Lifestyle Portal
  •   २५ बैशाख २०७८, शनिबार

कक्षा ९ मा पढ्ने बालिका बलात्कृत: भिडियो बनाएर शोषण

२३ माघ २०७६, बिहीबार १४:३२

भारत, उत्तर प्रदेशको मुजफ्फरपुरमा दुई जनालाई प्रहरीले बलात्कारको आरोपमा प्रक्राउ गरेको छ, घटना बलात्कारमा मात्र सिमित नभएर उनीहरुले कक्षा ९ मा पढ्ने नाबालक बालिकालाई बलात्कार गरेको र सो को भिडियो बनाई भविष्यमा पनि त्यसै भिडियोको आधारमा करकापमा पार्ने योजना बनाएको देखियो ।


२१ वर्षका नायब र २२ वर्षका परवेज घरको भित्तामा रंग लगाउने तथा सफाईगर्ने मजदुर हुन्, एकवर्ष अघि घरमा काम गर्दा त्यसै घर मालिककी छोरीलाई बलात्कार गरेर उसले भिडियो बनाई वर्षदिनसम्म तिनलाई करकापमा पारी कैंयन पटक बलात्कार गरेका थिए । भर्खरै उक्त भिडियो विभिन्न अश्लिल साइटहरुमा सार्वजनिक भएपछि पीडितकी आमाले प्रहरीमा उजुर दिएपछि अपराधीहरु पक्राउ परेका हुन् ।

भारतमा अहिले बलात्कारसँग जोडिएका साइबर क्राइमका धेरै अपराधहरु आइरहेका पाइन्छन्, विशेषत बलात्कार पछिका भिडियो र त्यस भिडियोको आडमा ब्ल्याकमेल गर्ने र गोप्य भिडियोहरु खिचेर जीवनभर शारीरीक र आर्थिक शोषण आधूनिक भनाउदो मानव सभ्वयताको ठूलो समस्या भइदिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं । कलाकार दीपकराज गिरीले अबदेखि सामाजिक सञ्जालमा सकारात्मक कुरामात्रै पोष्ट गर्ने बताएका छन्। कोरोना महामारी तिव्र बनिरहेका बेला नकरात्मक

लण्डन । नेपालमा नयाँ ‘भेरियण्ट’ सहित कोरोना भाइरसको संक्रमण बढ्न थालेपछि बेलायतको सूचीमा नेपाल ‘रेड जोन’ सूचीमा समावेश भएको छ

ढाका । बङ्गलादेश मुक्तियोद्धा मञ्चले बुधबार यहाँ चिनियाँ दूतावासको अगाडि एक मानव श्रृंखलाको विरोध प्रदर्शनको आयोजना गरेको छ एस आलम

काठमाडौँ– भारतमा कोरोना भाइरसबाट सङ्क्रमित हुनेको कुल सङ्ख्या दुई करोडभन्दा माथि पुगेको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा तीन लाख ५७