कक्षा ९ मा पढ्ने बालिका बलात्कृत: भिडियो बनाएर शोषण


भारत, उत्तर प्रदेशको मुजफ्फरपुरमा दुई जनालाई प्रहरीले बलात्कारको आरोपमा प्रक्राउ गरेको छ, घटना बलात्कारमा मात्र सिमित नभएर उनीहरुले कक्षा ९ मा पढ्ने नाबालक बालिकालाई बलात्कार गरेको र सो को भिडियो बनाई भविष्यमा पनि त्यसै भिडियोको आधारमा करकापमा पार्ने योजना बनाएको देखियो ।


२१ वर्षका नायब र २२ वर्षका परवेज घरको भित्तामा रंग लगाउने तथा सफाईगर्ने मजदुर हुन्, एकवर्ष अघि घरमा काम गर्दा त्यसै घर मालिककी छोरीलाई बलात्कार गरेर उसले भिडियो बनाई वर्षदिनसम्म तिनलाई करकापमा पारी कैंयन पटक बलात्कार गरेका थिए । भर्खरै उक्त भिडियो विभिन्न अश्लिल साइटहरुमा सार्वजनिक भएपछि पीडितकी आमाले प्रहरीमा उजुर दिएपछि अपराधीहरु पक्राउ परेका हुन् ।

भारतमा अहिले बलात्कारसँग जोडिएका साइबर क्राइमका धेरै अपराधहरु आइरहेका पाइन्छन्, विशेषत बलात्कार पछिका भिडियो र त्यस भिडियोको आडमा ब्ल्याकमेल गर्ने र गोप्य भिडियोहरु खिचेर जीवनभर शारीरीक र आर्थिक शोषण आधूनिक भनाउदो मानव सभ्वयताको ठूलो समस्या भइदिएको छ ।


Loading comments...