भारतकी चर्चित अभिनेत्री सबाना आजमीको कार दुर्घटनाः गम्भीर चोट


भारतमा परम्परागत धारभन्दा पर रहेर सिनेमा क्षेत्रमा एउटा नयाँ धारको शुरुवात गर्ने अभिनेत्रीहरु मध्य सबाना आजमीको संझना गरिन्छ । आफ्नो अद्भूत अनि बास्तविक अभिनयका लागि निकै पटक अवार्डसमेत पाइसकेकी सबानाको आज भारतको पुने मुम्बई राजमार्गमा कार दुर्घटना भएको छ । उनी गम्भीर रुपमा घाइते भएकी छिन्, सबानाका परिवारतर्फबाट भने यस बिषयमा केहि प्रतिक्रिया आएको छैन यद्धपी भर्खरै टाइम्स अफ ईण्डियाले पनि सबानाको दुर्घटनालाई पुष्टि गरेको छ ।

सबानाका पति चर्चित गीतकार अनि लेखक जावेद अख्तर हुन् । खालापुर टोल प्लाजा क्षेत्रको एक्प्रेस हाइवेमा सबाना चढेको कार ट्रकसंग ठोक्कीएको हो । उन्लाई पनवेलको एमजीएम अस्पतालमा भर्ना गरिएको छ । हिजो जावेद अख्तरको ७५ औं जन्म दिन धूमधामका साथ मनाइएको थियो ।

केहि अपुष्ट खबरका अनुसार उक्त कारमा जावेद अख्तर पनि थिए तर सौभाग्यवश जावेदलाई चाँही केहि भएन भनें चालक अनि सबानालाई भनें गम्भीर चोट लागेको छ ।


Loading comments...