Lifestyle Portal
  •   २९ बैशाख २०७८, बुधबार

चिठ्ठा सम्बन्धि ठगी अपराधमा तीनजना पक्राउ

१५ माघ २०७६, बुधबार १७:४८

मिति २०७६/९/२८ गते अन्दाजी १६:०० बजेको समयमा जिल्ला मोरङ जहदा गाउँपालिका वडा नं.२ बस्ने अमन लाल साहको छोरा वर्ष ३० को किसन देव साहले जिल्ला मोरङ कटहरी गा.पा. वडा नं. १ स्थितमा, मिति २०७५/५/१७ गते जिल्ला प्रशासन कार्यालय मोरङबाट अमन समाज नेपाल कटहरी-१ मोरङ नामको संस्था ३४८७ नम्बरमा दर्ता गरी उक्त संस्थामा काम गर्न ऐ. रंगेली नगरपालिका वडा नं.६ नयाँटोल बस्ने देवानन्द मण्डलको छोरा वर्ष २२ को कम्लेश कुमार मण्डल र ऐ. जहदा गा.पा.वडा नं.७ बस्ने करमचन्द साहको छोरा वर्ष ४५ को राजेश कुमार साह समेतलाई सहयोगीको रुपमा राखी संस्थाको बिद्यान समेत नबनाई, कुनै आधिकारीक सरकारी निकायको इज्जात नलिई गैरकानूनी रुपमा आफू खुसी कार, मोटरसाइकल, टिभी, रेफ्रीजेरेटर, साइकल, ग्यास चुलो समेतका विभिन्न इलेक्ट्रोनिक सामानहरु चिठ्ठामा पर्छ भनि सर्वसाधरण मानिसहरुबाट रसिद काटी रकम असुली रसिद समेत नदिएको र गैर कानूनी रुपमा चिठ्ठा खेलाई रकम असुल गरी सर्वसाधारण मानिसहरुबाट आर्थिक लाभ लिई चिठ्ठा विक्रीवितरण गरिरहेको छ भन्ने विशेष सूचनाको आधारमा प्रहरीले अनुसन्धान थालेको थियो ।

मिति २०७६/९/२८ गते अन्दाजी १६:०० बजेको समयमा निज किसन देव साह, राजेश कुमार साह र कम्लेश कुमार मण्डल समेतलाई उक्त संस्था रहेकै ठाउँबाट नियत्रणमा लिई पक्राउ परेको जानकारी मोरङ प्रहरीले दिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

बिश्वब्यापी महामारीको रूपमा बिश्व लाइनै पुर्ण प्रभाव पारेको अवस्थामा म पनि यश बाट प्रभावित भइ आज १४औ दिनमा आइसोलेसनबाट बाहिर

स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्यामन्त्री हृदयेश त्रिपाठीले कोभिड–१९ को रोकथाम, उपचार र नियन्त्रणका लागि नयाँ कदम आवश्यक रहेको बताएका छन्। मन्त्रालयले मंगलबार

काठमाडौं । मौजुदा संकट निवारणका निम्ति जनता समाजवादी पार्टीका संघीय परिषद् अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराईले सर्वदलीय सरकार गठनको अवधारणा अघि

काठमाडाैं । कोरोना भाइरसको महामारी नियन्त्रण गर्न नेपालमा अन्तर्राष्ट्रिय हवाई उडानमाथिको प्रतिबन्ध आउँदो जेठ १७ गते सम्म लम्बिएको छ ।