Lifestyle Portal
  •   २२ माघ २०७९, आईतवार

साउदी महिलाले गैरमुस्लिम अमेरिकी पुरुषसंग बिवाह गरेपछि

२९ पुष २०७६, मंगलवार ०७:४५

लोकप्रिय

साउदी मिडियाहरुमा अहिले एउटा घटनाले निकै प्रश्रय पाइरहेको छ, त्यो हो अमेरिकी पुरुषसंग सार्वजनिक समारोहमा नै बिवाह गरेकी साउदी महिलाको बिवाह प्रसगं । ति अमेरिकी पुरुष गैरमुस्लिम हुन, जस्ले गर्दा झनै तितो वक्तव्यहरु साउदी मिडियामा आइरहेका पाइन्छन् । साउदी महिलाको नाम जोजो हो जस्ले गत डिसेम्बर आफ्नो इन्स्टा अकाउण्टमा अमेरिकी गैरमुसलमान पुरुषसंग बिवाहको घोषणा गरेकी थिइन, जोजो अमेरिका मा नै बस्दछिन् । उन्का गैर मुसलमान पुरुषले बिवाह अगाडि मुसलमान धर्म अगिंकार नगरेको भएतापनि जोजोले बिवाह गरेकी र भिडियो क्लीपहरु भाइरल गरेकीले उन्ले साउदीमा निकै डिजीटल प्रताडनाहरु खप्नु परिरहेको छ । जोजोको इन्स्टा अकाउण्ट इट्स रियल जोजोमा यिनले धेरै फोटोहरु आफ्नो प्रेमीसंग रहँदाको र केहि बिवाहको फोटोहरु शेयर गरेकी छिन् । यिनका तस्वीरहरुमा ईसाई धर्मका अनुसार जोजोले बिवाह गरेको देखिन्छ, यस कारणले पनि साउदी समाज आफ्नी चेलीको बिवाहसंग खुशी छैन तर जाजोले भनें आफू दुबै जना फरक र पृथक व्यक्तित्वको भएको अनि ति पुरुष नै आफ्नो शुक्रान अनि शालोम भएको लेखेकी छिन् ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

विरगञ्ज, १४ पुस छिमेकी मुलुक भारतमा कोभिड–१९ को संक्रमण फैलन थालेपछि वीरगन्ज नाकामा उच्च सतकर्ता अपनाइएको छ । इनरुवा नाकामा

महोत्तरी, १३ पुस महोत्तरीको बर्दिबास नगरपालिका स्थित तल्लो पाटुको विवादित जग्गालाई विद्यालयको संरक्षणमा ल्याइएको छ । पाटु स्थित जन जागृत

काठमाडौ – काठमाडौ क्षेत्र नम्बर १ का घण्टिबहाक उम्मेदवार पुकार बमलाइ भोट माग्न चलचित्र निर्देशक प्रदिप भट्टराई र निर्माता रविन्द्र

काठमाडौं – काठमाडौको क्षेत्र नम्बर ६ (ख) मा प्रमेश श्रेष्ठले उम्मेदवारी दिएका छन्। उनी विगत ८ वर्ष देखि वैकल्पिक राजनीतिमा