Lifestyle Portal
  •   १५ मंसिर २०७८, बुधबार

भर्खरैः पूर्वमन्त्री गोविन्दराज जोशी नेपाली कांग्रेसबाट ५ वर्षका लागि निष्काशित

१० श्रावण २०७७, शनिबार २२:२८

लोकप्रिय

नेपाली कांग्रेसले पूर्वमन्त्री गोविन्दराज जोशीसहित पूर्व राज्यमन्त्री एवं महासमिति सदस्य पुस्करनाथ ओझा र नेपाली कांग्रेस डडेल्धुराका सचिव रामबहादुर विष्टलाई पार्टीबाट निष्कासित गरेको छ । जोशी र ओझालाई पाँच वर्ष तथा विष्टलाई ३ बर्षका लागी पार्टीबाट निष्कासन गरिएको नेपाली कांग्रेसले प्रेस विज्ञप्ती जारी गरेको छ ।

भीष्मराज आङदेम्बेको अध्यक्षतामा नेपाली काँग्रेस केन्द्रिय अनुशासन समितिको बैठकले ३ दिनको म्याद राखी अन्तिम् स्पष्टिकरणकै विषयमा प्राप्त जवाफ चित्तबुझ्दो नभएको र सबुत प्रमाणको आधारमा नेपाली कांग्रेस पार्टीको विधान २०१७ (संशोधन सहित) धारा ३४ को उपधारा १ (क) (ख) (ग) बमोजिम पार्टीबाट कार्वाही स्वरुप निष्काशनको निर्णय गरेको हो ।

जोशीले पछिल्लो निर्वाचनका क्रममा तनहुँ क्षेत्र नम्बर एकबाट नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार बनेका पार्टीका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेलविरुद्ध बागी उम्मेद्वार बनेर आक्रामक राजनीतिक छवी बनाएका थिए भने कैलालीको क्षेत्र नम्बर पाँचको उम्मेद्वार आरजु देउवालाई  चुनाव हराउन लागिपरेको आरोप विज्ञप्तीमा उल्लेख गरिएको छ ।

जारी विज्ञप्तीको पुरा पाठ

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

भारत सरकारको नेरु. १ करोड २७ लाख आर्थिक सहयोगमा दार्चुला जिल्लाको खलंगा, तिंकरमा अवस्थित श्री मोती महिला संघ प्राथमिक विद्यालयको

विश्व वातावरण प्रदूषित हुँदै गएकोमा विश्वका पश्चिमा मुलुकहरू जति चिन्तित देखिएका छन् त्यति अफ्रिकी र एशियाली मुलुक देशहरू छैनन्। विश्व

काठमाण्डौ । रक्तचन्दनको तेलको अबैध कारोबारमा संलग्न रहेको अभियोगमा १० जनालाई ३३ लिटर रक्तचन्दनको सुगन्धित तेल सहित बिहीबार प्रहरीले पक्राउ

कास्की । पोखरा महानगरपालिका-३३ गगनगौंडाबाट १ लाख ९४ हजार २ सय अमेरिकी डलर सहित पोखरा महानगरपालिका-९ शिवालय चोक बस्ने मुस्ताङ