Lifestyle Portal
  •   २२ मंसिर २०७८, बुधबार

कोरोना सजगताः ‘मेरो गाउँ मेरो ठाउँ’ भिडियो च्यालेञ्ज २०२० को लागि भिडियो पठाउने समय ३० दिन थप

२५ फाल्गुन २०७६, आईतवार २०:४५

हामी उठ्ने छौं (We Will Rise Foundation)को आयोजनामा हुने राष्ट्रव्यापी अभियान ‘मेरो गाउँ, मेरो ठाउँ’, भिडियो च्यालेञ्ज २०२० मा सहभागीताका लागि यही मार्च ९ अर्थात फागुण २६ गते अन्तिम् मिति भनिएकोमा विश्व स्वास्थ्य समस्याका रुपम देखिएको कोरोनाभाइरस (COVID-19) बारे सजगता तथा संवेदनशीलतालाई ध्यानमा राख्दै फाउण्डेशनले सहभागिताका लागि भिडियो पठाउन मिल्ने समयावधीमा एक महिना थप गरिएको बताएको छ ।

फाउण्डेशनले भिडियो पठाउने अन्तिम् मिति बारे आकस्मिक बैठकमार्फत् प्रेस वक्तव्य जारी गरेको छ । परियोजना संयोजक एवम् ‘हामी उठ्ने छौं’ का संस्थापक निर्देशक निर्मल श्रेष्ठद्वारा जारी विज्ञप्तिमा लेखिएको छ, “सर्वप्रथम त ‘मेरो गाउँ, मेरो ठाउँ’ भिडियो प्रतियोगिताको दोस्रो संस्करणमा सहभागी हुनुभएका अनुपम प्रतिभाहरुमा वि विल राइज फाउण्डेसन हार्दिक नमन गर्दछ ।

पूर्व मेचीदेखि पश्चिम महाकालीसम्म ओझेलमा परेका तर पर्यटकीय दृष्टिकोणले प्रचुर सम्भावना भएका स्थान, पर्व, कला संस्कृति, जातिय पहिचान, प्राकृतिक–धार्मिक–भूगर्भिक–सांस्कृतिक सम्पदाहरुको पहिचान र प्रवर्द्धन गर्ने उद्देश्यले आरम्भ भएको यस भिडियो प्रतियोगितामा सहभागी हुने समय भोली मार्च ९ अर्थात् फागुन २६ गते समाप्त हुँदैछ ।

तर वर्तमान परिप्रेक्क्ष्यमा विश्व स्वास्थ्य स्थिति, अन्तर्राष्ट्रिय जगतले गरेको आह्वान र अपनाउनुपर्ने सजगताका विषयहरु साथै केही प्रतियोगीहरुको भिडियो पठाउने समय थप गर्ने अनुरोध तथा सल्लाहलाई मध्यनजर गर्दै प्रतियोगितामा भिडियो पठाउने समय थप ३० दिन बढाउने निर्णय गरेका छौं ।
यसर्थ, आगामी चैत्र २६ अर्थात् अप्रिल ८ सम्म यहाँले ‘मेरो गाउँ, मेरो ठाउँ’ प्रतियोगितामा सहभागी भई भिडियो पठाउन सक्नुहुनेछ । थप जानकारीका लागि वि विल राइज फाउण्डेशनको फेसबुक पेज र वेबसाइट अध्ययन गर्न सक्नुहुनेछ ।”
——————————
➡️थप जानकारीका लागि
https://wwrf.org.np/video-challenge-2020/
YouTube: https://www.youtube.com/wewillrisefoundation
****************
निर्मल श्रेष्ठ
परियोजना संयोजक एवम् संस्थापक निर्देशक
वी विल राईज फाउण्डेसन
सम्पर्क : मोबाइल : ९८५११२०४८७, ९८१३२०७४८७

मुकुन्द बोगटी
संस्थापक निर्देशक
वी विल राईज फाउण्डेसन
सम्पर्क : मोबाइल : ९८४१३५१८१८
#wewillrise #videochallenge #merogaunmerothau #VisitNepal2020 #experienceNepal

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

भारत सरकारको नेरु. १ करोड २७ लाख आर्थिक सहयोगमा दार्चुला जिल्लाको खलंगा, तिंकरमा अवस्थित श्री मोती महिला संघ प्राथमिक विद्यालयको

वीरगञ्ज । वीरगञ्जस्थित क्लार्क्स रिसोर्ट्समा “आजादी का अमृत महोत्सव” (भारत @ 75) को अवसरमा, भारतीय महावाणिज्य दूतावास, विरगञ्जद्वारा “लोकतन्त्रको विशेष

टुंडिखेलस्थित नेपाली सेनाको मुख्यालयमा आयोजना गरिएको एक समारोहबीच भारतीय सेनाले नेपाली सेनालाई आज टाटा एलपिटिए १६२८ वर्कशप ट्रकहरु उपहारस्वरुप प्रदान

कोभिड खोप प्रमाणपत्रको पारस्परिक मान्यताका लागि भारत सरकार स्वास्थ्य एवम् परिवार कल्याण मन्त्रालय र नेपाल सरकार स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयबीच