीसंग रहँदाको र केहि बिवाहको फोटोहरु शेयर गरेकी छिन् । यिनका तस्वीरहरुमा ईसाई धर्मका अनुसार जोजोले बिवाह गरेको देखिन्छ, यस कारणले पनि साउदी समाज आफ्नी चेलीको बिवाहसंग खुशी छैन तर जाजोले भनें आफू दुबै जना फरक र पृथक व्यक्तित्वको भएको अनि ति पुरुष नै आफ्नो शुक्रान अनि शालोम भएको लेखेकी छिन् ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

भारत सरकारको नेरु. १ करोड २७ लाख आर्थिक सहयोगमा दार्चुला जिल्लाको खलंगा, तिंकरमा अवस्थित श्री मोती महिला संघ प्राथमिक विद्यालयको

वीरगञ्ज । वीरगञ्जस्थित क्लार्क्स रिसोर्ट्समा “आजादी का अमृत महोत्सव” (भारत @ 75) को अवसरमा, भारतीय महावाणिज्य दूतावास, विरगञ्जद्वारा “लोकतन्त्रको विशेष

टुंडिखेलस्थित नेपाली सेनाको मुख्यालयमा आयोजना गरिएको एक समारोहबीच भारतीय सेनाले नेपाली सेनालाई आज टाटा एलपिटिए १६२८ वर्कशप ट्रकहरु उपहारस्वरुप प्रदान

कोभिड खोप प्रमाणपत्रको पारस्परिक मान्यताका लागि भारत सरकार स्वास्थ्य एवम् परिवार कल्याण मन्त्रालय र नेपाल सरकार स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयबीच