Lifestyle Portal
  •   २० असार २०७९, सोमबार

साउदी महिलाले गैरमुस्लिम अमेरिकी पुरुषसंग बिवाह गरेपछि

२९ पुष २०७६, मंगलवार ०७:४५

साउदी मिडियाहरुमा अहिले एउटा घटनाले निकै प्रश्रय पाइरहेको छ, त्यो हो अमेरिकी पुरुषसंग सार्वजनिक समारोहमा नै बिवाह गरेकी साउदी महिलाको बिवाह प्रसगं । ति अमेरिकी पुरुष गैरमुस्लिम हुन, जस्ले गर्दा झनै तितो वक्तव्यहरु साउदी मिडियामा आइरहेका पाइन्छन् । साउदी महिलाको नाम जोजो हो जस्ले गत डिसेम्बर आफ्नो इन्स्टा अकाउण्टमा अमेरिकी गैरमुसलमान पुरुषसंग बिवाहको घोषणा गरेकी थिइन, जोजो अमेरिका मा नै बस्दछिन् । उन्का गैर मुसलमान पुरुषले बिवाह अगाडि मुसलमान धर्म अगिंकार नगरेको भएतापनि जोजोले बिवाह गरेकी र भिडियो क्लीपहरु भाइरल गरेकीले उन्ले साउदीमा निकै डिजीटल प्रताडनाहरु खप्नु परिरहेको छ । जोजोको इन्स्टा अकाउण्ट इट्स रियल जोजोमा यिनले धेरै फोटोहरु आफ्नो प्रेमीसंग रहँदाको र केहि बिवाहको फोटोहरु शेयर गरेकी छिन् । यिनका तस्वीरहरुमा ईसाई धर्मका अनुसार जोजोले बिवाह गरेको देखिन्छ, यस कारणले पनि साउदी समाज आफ्नी चेलीको बिवाहसंग खुशी छैन तर जाजोले भनें आफू दुबै जना फरक र पृथक व्यक्तित्वको भएको अनि ति पुरुष नै आफ्नो शुक्रान अनि शालोम भएको लेखेकी छिन् ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

लोकप्रिय पोखरेली सांगीतिक ब्यान्ड ‘कन्दरा’ र ‘नेपग्याज्म लाइभ इभेन्ट’ (एनएलई) कम्पनीबीच व्यवयसायिक सम्झौता भएको छ । २०७९ असार ७ गते

भारतका माननीय रेल मन्त्री र माननीय पर्यटन मन्त्रीले आज संयुक्तरुपमा दिल्ली रेल्वे स्टेसनमा हरियो झण्डा देखाई भारत र नेपाल जोड्ने

भारतीय सांस्कृतिक सम्बन्ध परिषद्का अध्यक्ष डा. विनय सहस्रबुद्धेले यही मिति २०७९ जेठ ३१ देखि असार २ गते सम्म काठमाडौं भ्रमणका

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा निर्माण भएको श्रीफौद सिंह जनता मावि, लालबन्दी नगरपालिका–१७, रानीगञ्ज, सर्लाही जिल्लाको दुईतले भवनको उद्घाटन सम्पन्न भएको