Lifestyle Portal
  •   १६ असार २०७९, बिहीबार

चिठ्ठा सम्बन्धि ठगी अपराधमा तीनजना पक्राउ

१५ माघ २०७६, बुधबार १७:४८

मिति २०७६/९/२८ गते अन्दाजी १६:०० बजेको समयमा जिल्ला मोरङ जहदा गाउँपालिका वडा नं.२ बस्ने अमन लाल साहको छोरा वर्ष ३० को किसन देव साहले जिल्ला मोरङ कटहरी गा.पा. वडा नं. १ स्थितमा, मिति २०७५/५/१७ गते जिल्ला प्रशासन कार्यालय मोरङबाट अमन समाज नेपाल कटहरी-१ मोरङ नामको संस्था ३४८७ नम्बरमा दर्ता गरी उक्त संस्थामा काम गर्न ऐ. रंगेली नगरपालिका वडा नं.६ नयाँटोल बस्ने देवानन्द मण्डलको छोरा वर्ष २२ को कम्लेश कुमार मण्डल र ऐ. जहदा गा.पा.वडा नं.७ बस्ने करमचन्द साहको छोरा वर्ष ४५ को राजेश कुमार साह समेतलाई सहयोगीको रुपमा राखी संस्थाको बिद्यान समेत नबनाई, कुनै आधिकारीक सरकारी निकायको इज्जात नलिई गैरकानूनी रुपमा आफू खुसी कार, मोटरसाइकल, टिभी, रेफ्रीजेरेटर, साइकल, ग्यास चुलो समेतका विभिन्न इलेक्ट्रोनिक सामानहरु चिठ्ठामा पर्छ भनि सर्वसाधरण मानिसहरुबाट रसिद काटी रकम असुली रसिद समेत नदिएको र गैर कानूनी रुपमा चिठ्ठा खेलाई रकम असुल गरी सर्वसाधारण मानिसहरुबाट आर्थिक लाभ लिई चिठ्ठा विक्रीवितरण गरिरहेको छ भन्ने विशेष सूचनाको आधारमा प्रहरीले अनुसन्धान थालेको थियो ।

मिति २०७६/९/२८ गते अन्दाजी १६:०० बजेको समयमा निज किसन देव साह, राजेश कुमार साह र कम्लेश कुमार मण्डल समेतलाई उक्त संस्था रहेकै ठाउँबाट नियत्रणमा लिई पक्राउ परेको जानकारी मोरङ प्रहरीले दिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

नेपालका लागि नव–नियुक्त भारतीय राजदूत महामहिम नवीन श्रीवास्तव आज काठमाडौं आइपुग्नुभएको छ । श्रीवास्तव करियर कूटनीतिज्ञ हुनुहुन्छ । काठमाडौं आउनु

१४ कोच र ५०० धार्मिक पर्यटक बोकेको श्री रामायण यात्रा “भारत गौरव” पर्यटक ट्रेन जुन २१ जुन २०२२ मा भारतको

लोकप्रिय पोखरेली सांगीतिक ब्यान्ड ‘कन्दरा’ र ‘नेपग्याज्म लाइभ इभेन्ट’ (एनएलई) कम्पनीबीच व्यवयसायिक सम्झौता भएको छ । २०७९ असार ७ गते

भारतका माननीय रेल मन्त्री र माननीय पर्यटन मन्त्रीले आज संयुक्तरुपमा दिल्ली रेल्वे स्टेसनमा हरियो झण्डा देखाई भारत र नेपाल जोड्ने