Lifestyle Portal
  •   २१ माघ २०७९, शनिबार

सोनिया गान्धी अस्पताल भर्ना

२० माघ २०७६, सोमबार १०:०८

लोकप्रिय

फेब्रुअरी २ तारिख को साँझ अचानक असह्य रुपमा पेटमा पीडा भएपछि ‘भारतीय काँग्रेस आई’की नेतृ सोनिया गान्धीलाई अस्पताल भर्ना गरिएको छ । गान्धीलाई दिल्लीको सर गंगाराम अस्पतालमा भर्ना गरेर राखिएको छ । काँग्रेस आई की सर्वोच्च नेतृ सोनियालाई थप उपचारका लागि राखिनु पर्ने र धेरै जाँचहरु गरिनु पर्ने बताइएको छ भनी अस्पताल प्रशासनलाई उदृत गर्दै ‘द हिन्दु’ले लेखेको छ ।


साँझको ७ बजे गान्धीलाई अस्पतालमा भर्ना गरिएको अस्पतालको विज्ञप्तीमा उल्लेख छ । उनलाई ज्वरो र श्वाँसप्रश्वास समस्या भएको अस्पताल प्रशासनले बताएको छ । ‘भारतीय काँग्रेस आई’की अध्यक्ष सोनियाले स्वास्थका कारण शनिवारको दिनको संसदको बजेट कार्यक्रममा समेत सहभागी हुन नसकेको बताइएको छ ।

आसन्न महाराष्ट्रको चुनावको राजनैतिक दौडधुपमा ब्यस्त रहेकी सोनियाको भारतीय संसदमा रणनैतिक महत्व रहेको पाइन्छ, उनका छोरा राहुल र छोरी प्रियंका पनि अस्पतालमा रहेका बताइन्छ । ७३ वर्षिय सोनिया गान्धीको स्वास्थका बिषयलाई लिएर विश्वभरबाट सन्देश अनि शुभकामनाहरु आइरहेका छन् । सन् २०११ मा सोनियाको एलमेन्टको सर्जरी अमेरिकामा भएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

एजेन्सी सीउल, १९ पुस उत्तर कोरियाली नेता किम जोङ उनले दोस्रो शक्तिशाली सैन्य अधिकारी पाक जोङ चोनलाई पदमुक्त गरेको कोरियाली

एजेन्सी सेनेगल, १९ पुस सेनेगलका दुई विपक्षी सांसदलाई बजेटको बहसका क्रममा गर्भवती सांसदलाई  पेटमा लात हानेको अभियोगमा ६ महिनाको जेल

कोरोना महामारी, निरन्तरको जलवायु प्रकोप, बढ्दो भूराजनीतिक तनाव, थलिएको अर्थतन्त्रमा कछुवाको गतिमा झिनो सुधार, ऊर्जा र खाद्यन्नको अकल्पनीय मूल्य वृद्धिलगायत

विरगञ्ज, १४ पुस छिमेकी मुलुक भारतमा कोभिड–१९ को संक्रमण फैलन थालेपछि वीरगन्ज नाकामा उच्च सतकर्ता अपनाइएको छ । इनरुवा नाकामा