वयोधा अस्पताल बल्खुको फिभर क्लीनीक आज


कोरोना संक्रमण र जोखिमको यो विश्वव्यापी प्रतिकुल अवस्थामा काठमाडौं बल्खुमा रहेको वयोधा अस्पतालले आजबाट फिभर क्लीनीक सञ्चालन गरेको छ । ज्वरो आएका बिरामीहरुको उपचार अनि परामर्शका लागि वयोधाले सञ्चालन गरेको यस क्लीनीकमा आँउदा बिरामीहरुले वयोधा अस्पतालमा फोन गरेर पूर्व जानकारी गराई चिकित्सकको समय लिनु पर्दछ भने आँउदा खेरि अस्पताल छिर्दा साबुन पानीले हात धुनुपर्ने र एक्लै आउन सक्ने बिरामीलाई अन्य साथी नल्याउन पनि आग्रह गरिएको छ । अस्पतालमा भएका अन्य बिरामीहरुको स्वास्थ सुरक्षार्थ वयोधा अस्पतालले बिना पूर्व जानकारी आएका वाकिगं बिरामीहरुलाई भनें ओपीडि सेवा नदिने जानकारी गराएको छ ।

अस्पतालमा चिकित्सक अभाव अनि समय नपाएर ज्वरो आएर बस्नुभएका अनि अन्य संक्रमणको पनि त्रासमा रहनुभएका सबैजनालाई वयोधा अस्पतालमा फोन गरेर समय लिन आग्रह छ ।

लाइभमाण्डु


Loading comments...