Lifestyle Portal
  •   २३ बैशाख २०७८, बिहीबार

चर्चित गायिका रिहानाका मुसलमान प्रेमी

५ माघ २०७६, आईतवार १७:००

रिहाना बिश्व सांगितिक जगतकी अहिलेकी सर्वाधिक चर्चामा रहेकी गायिका हुन्, उन्को साउदी अबरका अरबपति प्रेमी संगको प्रमे जिवन निकै चर्चामा थियो भनें गतवर्षको ईदमा यिनी यिनै प्रेमीको घरमा नै गएर मनाएकी पनि हुन् । साउदीका यि अरबपतिको नाम हसन जमिल हो र सन् २०१७ मा स्पाम्पेन पिँउदै एउटा पौडी पोखरीमा यिनीहरुले चुम्बन गर्दै गरेको तस्वीर सार्वजनिक भएपछि मात्र यि दुई बिचको प्रेम समबन्ध अगाडि आएको थियो ।

साउदी अरबमा भनें हसनको यो प्रेमकथालाई उति रुचाइएको छैन, यि कुराहरु सामाजिक सञ्जालमा हालिएका तस्वीरहरुमा आएका कमेन्टले स्पष्ट बताँउदछ । हसन ३१ वर्षका छन्, उनी साउदीको अव्दुल लतिफ जमिल कग्ंलोमेरेटका मालिक हुन्, पुस्तैनी ब्यापारी घरानाका यिनका परिवारले साउदी अरब र अन्य छिमेकी देशहरुमा टोयोटा कारको डिलरशीप लिएका छन् । गतवर्षको जुन महिनामा पनि यिनीहरु ईटाली बिदा मनाउन गएका थिए, रिहानाका मुसलमान फ्यानहरुले त रिहानाको यस समन्धलाई एउटा धार्मिक आस्थाको रुपमा नै मनाए । उनीहरु लाखौं कमेन्टहरु गरेर रिहानाको फेसबुक र ईन्स्टामा बिवाह कहिले भनी प्रश्न पनि गर्दथे । यता साउदीमा भनें एक समुहले रिहानालाई हसनले चुम्बन गर्नु हरमा हो पनि भनिरहेका थिए । रिहाना जमिलभन्दा एक वर्ष जेठि पनि हुन् तर यी कुराहरुले प्रेममा असर पारेन । साउदको शेख जायद मस्क अगाडि कपालमा कालो बुर्का लगाएकी रिहानाले केहि फोटो शुट पनि गरिन जस्लाई पछि मस्जिद प्रशासनले बिरोध पनि गर्यो । रिहानाका प्रेम प्रसंगहरुमा उन्का पूर्व प्रेमी आर एण्ड बि गायक क्रिस ब्राउनसंगको सम्बन्ध पनि निकै चर्चा र बिवादमा रह्यो । यद्धपि अहिले रिहानाको हसनसंगको दरारका खबरहरु पनि आइरहेका छन् ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

ट्वीटरले बलिउड अभिनेत्री कंगना रनावतको ट्वीटर एकाउण्ट ‘सस्पेण्ड’ गरेको छ । उसले अभिनेत्रीले यो प्लेटफर्मको नियम उल्लंघन गरेको बताएको छ

काठमाडौँ– भारतमा कोरोना भाइरसबाट सङ्क्रमित हुनेको कुल सङ्ख्या दुई करोडभन्दा माथि पुगेको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा तीन लाख ५७

दिल्ली । भारतको राजधारी दिल्लीमा लकडाउनको अवधि एक साताका लागि लम्ब्याइएको छ । कोरोना संक्रमण नियन्त्रण बाहिर जान थालेपछि मख्यमन्त्री

काठमाडौं अमेरिकामा रहेको अभिनेत्री प्रियंका चोपडा र उनका पति निक जोनसले हालै कोभिड १९ फन्डरेजरको सुरुवात गर्दै विश्वभरका मानिससँग भारतका