Lifestyle Portal
  •   २५ बैशाख २०७८, शनिबार

कोरोना सजगताः ‘मेरो गाउँ मेरो ठाउँ’ भिडियो च्यालेञ्ज २०२० को लागि भिडियो पठाउने समय ३० दिन थप

२५ फाल्गुन २०७६, आईतवार २०:४५

हामी उठ्ने छौं (We Will Rise Foundation)को आयोजनामा हुने राष्ट्रव्यापी अभियान ‘मेरो गाउँ, मेरो ठाउँ’, भिडियो च्यालेञ्ज २०२० मा सहभागीताका लागि यही मार्च ९ अर्थात फागुण २६ गते अन्तिम् मिति भनिएकोमा विश्व स्वास्थ्य समस्याका रुपम देखिएको कोरोनाभाइरस (COVID-19) बारे सजगता तथा संवेदनशीलतालाई ध्यानमा राख्दै फाउण्डेशनले सहभागिताका लागि भिडियो पठाउन मिल्ने समयावधीमा एक महिना थप गरिएको बताएको छ ।

फाउण्डेशनले भिडियो पठाउने अन्तिम् मिति बारे आकस्मिक बैठकमार्फत् प्रेस वक्तव्य जारी गरेको छ । परियोजना संयोजक एवम् ‘हामी उठ्ने छौं’ का संस्थापक निर्देशक निर्मल श्रेष्ठद्वारा जारी विज्ञप्तिमा लेखिएको छ, “सर्वप्रथम त ‘मेरो गाउँ, मेरो ठाउँ’ भिडियो प्रतियोगिताको दोस्रो संस्करणमा सहभागी हुनुभएका अनुपम प्रतिभाहरुमा वि विल राइज फाउण्डेसन हार्दिक नमन गर्दछ ।

पूर्व मेचीदेखि पश्चिम महाकालीसम्म ओझेलमा परेका तर पर्यटकीय दृष्टिकोणले प्रचुर सम्भावना भएका स्थान, पर्व, कला संस्कृति, जातिय पहिचान, प्राकृतिक–धार्मिक–भूगर्भिक–सांस्कृतिक सम्पदाहरुको पहिचान र प्रवर्द्धन गर्ने उद्देश्यले आरम्भ भएको यस भिडियो प्रतियोगितामा सहभागी हुने समय भोली मार्च ९ अर्थात् फागुन २६ गते समाप्त हुँदैछ ।

तर वर्तमान परिप्रेक्क्ष्यमा विश्व स्वास्थ्य स्थिति, अन्तर्राष्ट्रिय जगतले गरेको आह्वान र अपनाउनुपर्ने सजगताका विषयहरु साथै केही प्रतियोगीहरुको भिडियो पठाउने समय थप गर्ने अनुरोध तथा सल्लाहलाई मध्यनजर गर्दै प्रतियोगितामा भिडियो पठाउने समय थप ३० दिन बढाउने निर्णय गरेका छौं ।
यसर्थ, आगामी चैत्र २६ अर्थात् अप्रिल ८ सम्म यहाँले ‘मेरो गाउँ, मेरो ठाउँ’ प्रतियोगितामा सहभागी भई भिडियो पठाउन सक्नुहुनेछ । थप जानकारीका लागि वि विल राइज फाउण्डेशनको फेसबुक पेज र वेबसाइट अध्ययन गर्न सक्नुहुनेछ ।”
——————————
➡️थप जानकारीका लागि
https://wwrf.org.np/video-challenge-2020/
YouTube: https://www.youtube.com/wewillrisefoundation
****************
निर्मल श्रेष्ठ
परियोजना संयोजक एवम् संस्थापक निर्देशक
वी विल राईज फाउण्डेसन
सम्पर्क : मोबाइल : ९८५११२०४८७, ९८१३२०७४८७

मुकुन्द बोगटी
संस्थापक निर्देशक
वी विल राईज फाउण्डेसन
सम्पर्क : मोबाइल : ९८४१३५१८१८
#wewillrise #videochallenge #merogaunmerothau #VisitNepal2020 #experienceNepal

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

गलकोट । बागलुङ जिल्लाको बडिगाड गाउँपालिका–४ जलजलाका २५ जनामा शुक्रबार एकैसाथ कोरोना पुष्टि भएको छ । उनीहरु सबै विवाह भोजमा

जावलाखेल ग्रुप अफ इन्डस्ट्रिजका संस्थापक अध्यक्ष विजयकुमार शाहले कोभिड-१९ विरुद्ध लड्न काभ्रेस्थित धुलिखेल अस्पताललाई एक करोड ३५ लाख रुपैयाँ दिने

काठमाडौ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले ५० प्रतिशतभन्दा धेरै संक्रमित काठमाडौं उपत्यकामा रहेको बताउनु भएकाे छ । देशबासीका नाममा सम्बोधन

काठमाडौं । जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंले उपत्यकामा जारी निषेधाज्ञाका क्रममा घरबाहिर निस्कनुपर्ने भएमा त्यसमा सहजीकरण गर्न थप व्यवस्था गरेको छ