Lifestyle Portal
  •   ६ आश्विन २०७८, बुधबार

साउदीका राजकुमारले आफ्नै काकालाई पक्राउ गरे

२६ फाल्गुन २०७६, सोमबार १५:४१

साउदी राजपरिवारका ३ जना महत्वपूर्ण सदस्यहरुलाई पक्राउ गरिएको छ, खबरअनुसार राजकुमार मोहम्मद विन सलमानले आफ्नो विरुद्ध षडयन्त्र गरेको आरोपमा भतिजा र काकालाई समेत पक्राउ गरेका छन् । राजकुमार अव्दुल्लाह अल साउद राजकुमार सल्मानका आफ्नै भाई हुन् र काका राजकुमार बिन नायफलाई समेत पक्राउ गरिएको हो । व्ल्याक क्लाड रोयल आर्मीले राजपरिवारका यि महत्वपूर्ण सदस्यहरुलाई पक्राउ गरिएको हो । पक्राउ परेका सबैजनालाई राजकुमार र राजालाई अपदस्त गर्न षडयन्त्र गरेको आरोप छ, साउदीका डि फ्याक्टो शाषक भनेंर चिनिएका राजकुमार सल्मानको यो कदमले अहिलेको राजपरिवारलाई झनै बिभेद गर्ने पनि अड्कल गरिएको छ । यिनीहरुलाई जिवनकैद, सर्वस्व या दुबै या मृत्युदण्ड पनि हुनसक्ने बताइएको छ ।

सन् २०१८ मा अमेरिकामा बसोवास गर्ने साउदी राजपरिवार मुलका पत्रकार जमाल खग्गोशीको टर्कीमा भएको हत्यामा प्रत्यक्ष संलग्न देखिएको भनेका साउदी राजकुमार सल्मान आफ्ना ८४ वर्षिय पिताको शाषन पछिको साउदीका सत्ता बाघडोरका उत्तराधिकारी हुन् ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाण्डौ । मुलुक बजेटविहीन हुने निश्चित भएको छ । सरकारले ल्याएको प्रतिस्थापन विधेयक संसदमा विचाराधीन रहेको र र अघिल्लो सरकारले

भूमिका तिमल्सिना/काठमाण्डौ । दशैं नजिकिँदै गर्दा खाद्य व्यवस्था तथा व्यापार कम्पनीले उपत्यकाका लागि खसीबोका तथा च्यांग्रा ल्याउने तयारी थालेको छ

नेपालका ललितपुर, नुवाकोट, रसुवा र धादिङ्ग जिल्लामा १४ वटा सांस्कृतिक सम्पदा परियोजना तथा ललितपुर, रसुवा, नुवाकोट, सिन्धुपाल्चोक, रामेछाप, दोलखा, गुल्मी,

काठमाडौँ, न्यूजकारखाना । प्रहरी महानिरीक्षक शैलेश थापा क्षेत्रीले काठमाडौं महानगरपालिका-१ नक्सालस्थित नन्दीकेश्वर बगैँचा नारायणचौरमा बुधबार वृक्षरोपण गर्नुभएको छ । राष्ट्र