Lifestyle Portal
  •   ९ जेष्ठ २०७९, सोमबार

अष्ट्रेलीयाको सिड्नीमा ‘फेसन अफ हेरीटेज २०२०’ हुने

१७ माघ २०७६, शुक्रबार १२:४४

एस.ए.पी इन्ट्ररटेन्टमेन्टको आयोजनामा अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा फेसन अफ हेरीटेज २०२० को आयोजना हुने भएको छ । नेपाली हेरीटेजलाई फेसन सो को माध्यामबाट प्रवासमा बस्ने नेपालीहरु र अष्ट्रेलियाका नागरीकहरुका बिच उजागर गर्ने उद्दश्य रहेको एस.ए.पी सिइयो सन्तोष अधिकारीले वताएका छन् । फेबरुवरी २९ तारीकका दिन अष्ट्रेलियाको सिड्नीमा हुने सो कार्यक्रममा नेपालबाट डिजाइनर अमीतेस कर्ण तथा सुकनीता चौलागाइको उपस्थीति रहने भएको छ ।

एक दर्जन भन्दा बढी मोडलहरुको सहभागीता रहने सो फेसनसोमा फेसन आइकन तथा कलाकार प्रशान्त तामराकार गायक धिरज राइ गायीका प्रप्ती तुलाचनको सहभागीता रहने छ । यस अघीपनी एएस ए पि इनटरटेन्टमेन्टले अष्ट्रेलिया तथा नेपालमा नेपालको कला संस्कृती झल्कने बिभिन्न किसीमको कार्यक्रमहरुको आयोजना गर्दै आइरहेको छ ।

ASAP Entertainment Australia को आयोजन रहेको यो कार्यक्रमको सञ्चालन चर्चीत सञ्चारकर्मी विवेक खतीवडाले गर्नेछन् । यो कार्यक्रमले नेपाल भ्रमण बर्ष २०२० को प्रचार प्रसार हुने र संस्कृती र सम्पदा संरक्षण र प्रवर्द्धन हुने विश्वास लिइएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौँ । चर्चित गायक प्रमोद खरेलको आवाजमा नयाँ गीत ‘चुपचाप मन पराए’ रिलिज भएको छ।प्रमोद भट्टराई ‘प्रतीक’को शब्द रचना रहेको

मोरङ जिल्ला विराटनगर महानगरपालिकाका नगर प्रमुख भीम पराजुली र काठमाडौंस्थित भारतीय राजदूतावासका द्वितीय सचिव प्रशान्तकुमार सोनाले आज शिक्षा–संस्कृति क्षेत्रमा भारत

सिसेल्स । गणतन्त्र सिसेल्सको भ्रमणमा रहनुभएका श्रम, रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षामन्त्री कृष्णकुमार श्रेष्ठले गणतन्त्र सिसेल्सका रोजगार तथा सामाजिक मामिलामन्त्री प्याट्रिका

दिनाकर दहाल – कुनै पनि साहित्य, रचना वा कलालाई तत्कालिन परिवेश अथवा देश, काल र परिस्थितिको नजरमा हेरिनु जायज हुन्छ