Lifestyle Portal
  •   १७ असार २०७९, शुक्रबार

क्यानडाका प्रधानमन्त्रीको श्रीमतीलाई कोरोना संक्रमण

३० फाल्गुन २०७६, शुक्रबार १५:१५

सोफी ग्रिगोरी ट्रिडेउ क्यानडाका प्रधनमन्त्री जस्टिन ट्रिडेउकी श्रीमती हुन्, उनी भर्खरै बेलायतबाट एउटा कार्यक्रम सकेर क्यानडा पुगेकी थिइन । बेलयातमै छँदा उनलाई हल्का रुघा लागेको लक्षण देखिएको हो । बुधवार रातीबाट हल्का ज्वरो पनि देखिएपछि यिनलाई कोरोना संक्रमण जाँच गरिएको हो, जस्मा यिनलाई कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि पनि भयो ।

सुत्रका अनुसार अब यिनलाई १४ दिन पूर्ण आइसोलेसनमा राखिनेछ । सोफीले एउटा बिज्ञप्ती जारी गर्दै आफ्ना लागि चिन्ता व्यक्त गर्ने सबैप्रति साधुवाद जनाएकी छिन् भनें छिटै अब निको भएर कार्यमा फर्कने पनि बताएकी छिन् । यिनका अनुसार क्यानडाका नागरीकहरुले कोरोनाका कारण पाएको सास्तीका अगाडी आफ्नो १४ दिने आइसोलेसन त केहि पनि नभएको बताएकी छिन्, आजका मितिसम्म क्यानडामा १४० भन्दा बढि कोरोना संक्रमणका केसहरु पाइसकेका छन् ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

लोकप्रिय पोखरेली सांगीतिक ब्यान्ड ‘कन्दरा’ र ‘नेपग्याज्म लाइभ इभेन्ट’ (एनएलई) कम्पनीबीच व्यवयसायिक सम्झौता भएको छ । २०७९ असार ७ गते

भारतका माननीय रेल मन्त्री र माननीय पर्यटन मन्त्रीले आज संयुक्तरुपमा दिल्ली रेल्वे स्टेसनमा हरियो झण्डा देखाई भारत र नेपाल जोड्ने

भारतीय सांस्कृतिक सम्बन्ध परिषद्का अध्यक्ष डा. विनय सहस्रबुद्धेले यही मिति २०७९ जेठ ३१ देखि असार २ गते सम्म काठमाडौं भ्रमणका

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा निर्माण भएको श्रीफौद सिंह जनता मावि, लालबन्दी नगरपालिका–१७, रानीगञ्ज, सर्लाही जिल्लाको दुईतले भवनको उद्घाटन सम्पन्न भएको