Lifestyle Portal
  •   ३० बैशाख २०७८, बिहीबार

दुबईमा लकडाउनको दौरान बिवाह र समबन्धबिच्छेदमा प्रतिबन्ध

२८ चैत्र २०७६, शुक्रबार १५:००

लकडाउनले विश्वका हरेक कुनाका बासिन्दा अनि त्यहाँका सामाजिक क्रियाकलापहरुलाई असर गरेको छ । लकडाउनले सम्बन्धहरु बनाउन अनि बिगार्न दुबै सक्दछ तर दुबईले भने लकडाउनका समयमा सामाजिक भेला रोक्नका लागि बिवाह र समबन्धबिच्छेद दुबैमा रोक लगाएको छ । ईमिरेट्स राज्य अहिले कडा लकडाउनमा छन्, कोरोना कहर संक्रमणको भावी संभावना रोक्न यो नियम ल्याइएको बताइएको छ, दुबईको न्याय मन्त्रालयले जारी गरेको बिज्ञप्तीमा यी कुराहरु स्पष्ट लेखिएको पाइन्छ ।

आफ्ना निकटतम परिवारलाई पनि साथमा राखेर कुनै भेला या भोज नगर्न कडा उर्दी जारी गरिएको छ । करिब २००० कोरोना केसहरु र १२ जनाको मृत्यु दुबईको कोरोना संक्रमण डाटामा दर्ता भइसकेका छन् । दुबईमा घरबाहिर निस्कन सरकारी परमीटको आवश्यक्ता पर्दछ र यस्ता परमीटहरु अत्यावश्यक सामानहरु र सेवाहरु प्रदायकलाई मात्र दिइएको छ ।

लाइभमाण्डु

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं – शास्त्र र आयुर्वेदमा दिनको समय काम गर्नका लागि अनि राति चाहिँ सुत्नका लागि निर्धारण गरेका छन् । तर

बामाको । मालीकी एक महिलाले एकैपटक ९ सन्तानलाई जन्म दिएकी छिन् । २५ वर्षीया हलिमा सिसेले मोरक्कोको एक अस्पतालमा ९

काठमाडौं। अमेरिकामा एक जोडी जुम्ल्याहा दिदीबहिनी हरेक काम एकसाथ गर्ने गर्छन् । ब्रिटनी र ब्रायना डीन नामका यी जुम्ल्याहा दिदीबहिनीले

रिस कति हानीकारक छ ? कति नोक्सान पुर्याउँछ ? त्यो धेरैले आफ्नो जीवनमा अनुभव गरेकै हुन्छ । पारिवारिक जीवन विघटन