Lifestyle Portal
  •   २० माघ २०७९, शुक्रबार

चिठ्ठा सम्बन्धि ठगी अपराधमा तीनजना पक्राउ

१५ माघ २०७६, बुधबार १७:४८

लोकप्रिय

मिति २०७६/९/२८ गते अन्दाजी १६:०० बजेको समयमा जिल्ला मोरङ जहदा गाउँपालिका वडा नं.२ बस्ने अमन लाल साहको छोरा वर्ष ३० को किसन देव साहले जिल्ला मोरङ कटहरी गा.पा. वडा नं. १ स्थितमा, मिति २०७५/५/१७ गते जिल्ला प्रशासन कार्यालय मोरङबाट अमन समाज नेपाल कटहरी-१ मोरङ नामको संस्था ३४८७ नम्बरमा दर्ता गरी उक्त संस्थामा काम गर्न ऐ. रंगेली नगरपालिका वडा नं.६ नयाँटोल बस्ने देवानन्द मण्डलको छोरा वर्ष २२ को कम्लेश कुमार मण्डल र ऐ. जहदा गा.पा.वडा नं.७ बस्ने करमचन्द साहको छोरा वर्ष ४५ को राजेश कुमार साह समेतलाई सहयोगीको रुपमा राखी संस्थाको बिद्यान समेत नबनाई, कुनै आधिकारीक सरकारी निकायको इज्जात नलिई गैरकानूनी रुपमा आफू खुसी कार, मोटरसाइकल, टिभी, रेफ्रीजेरेटर, साइकल, ग्यास चुलो समेतका विभिन्न इलेक्ट्रोनिक सामानहरु चिठ्ठामा पर्छ भनि सर्वसाधरण मानिसहरुबाट रसिद काटी रकम असुली रसिद समेत नदिएको र गैर कानूनी रुपमा चिठ्ठा खेलाई रकम असुल गरी सर्वसाधारण मानिसहरुबाट आर्थिक लाभ लिई चिठ्ठा विक्रीवितरण गरिरहेको छ भन्ने विशेष सूचनाको आधारमा प्रहरीले अनुसन्धान थालेको थियो ।

मिति २०७६/९/२८ गते अन्दाजी १६:०० बजेको समयमा निज किसन देव साह, राजेश कुमार साह र कम्लेश कुमार मण्डल समेतलाई उक्त संस्था रहेकै ठाउँबाट नियत्रणमा लिई पक्राउ परेको जानकारी मोरङ प्रहरीले दिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

भक्तपुर, १७ पुस: अङ्ग्रेजी नयाँ वर्ष, २०२३ को पहिलो दिन । भक्तपुरका प्रमुख गन्तव्य मानिएका पर्यटकीयस्थल नगरकोटदेखि रानीकोटसम्मका होटल स्वदेशी

“आमा मलाई हुर्काउनु भो, पढाउनु भो, माया दिनुभयो । अब म हजुरको सधैँ सेवा गर्छु है” भन्दै नारायणी नमूना मावि

खजुरा, १५ पुस : निकै तामझामका साथ नेपालगञ्जको ऐतिहासिक पर्यटकीय ताल रानीतलाउलाई सञ्चालनमा ल्याइए पनि अहिले संरक्षणको अभावमा पुनः जीर्ण

विरगञ्ज, १४ पुस छिमेकी मुलुक भारतमा कोभिड–१९ को संक्रमण फैलन थालेपछि वीरगन्ज नाकामा उच्च सतकर्ता अपनाइएको छ । इनरुवा नाकामा