Lifestyle Portal
  •   २ आश्विन २०७८, शनिबार
Pahuna

प्रियंका चोपडाद्धार निर्मित नेपाली चलचित्रको गित सार्वजनिक

१३ मंसिर २०७५, बिहीबार १३:४१

बलिउड , हलिउड अभिनेत्री तथा गायिका प्रियंका चोपडाको प्रोडक्शमा निर्माण गरिएको नेपाली चलचित्र पाहुना :The Little Visitors को “जिन्दगीलाई हाँस्दै” बोलको गित सार्वजनिक भएको छ । जसमा वर्तमानमा रमाउनु, हास्ँनु अनि एक बारमा पाएको जिन्दगीलाई जिउनु पर्छ भन्ने सन्देश दिएको छ । प्रस्तुत गितलाई पियुस नेपालको स्वर रहेको छ, भने अरजित दत्तले संगित भरका छन् । गितको शब्द डा.पवन च्याम्लिङ्ग किरणको रहेको छ ।

नेपाली भाषामा तयार गरिएको यस चलचित्रमा अग्रेजी सवटाइटल राखिएको छ । चलचित्रको निर्देशन पाखी ए तेरेवालाले गरेका हुन भने सह निर्माताको रुपमा चिल्ड्रेन फिल्म सोसाइट इन्डिया रहेको छ । चलचित्रको छायाङ्कन सिकिम्मका विभिन्न ठाँउमा गरिएको छ । चलचित्र मंशिर २१ गते देखि प्रर्दशनमा आउँदैछ । चलचित्रमा इशिका गुरुङ्ग, मञ्जु के।सी, सारन राई, बिनोद प्रदान, उत्तम प्रधान तथा अनमोल लिम्बुलाई मुख्य भुमिकामा देख्न पाइनेछ ।

चलचित्रमा इशिका गुरुङ, अनमोल लिम्बू, मन्जु केसी, सरण राई, विनोद प्रधान, उत्तम प्रधान र बनिता लागुनको मुख्य भूमिका रहेको छ । पर्पल पेबल पिक्चर्सको ब्यानरमा निर्माण भएको यस सिनेमाको सह निर्माताको रुपमा चिल्डे्रन्स फिल्म सोसाइटी इन्डिया रहेको छ । सिनेमालाई पाखी ए तराइवालाले निर्देशन गरेका हुन् ।

हेरौ गित कस्तो बनेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

डा. प्रदीप ढकालद्वारा लिखित उपन्यास ‘एन्टोनिया’(आध्यात्मिक प्रेमकथा) चाडैं नै प्रकाशित हुने भएको छ । प्रेमलाई आध्यात्मिक दृष्टिबाट प्रस्तुत गरिएको उक्त

नेपालीका लागि भारत र चीन अति महत्त्वपूर्ण छिमेकी राष्ट्र हुन् । यति हुँदाहुँदै पनि भारत हाम्रो साँस्कृतिक परम्परा र सभ्यतामा

कन्फेसन पाठकको चेत र पठन स्तरबारे नेपाली बौद्धिक जमातमा बारम्बार चर्चा, परिचर्चा भइरहने गर्छ । नेपाली पाठकको स्तर उठेको छैन

यात्रा मन पराउनेहरू यात्रामा जान्छन् । त्यसरी घुमन्ते हुन मन पराउने यदि लेखक परे भने आफू रमेका, आफू दुखेका, आफू