Lifestyle Portal
  •   २ आश्विन २०७८, शनिबार

छोरीको झुठो जन्मदिन मनाएर २४ जना बच्चाहरु अपहरण गर्ने व्यक्ति

२० माघ २०७६, सोमबार १७:२६

भारतको लखनउबाट करिश ३०० किमि दक्षिणपश्चिममा रहेको फरौखावाद जिल्लामा हालै एउटा अचम्मको घटना भएको छ । गत शुक्रवार यि व्यक्तिले आफ्नो छोरीको जन्मदिन भनी छिमेकीका सबै बचचाहरुलाई घरमा निमन्त्रणा दिए, करिब २४ जना बालबालिकाहरु जन्मदिन मनाउन त पुगे तर त्यसपछि यि व्यक्तिले सबै बालबालिकालाई अपहरण गरे । घरबाहिर ठूलो हुल जम्मा भयो तर यिनले बच्चाहरुको हत्या गरिदिन्छु भनी धम्की दिएपछि बाहिरका मान्छेहरुले केहि गर्न सकेनन । घरबाट भागेर निस्केकी यि ब्यक्तिकी श्रीमतीलाई बाहिरका भीँडले झण्डै पीटेर मार्न आँटेको थियो तर प्रहरी आएर जोगायो । अन्तत उत्तर प्रदेश प्रहरीले ति व्यक्तिलाई गोली हानेर मार्यो । ४० वर्षका सुवास वाथम केहि समय अघि मात्र कारावासबाट हत्या अभियोग पछि धरौटीमा छुटेका थिए, फर्कना सथ आफ्नी ९ वर्षिय छोरीको शुक्रवार जन्मदिन भनेंर यिनले बिहिवार नै छिमेकीका बच्चाहरुलाई निम्तो दिए ।

यसरी जन्मदिनको नाटक रचेपछि आएका बच्चाहरुलाई यिनले अपहरण गरि गाँउले र प्रहरीसंग १० लाख भारतीय रुपैंया अनि आफूमाथि लागेको हत्या अभियोग हटाउन माग गरे । प्रहरीका अनुसार वाथमले केहि राउयण्ड गोली पनि घरभित्रबाट प्रहार गरेका थिए, प्रहरीले कुरा गर्न खोज्दा वाथमले कृहि कुरा गर्न नमानेपछि त्यहाँ तालिमप्राप्त कमाण्डोहरु परिचालन गरियो । अन्तत वाथम लाई मारेर बच्चाहरु छुटाइएको हो ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाण्डौ । मुलुक बजेटविहीन हुने निश्चित भएको छ । सरकारले ल्याएको प्रतिस्थापन विधेयक संसदमा विचाराधीन रहेको र र अघिल्लो सरकारले

भूमिका तिमल्सिना/काठमाण्डौ । दशैं नजिकिँदै गर्दा खाद्य व्यवस्था तथा व्यापार कम्पनीले उपत्यकाका लागि खसीबोका तथा च्यांग्रा ल्याउने तयारी थालेको छ

नेपालका ललितपुर, नुवाकोट, रसुवा र धादिङ्ग जिल्लामा १४ वटा सांस्कृतिक सम्पदा परियोजना तथा ललितपुर, रसुवा, नुवाकोट, सिन्धुपाल्चोक, रामेछाप, दोलखा, गुल्मी,

काठमाडौँ, न्यूजकारखाना । प्रहरी महानिरीक्षक शैलेश थापा क्षेत्रीले काठमाडौं महानगरपालिका-१ नक्सालस्थित नन्दीकेश्वर बगैँचा नारायणचौरमा बुधबार वृक्षरोपण गर्नुभएको छ । राष्ट्र