Lifestyle Portal
  •   २२ माघ २०७९, आईतवार

प्रेमीसँग मिली श्रीमानको हत्या

१४ माघ २०७६, मंगलवार २१:५७

लोकप्रिय

मिति २०७६।१०।०६ गते विहान अन्दाजी ०५:०० बजे जिल्ला मोरङ कटहरी गाउपालिका वडा नं. ७ बस्ने बर्ष ४५ को विकास सरदार जिल्ला मोरङ ग्रामथान गाउँपालिका वडा नं. ३ स्थित ढङटोली स्थित सडक छेउमा रहेको खाल्डोमा जमेको पानीमा डुबेर मृत्यू भएको छ भन्ने खबर प्राप्त हुनासाथ ईलाका प्रहरी कार्यालय बेलबारीबाट प्रहरी निरीक्षकको कमाण्डमा खटिएको टोलीले घट्नाको बारेमा बुझ्दा मृतक विकास सरदारको पानीमा डुवी मृत्यू नभई निजकै श्रीमती दयावती सरदारले कटहरी गाउँपालिका वडा नं. ७ बस्ने बर्ष ३६ को बोस भन्ने बद्री सरदारसँगको मिलेमतोमा मिति २०७६।१०।०५ गते राति अन्दाजी २०:०० बजे विकाश सरदारको घरमा बद्री सरदार, ललन सरदार र मुकेश सरदार गई निजको घरमा मदिरा खाई निज विकाश सरदारलाई गाँउमा तास खेल्न जाउँ भनि ललाई फकाई घटनास्थल लगि फलामको डण्डाले टाउकोमा प्रहार गरी कर्तब्य गरी हत्या गरेको अनुसन्धानले खुलाएको छ ।

निज दयावती सरदार र बोस भन्ने बद्री सरदारबिच शारीरिक सम्बन्ध रहेको र सोही सम्बन्धको बिषयलाई लिएर निजको हत्या गरेको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुल्न आएको बेहोरा सहितको समाचार जिल्ला प्रहरी कार्यालय, मोरङले सार्वजनिक गरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

भक्तपुर, १७ पुस: अङ्ग्रेजी नयाँ वर्ष, २०२३ को पहिलो दिन । भक्तपुरका प्रमुख गन्तव्य मानिएका पर्यटकीयस्थल नगरकोटदेखि रानीकोटसम्मका होटल स्वदेशी

“आमा मलाई हुर्काउनु भो, पढाउनु भो, माया दिनुभयो । अब म हजुरको सधैँ सेवा गर्छु है” भन्दै नारायणी नमूना मावि

खजुरा, १५ पुस : निकै तामझामका साथ नेपालगञ्जको ऐतिहासिक पर्यटकीय ताल रानीतलाउलाई सञ्चालनमा ल्याइए पनि अहिले संरक्षणको अभावमा पुनः जीर्ण

विरगञ्ज, १४ पुस छिमेकी मुलुक भारतमा कोभिड–१९ को संक्रमण फैलन थालेपछि वीरगन्ज नाकामा उच्च सतकर्ता अपनाइएको छ । इनरुवा नाकामा