Lifestyle Portal
  •   १ भाद्र २०७९, बुधबार

साउदीका राजकुमारले आफ्नै काकालाई पक्राउ गरे

२६ फाल्गुन २०७६, सोमबार १५:४१

साउदी राजपरिवारका ३ जना महत्वपूर्ण सदस्यहरुलाई पक्राउ गरिएको छ, खबरअनुसार राजकुमार मोहम्मद विन सलमानले आफ्नो विरुद्ध षडयन्त्र गरेको आरोपमा भतिजा र काकालाई समेत पक्राउ गरेका छन् । राजकुमार अव्दुल्लाह अल साउद राजकुमार सल्मानका आफ्नै भाई हुन् र काका राजकुमार बिन नायफलाई समेत पक्राउ गरिएको हो । व्ल्याक क्लाड रोयल आर्मीले राजपरिवारका यि महत्वपूर्ण सदस्यहरुलाई पक्राउ गरिएको हो । पक्राउ परेका सबैजनालाई राजकुमार र राजालाई अपदस्त गर्न षडयन्त्र गरेको आरोप छ, साउदीका डि फ्याक्टो शाषक भनेंर चिनिएका राजकुमार सल्मानको यो कदमले अहिलेको राजपरिवारलाई झनै बिभेद गर्ने पनि अड्कल गरिएको छ । यिनीहरुलाई जिवनकैद, सर्वस्व या दुबै या मृत्युदण्ड पनि हुनसक्ने बताइएको छ ।

सन् २०१८ मा अमेरिकामा बसोवास गर्ने साउदी राजपरिवार मुलका पत्रकार जमाल खग्गोशीको टर्कीमा भएको हत्यामा प्रत्यक्ष संलग्न देखिएको भनेका साउदी राजकुमार सल्मान आफ्ना ८४ वर्षिय पिताको शाषन पछिको साउदीका सत्ता बाघडोरका उत्तराधिकारी हुन् ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा तनहुँ जिल्लाको घिरिङ गाँउपालिकामा अवस्थित श्री दिपक माध्यमिक विद्यालयको नवनिर्मित भवनको उद्घाटन भएको छ । भारतीय

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा सिन्धुली जिल्लाको कमलामाई नगरपालिका–६ मा अवस्थित सिन्धुली सामुदायिक टेक्निकल इन्स्टिच्यूटको नवनिर्मित शैक्षिक भवनको उद्घाटन सम्पन्न भएको

विपद् न्युनीकरण प्रयासमा नेपाललाई निरन्तर सहयोग गर्ने हाम्रो प्रतिबद्धता अनुरुप नेपालका लागि भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तवले गृह मन्त्रालय, सिंहदरबारमा आयोजित

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा डोटी जिल्लाको जोरायल गाउँपालिका–४ कुण्डीकोटमा अवस्थित श्री घण्टेश्वर माध्यमिक विद्यालयका लागि निर्मित विद्यालय भवन तथा छात्रावास