Lifestyle Portal
  •   १९ माघ २०७९, बिहीबार

छोरीको झुठो जन्मदिन मनाएर २४ जना बच्चाहरु अपहरण गर्ने व्यक्ति

२० माघ २०७६, सोमबार १७:२६

लोकप्रिय

भारतको लखनउबाट करिश ३०० किमि दक्षिणपश्चिममा रहेको फरौखावाद जिल्लामा हालै एउटा अचम्मको घटना भएको छ । गत शुक्रवार यि व्यक्तिले आफ्नो छोरीको जन्मदिन भनी छिमेकीका सबै बचचाहरुलाई घरमा निमन्त्रणा दिए, करिब २४ जना बालबालिकाहरु जन्मदिन मनाउन त पुगे तर त्यसपछि यि व्यक्तिले सबै बालबालिकालाई अपहरण गरे । घरबाहिर ठूलो हुल जम्मा भयो तर यिनले बच्चाहरुको हत्या गरिदिन्छु भनी धम्की दिएपछि बाहिरका मान्छेहरुले केहि गर्न सकेनन । घरबाट भागेर निस्केकी यि ब्यक्तिकी श्रीमतीलाई बाहिरका भीँडले झण्डै पीटेर मार्न आँटेको थियो तर प्रहरी आएर जोगायो । अन्तत उत्तर प्रदेश प्रहरीले ति व्यक्तिलाई गोली हानेर मार्यो । ४० वर्षका सुवास वाथम केहि समय अघि मात्र कारावासबाट हत्या अभियोग पछि धरौटीमा छुटेका थिए, फर्कना सथ आफ्नी ९ वर्षिय छोरीको शुक्रवार जन्मदिन भनेंर यिनले बिहिवार नै छिमेकीका बच्चाहरुलाई निम्तो दिए ।

यसरी जन्मदिनको नाटक रचेपछि आएका बच्चाहरुलाई यिनले अपहरण गरि गाँउले र प्रहरीसंग १० लाख भारतीय रुपैंया अनि आफूमाथि लागेको हत्या अभियोग हटाउन माग गरे । प्रहरीका अनुसार वाथमले केहि राउयण्ड गोली पनि घरभित्रबाट प्रहार गरेका थिए, प्रहरीले कुरा गर्न खोज्दा वाथमले कृहि कुरा गर्न नमानेपछि त्यहाँ तालिमप्राप्त कमाण्डोहरु परिचालन गरियो । अन्तत वाथम लाई मारेर बच्चाहरु छुटाइएको हो ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

विरगञ्ज, १४ पुस छिमेकी मुलुक भारतमा कोभिड–१९ को संक्रमण फैलन थालेपछि वीरगन्ज नाकामा उच्च सतकर्ता अपनाइएको छ । इनरुवा नाकामा

महोत्तरी, १३ पुस महोत्तरीको बर्दिबास नगरपालिका स्थित तल्लो पाटुको विवादित जग्गालाई विद्यालयको संरक्षणमा ल्याइएको छ । पाटु स्थित जन जागृत

काठमाडौ – काठमाडौ क्षेत्र नम्बर १ का घण्टिबहाक उम्मेदवार पुकार बमलाइ भोट माग्न चलचित्र निर्देशक प्रदिप भट्टराई र निर्माता रविन्द्र

काठमाडौं – काठमाडौको क्षेत्र नम्बर ६ (ख) मा प्रमेश श्रेष्ठले उम्मेदवारी दिएका छन्। उनी विगत ८ वर्ष देखि वैकल्पिक राजनीतिमा