Lifestyle Portal
  •   २१ असार २०७९, मंगलवार

स्वासप्रस्वासमा समस्या देखिएका नेकपा पर्साका युवा नेता अरबिन्द सिंह उपचारका लागि काठमाण्डौमा

२२ श्रावण २०७७, बिहीबार १५:२८

काठमाण्डौ, २२ साउन, २०७७ । नेकपा पर्साका लोकप्रिय युवा नेता अरबिन्द सिंहलाई मंगलबार राती देखि स्वासप्रस्वास तथा लगातार खोकीको समस्या देखिएपछि हेलिकप्टर चार्टर गरी हिजो काठमाण्डौ ल्याइएको छ । वीरगञ्जस्थित गण्डक कोभिड अस्पलतामा कोरोनाको आशंकामा गराइएको परिक्षणमा भने कोरोना नेगेटिभ देखिएको थियो ।

निमोनिया, स्वासप्रस्वासको समस्या तथा शरिरमा न्यूनमात्रामा मात्र अक्सिजन भेटिएपछि डाक्टरको सल्लाहमा हिजै नख्खुस्थित मेडिसिटी अस्पतालमा भर्ना गरेर उनको उपचार थालिएको छ र कोरोना संक्रमण हो होइन भन्ने यकिन गर्न पुनः परिक्षणका लागि स्वाब संकलन गरिएको छ । 

राजधानी लगायत देशका कैंयन स्थानमा संक्रमितहरुको संख्या बाक्लो हुँदै गइरहेको छ । जनप्रतिनीधिहरु, सुरक्षा संयन्त्रका अत्यन्तै संवेदनशील प्रहरी, सैनिक जवानहरु, स्वास्थ्यकर्मीहरुमा समेत पछिल्लो समय ब्यापक देखिन थालेको संक्रमणलाई समयमैं पत्ता लगाउन स्वाब संकलन तथा परिक्षणको दायरा बढाउनका लागि निजी स्वास्थ्यसंस्था तथा ल्याबहरुसँग सहकार्य सरकारले गर्ला भन्ने शंकेत अझै देखिएको छैन ।

यसै सन्दर्भमा केहीदिन अघि मात्रै नेता अरबिन्द सिंहले फेसबुक स्ट्याटसमार्फत सरकारलाई घचघच्याउने प्रयास गरेका थिए ।

के थियो उनको फेसबुक स्ट्याटसमा?
कोरोना संक्रमितहरुको संकलन गरिएको स्वाब परिक्षण गर्न नारायणी हस्पिटलको ल्याबले मात्रै नसक्ने भएकोले बिरगञ्जमा संचालित निजि ल्याबहरुले सहयोग गर्दा रिपोर्ट छिटो आउनेछ । सरोकारवालाहरुको ध्यानाकर्षण होस् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

नइ प्रकाशनको प्रतिष्ठा, गरिमा र महिमाको उचाइ अभिवृद्धिका लागि विशिष्ट योगदान पुर्याएबापत देशदेशान्तरका महानुभावलाई ‘नइ रजत महोत्सव पदक’ अर्पण गर्ने

असार १९, वीरगंज । विश्व हिन्दू परिषद् नेपाल, पर्सा निकट युवाहरुद्वारा पर्सा जिल्लाको वीरगञ्ज महानगरपालिकामा विरोध प्रदर्शन गरिएको छ ।

भारत सरकारको अनुदान सहयोग अन्तर्गत नेपालका विविध हितग्राही संस्थाहरुलाई ७५ वटा एम्बुलेन्स र १७ वटा विद्यालय बस उपहार प्रदान गरिएको

नेपालका लागि नवनियुक्त भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तवले आज राष्ट्रपति भवन, शितल निवासमा आयोजित एक समारोहमा सम्माननीय राष्ट्रपति श्रीमती विद्यादेवी भण्डारी