Lifestyle Portal
  •   २६ माघ २०७९, बिहीबार

साउदीका राजकुमारले आफ्नै काकालाई पक्राउ गरे

२६ फाल्गुन २०७६, सोमबार १५:४१

लोकप्रिय

साउदी राजपरिवारका ३ जना महत्वपूर्ण सदस्यहरुलाई पक्राउ गरिएको छ, खबरअनुसार राजकुमार मोहम्मद विन सलमानले आफ्नो विरुद्ध षडयन्त्र गरेको आरोपमा भतिजा र काकालाई समेत पक्राउ गरेका छन् । राजकुमार अव्दुल्लाह अल साउद राजकुमार सल्मानका आफ्नै भाई हुन् र काका राजकुमार बिन नायफलाई समेत पक्राउ गरिएको हो । व्ल्याक क्लाड रोयल आर्मीले राजपरिवारका यि महत्वपूर्ण सदस्यहरुलाई पक्राउ गरिएको हो । पक्राउ परेका सबैजनालाई राजकुमार र राजालाई अपदस्त गर्न षडयन्त्र गरेको आरोप छ, साउदीका डि फ्याक्टो शाषक भनेंर चिनिएका राजकुमार सल्मानको यो कदमले अहिलेको राजपरिवारलाई झनै बिभेद गर्ने पनि अड्कल गरिएको छ । यिनीहरुलाई जिवनकैद, सर्वस्व या दुबै या मृत्युदण्ड पनि हुनसक्ने बताइएको छ ।

सन् २०१८ मा अमेरिकामा बसोवास गर्ने साउदी राजपरिवार मुलका पत्रकार जमाल खग्गोशीको टर्कीमा भएको हत्यामा प्रत्यक्ष संलग्न देखिएको भनेका साउदी राजकुमार सल्मान आफ्ना ८४ वर्षिय पिताको शाषन पछिको साउदीका सत्ता बाघडोरका उत्तराधिकारी हुन् ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

विरगञ्ज, १४ पुस छिमेकी मुलुक भारतमा कोभिड–१९ को संक्रमण फैलन थालेपछि वीरगन्ज नाकामा उच्च सतकर्ता अपनाइएको छ । इनरुवा नाकामा

महोत्तरी, १३ पुस महोत्तरीको बर्दिबास नगरपालिका स्थित तल्लो पाटुको विवादित जग्गालाई विद्यालयको संरक्षणमा ल्याइएको छ । पाटु स्थित जन जागृत

काठमाडौ – काठमाडौ क्षेत्र नम्बर १ का घण्टिबहाक उम्मेदवार पुकार बमलाइ भोट माग्न चलचित्र निर्देशक प्रदिप भट्टराई र निर्माता रविन्द्र

काठमाडौं – काठमाडौको क्षेत्र नम्बर ६ (ख) मा प्रमेश श्रेष्ठले उम्मेदवारी दिएका छन्। उनी विगत ८ वर्ष देखि वैकल्पिक राजनीतिमा