Lifestyle Portal
  •   २१ असार २०७९, मंगलवार

यूरोप र अमेरिकामा फेसबुक डाउन

१२ माघ २०७६, आईतवार १०:३६

फेसबुकमा प्राविधिक समस्या आँउदा विश्वभरिका लाखौं प्रयोगकर्ताहरुले आफ्नो अकाण्टमा नोटिफिकेशन र स्टोरीहरु सम्म हेर्न पाएनन । हिजो आइतबार बेलायती समयको दिँउसो ४ बजेर ३० मिनट देखि बिश्वभरिका कैयन फेसबुक अकाण्टहरुमा यस्ता समस्या देखियो । प्रयोगकर्ताहरुको स्टोरिज, नोटिफिकेशन आदि केहि पनि अपडेट भएन, यस्तो हुनु केहि समयअगाडी देखि नै फोटो अपलोडमा समस्या लगायता लाखौं गुनासा फेसबुक पृष्ठपोषण बिभागले पाइसकेको थियो ।

अझै पनि कयौ अकाण्टहरुमा नोटिफिकेशन नदेखिने समस्या रहेको बताइन्छ । यूरोपका ठूला शहरहरु अनि एसियाका पनि धेरै ठाँउमा फेसबुकमा यो समस्या पाइयो भनें कतिपय ठाँउहरुमा अझै यो समस्या बिकराल पाइएको छ । यसरी फेसबुक अकाण्टमा समस्या आएपछि बिश्वभरिका प्रयोगकर्ताहरुले ह्याशट्याग गर्दै #Facebookdown #Facebookhackedअपडेट गरेका थिए ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

लोकप्रिय पोखरेली सांगीतिक ब्यान्ड ‘कन्दरा’ र ‘नेपग्याज्म लाइभ इभेन्ट’ (एनएलई) कम्पनीबीच व्यवयसायिक सम्झौता भएको छ । २०७९ असार ७ गते

भारतका माननीय रेल मन्त्री र माननीय पर्यटन मन्त्रीले आज संयुक्तरुपमा दिल्ली रेल्वे स्टेसनमा हरियो झण्डा देखाई भारत र नेपाल जोड्ने

भारतीय सांस्कृतिक सम्बन्ध परिषद्का अध्यक्ष डा. विनय सहस्रबुद्धेले यही मिति २०७९ जेठ ३१ देखि असार २ गते सम्म काठमाडौं भ्रमणका

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा निर्माण भएको श्रीफौद सिंह जनता मावि, लालबन्दी नगरपालिका–१७, रानीगञ्ज, सर्लाही जिल्लाको दुईतले भवनको उद्घाटन सम्पन्न भएको