Lifestyle Portal
  •   १८ माघ २०७९, बुधबार

यूरोप र अमेरिकामा फेसबुक डाउन

१२ माघ २०७६, आईतवार १०:३६

लोकप्रिय

फेसबुकमा प्राविधिक समस्या आँउदा विश्वभरिका लाखौं प्रयोगकर्ताहरुले आफ्नो अकाण्टमा नोटिफिकेशन र स्टोरीहरु सम्म हेर्न पाएनन । हिजो आइतबार बेलायती समयको दिँउसो ४ बजेर ३० मिनट देखि बिश्वभरिका कैयन फेसबुक अकाण्टहरुमा यस्ता समस्या देखियो । प्रयोगकर्ताहरुको स्टोरिज, नोटिफिकेशन आदि केहि पनि अपडेट भएन, यस्तो हुनु केहि समयअगाडी देखि नै फोटो अपलोडमा समस्या लगायता लाखौं गुनासा फेसबुक पृष्ठपोषण बिभागले पाइसकेको थियो ।

अझै पनि कयौ अकाण्टहरुमा नोटिफिकेशन नदेखिने समस्या रहेको बताइन्छ । यूरोपका ठूला शहरहरु अनि एसियाका पनि धेरै ठाँउमा फेसबुकमा यो समस्या पाइयो भनें कतिपय ठाँउहरुमा अझै यो समस्या बिकराल पाइएको छ । यसरी फेसबुक अकाण्टमा समस्या आएपछि बिश्वभरिका प्रयोगकर्ताहरुले ह्याशट्याग गर्दै #Facebookdown #Facebookhackedअपडेट गरेका थिए ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

एजेन्सी न्युयोर्क, १९ पुस अमेरिकी अन्तरिक्ष निकाय नासाले भर्खरै नयाँ कक्ष सुरु गर्दा सूर्यको अनौठो र सुन्दर तस्बिर सेयर गरेको

विरगञ्ज, १४ पुस छिमेकी मुलुक भारतमा कोभिड–१९ को संक्रमण फैलन थालेपछि वीरगन्ज नाकामा उच्च सतकर्ता अपनाइएको छ । इनरुवा नाकामा

महोत्तरी, १३ पुस महोत्तरीको बर्दिबास नगरपालिका स्थित तल्लो पाटुको विवादित जग्गालाई विद्यालयको संरक्षणमा ल्याइएको छ । पाटु स्थित जन जागृत

काठमाडौ – काठमाडौ क्षेत्र नम्बर १ का घण्टिबहाक उम्मेदवार पुकार बमलाइ भोट माग्न चलचित्र निर्देशक प्रदिप भट्टराई र निर्माता रविन्द्र