Lifestyle Portal
  •   २३ माघ २०७९, सोमबार

दुबईमा लकडाउनको दौरान बिवाह र समबन्धबिच्छेदमा प्रतिबन्ध

२८ चैत्र २०७६, शुक्रबार १५:००

लोकप्रिय

लकडाउनले विश्वका हरेक कुनाका बासिन्दा अनि त्यहाँका सामाजिक क्रियाकलापहरुलाई असर गरेको छ । लकडाउनले सम्बन्धहरु बनाउन अनि बिगार्न दुबै सक्दछ तर दुबईले भने लकडाउनका समयमा सामाजिक भेला रोक्नका लागि बिवाह र समबन्धबिच्छेद दुबैमा रोक लगाएको छ । ईमिरेट्स राज्य अहिले कडा लकडाउनमा छन्, कोरोना कहर संक्रमणको भावी संभावना रोक्न यो नियम ल्याइएको बताइएको छ, दुबईको न्याय मन्त्रालयले जारी गरेको बिज्ञप्तीमा यी कुराहरु स्पष्ट लेखिएको पाइन्छ ।

आफ्ना निकटतम परिवारलाई पनि साथमा राखेर कुनै भेला या भोज नगर्न कडा उर्दी जारी गरिएको छ । करिब २००० कोरोना केसहरु र १२ जनाको मृत्यु दुबईको कोरोना संक्रमण डाटामा दर्ता भइसकेका छन् । दुबईमा घरबाहिर निस्कन सरकारी परमीटको आवश्यक्ता पर्दछ र यस्ता परमीटहरु अत्यावश्यक सामानहरु र सेवाहरु प्रदायकलाई मात्र दिइएको छ ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं – हेम्प स्पटलाइटमा पाइला चाल्दा, धेरै मानिसहरूले यो वास्तवमा के हो र किन यस्तो हानिकारक र उपयोगी बोट वरिपरि

एजेन्सी । मानिसको शरीर अन्य प्राणीको तुलनामा निकै संवेदनशील हुन्छ । यही कारण भविष्यमा हुने घटनाप्रति हाम्रो शरीरले पहिले नै

नयाँदिल्ली: मान्छे आफ्नो प्रेमको लागि जस्तोसुकै जोखिम मोल्न सक्छ भन्ने उदाहरण भारतको उत्तर प्रदेशस्थित भदोही गाउँमा देखिएको छ । भदोही

काठमाडौं -सामान्यतया बदामको सिजन या प्रचलन जाडो महिनामा बढी हुन्छ । घाममा बसेर बदम खाने प्रचलन बढी भएपनि बदम सधै