Lifestyle Portal
  •   १४ माघ २०७८, शुक्रबार

ग्लोवल पार्टनर फर चाईल्ड हेल्थको सहयोग

२७ चैत्र २०७६, बिहीबार १६:३६

ग्लोवल पार्टनर फर चाईल्ड हेल्थ (Global Partner for Child health) को सहयोगमा, मानब अधिकार शान्ति र बिकाश मन्च नेपालले (HUMAN RIGHT PEACE AND DEVELOPMENT FORUM NEPAL) कोरोना रोकथामका लागि अहोरात्र खटिनु भएका सोलुखुम्बुका जिल्लाको पालिकास्तरमा कार्यरत स्वास्थ्यकर्मिहरुका लागि आवश्यक पर्ने व्यक्तिगत सुरक्षाका सामानहरु (Personal protective equipment) र अन्य आवश्यक सामाग्रीहरु सहयोग गरेको छ ।

करिव नेपालि दुई लाख उनान्साठि हजार(२,५९,०००) रुपैया रकम बरावरको सामाग्रीहरु सोलुखुम्बुका सात (७) वटा पालिकाको लागि हिजो पठाईएको सस्थांकी परियोजना निर्देशक आङ्ग जाङमु शेर्पाले बताउनु भयो । विगत ३ बर्ष देखि यस जिल्लामा काम गर्दै आएको यस संस्थाले आवश्यक अन्य सहयोग पनि सरोकारवाला संग समन्वय गरि चाडै नै उपलब्ध गराउने जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

कामाडौं । नगर विकास कोषले उत्कृष्ट सेवाग्राहीलाई पुरस्कृत गर्ने भएको छ । कोषले एक सूचना प्रकाशित गदै आफ्नो ३४ औ

भारतको ७३ औं गणतन्त्र दिवसको अवसरमा भारतीय राजदूतावासको रक्षा प्रभागले ‘स्वतन्त्रताको अमृत महोत्सव – Azadi ka Amrit Mahotsav’ अन्तर्गतको कार्यक्रमको

भारतीय राजदूतावास, काठमाडौंले मिति २०७८ पौष २६ गतेका दिन होटल र्‍याडिसनमा विश्व हिन्दी दिवसको आयोजना गर्यो । सन् १९७५ जनवरी

नेपाल विश्वकर्मा सेवा समितिको ५औँ राष्ट्रिय सम्मेलन सप्तरीमा सम्पन्न भएको छ। कार्यक्रममा लोहार जातीको इतिहास, सामाजिक उत्पिडन र लोहार जातिको