Lifestyle Portal
  •   २५ बैशाख २०७८, शनिबार

अष्ट्रेलीयाको सिड्नीमा ‘फेसन अफ हेरीटेज २०२०’ हुने

१७ माघ २०७६, शुक्रबार १२:४४

एस.ए.पी इन्ट्ररटेन्टमेन्टको आयोजनामा अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा फेसन अफ हेरीटेज २०२० को आयोजना हुने भएको छ । नेपाली हेरीटेजलाई फेसन सो को माध्यामबाट प्रवासमा बस्ने नेपालीहरु र अष्ट्रेलियाका नागरीकहरुका बिच उजागर गर्ने उद्दश्य रहेको एस.ए.पी सिइयो सन्तोष अधिकारीले वताएका छन् । फेबरुवरी २९ तारीकका दिन अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा हुने सो कार्यक्रममा नेपालबाट डिजाइनर अमीतेस कर्ण तथा सुकनीता चौलागाइको उपस्थीति रहने भएको छ ।

एक दर्जन भन्दा बढी मोडलहरुको सहभागीता रहने सो फेसनसोमा फेसन आइकन तथा कलाकार प्रशान्त तामराकार गायक धिरज राइ गायीका प्रप्ती तुलाचनको सहभागीता रहने छ । यस अघीपनी एएस ए पि इनटरटेन्टमेन्टले अष्ट्रेलिया तथा नेपालमा नेपालको कला संस्कृती झल्कने बिभिन्न किसीमको कार्यक्रमहरुको आयोजना गर्दै आइरहेको छ ।

ASAP Entertainment Australia को आयोजन रहेको यो कार्यक्रमको सञ्चालन चर्चीत सञ्चारकर्मी विवेक खतीवडाले गर्नेछन् । यो कार्यक्रमले नेपाल भ्रमण बर्ष २०२० को प्रचार प्रसार हुने र संस्कृती र सम्पदा संरक्षण र प्रवर्द्धन हुने विश्वास लिइएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं । कलाकार दीपकराज गिरीले अबदेखि सामाजिक सञ्जालमा सकारात्मक कुरामात्रै पोष्ट गर्ने बताएका छन्। कोरोना महामारी तिव्र बनिरहेका बेला नकरात्मक

ट्वीटरले बलिउड अभिनेत्री कंगना रनावतको ट्वीटर एकाउण्ट ‘सस्पेण्ड’ गरेको छ । उसले अभिनेत्रीले यो प्लेटफर्मको नियम उल्लंघन गरेको बताएको छ

काठमाडौं अमेरिकामा रहेको अभिनेत्री प्रियंका चोपडा र उनका पति निक जोनसले हालै कोभिड १९ फन्डरेजरको सुरुवात गर्दै विश्वभरका मानिससँग भारतका

काठमाडौं । कोरोनाको महामारीसँगै फैलिएको ‘सूचनाको महामारी’ बाट आफू जोगिउँ, अरुलाई जोगाउँ भन्दै कलाकार मनोज गजुरेलले सामाजिक सन्जालमा सेयर गरेको