Lifestyle Portal
  •   ३० बैशाख २०७८, बिहीबार

क्यानडाका प्रधानमन्त्रीको श्रीमतीलाई कोरोना संक्रमण

३० फाल्गुन २०७६, शुक्रबार १५:१५

सोफी ग्रिगोरी ट्रिडेउ क्यानडाका प्रधनमन्त्री जस्टिन ट्रिडेउकी श्रीमती हुन्, उनी भर्खरै बेलायतबाट एउटा कार्यक्रम सकेर क्यानडा पुगेकी थिइन । बेलयातमै छँदा उनलाई हल्का रुघा लागेको लक्षण देखिएको हो । बुधवार रातीबाट हल्का ज्वरो पनि देखिएपछि यिनलाई कोरोना संक्रमण जाँच गरिएको हो, जस्मा यिनलाई कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि पनि भयो ।

सुत्रका अनुसार अब यिनलाई १४ दिन पूर्ण आइसोलेसनमा राखिनेछ । सोफीले एउटा बिज्ञप्ती जारी गर्दै आफ्ना लागि चिन्ता व्यक्त गर्ने सबैप्रति साधुवाद जनाएकी छिन् भनें छिटै अब निको भएर कार्यमा फर्कने पनि बताएकी छिन् । यिनका अनुसार क्यानडाका नागरीकहरुले कोरोनाका कारण पाएको सास्तीका अगाडी आफ्नो १४ दिने आइसोलेसन त केहि पनि नभएको बताएकी छिन्, आजका मितिसम्म क्यानडामा १४० भन्दा बढि कोरोना संक्रमणका केसहरु पाइसकेका छन् ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

अत्यन्तै मर्माहत छु साथिहरू! साँझ ५:४९ बजे आज तेस्रो दिनमा कोठामा आएको मात्र के थिएँ फेरी हस्पिटलबाट फोन आयो ‘सर,

काठमाडौं। निजी अस्पतालहरुले सरकारले दिएको निर्देशन अनुसार १५ दिनभित्र अक्सिजन प्लान्ट जडान गर्न नसकिने जनाएका छन्। एसोसिएसन अफ प्राइभेट हेल्थ

काठमाडौं। राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले नयाँ सरकार बनाउनका लागि दावी पेश गर्न दिएको समयसीमामा कुनै पनि दलले सरकार बनाउने दावी पेश

बिश्वब्यापी महामारीको रूपमा बिश्व लाइनै पुर्ण प्रभाव पारेको अवस्थामा म पनि यश बाट प्रभावित भइ आज १४औ दिनमा आइसोलेसनबाट बाहिर