Lifestyle Portal
  •   २० माघ २०७९, शुक्रबार

क्यानडाका प्रधानमन्त्रीको श्रीमतीलाई कोरोना संक्रमण

३० फाल्गुन २०७६, शुक्रबार १५:१५

लोकप्रिय

सोफी ग्रिगोरी ट्रिडेउ क्यानडाका प्रधनमन्त्री जस्टिन ट्रिडेउकी श्रीमती हुन्, उनी भर्खरै बेलायतबाट एउटा कार्यक्रम सकेर क्यानडा पुगेकी थिइन । बेलयातमै छँदा उनलाई हल्का रुघा लागेको लक्षण देखिएको हो । बुधवार रातीबाट हल्का ज्वरो पनि देखिएपछि यिनलाई कोरोना संक्रमण जाँच गरिएको हो, जस्मा यिनलाई कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि पनि भयो ।

सुत्रका अनुसार अब यिनलाई १४ दिन पूर्ण आइसोलेसनमा राखिनेछ । सोफीले एउटा बिज्ञप्ती जारी गर्दै आफ्ना लागि चिन्ता व्यक्त गर्ने सबैप्रति साधुवाद जनाएकी छिन् भनें छिटै अब निको भएर कार्यमा फर्कने पनि बताएकी छिन् । यिनका अनुसार क्यानडाका नागरीकहरुले कोरोनाका कारण पाएको सास्तीका अगाडी आफ्नो १४ दिने आइसोलेसन त केहि पनि नभएको बताएकी छिन्, आजका मितिसम्म क्यानडामा १४० भन्दा बढि कोरोना संक्रमणका केसहरु पाइसकेका छन् ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

विरगञ्ज, १४ पुस छिमेकी मुलुक भारतमा कोभिड–१९ को संक्रमण फैलन थालेपछि वीरगन्ज नाकामा उच्च सतकर्ता अपनाइएको छ । इनरुवा नाकामा

महोत्तरी, १३ पुस महोत्तरीको बर्दिबास नगरपालिका स्थित तल्लो पाटुको विवादित जग्गालाई विद्यालयको संरक्षणमा ल्याइएको छ । पाटु स्थित जन जागृत

काठमाडौ – काठमाडौ क्षेत्र नम्बर १ का घण्टिबहाक उम्मेदवार पुकार बमलाइ भोट माग्न चलचित्र निर्देशक प्रदिप भट्टराई र निर्माता रविन्द्र

काठमाडौं – काठमाडौको क्षेत्र नम्बर ६ (ख) मा प्रमेश श्रेष्ठले उम्मेदवारी दिएका छन्। उनी विगत ८ वर्ष देखि वैकल्पिक राजनीतिमा