Lifestyle Portal
  •   २० फाल्गुन २०७७, बिहीबार
zero

चलचित्र जिरोको “इश्कवाजी” बोलको गित सार्वजनिक (भिडियो सहित)

१८ मंसिर २०७५, मंगलवार २०:२४

शाहरुख खानको होम प्रोडक्सनमा बनिरहेको चलचित्र जिरोको “इश्कवाजी” भन्ने बोलको गित सार्वजनिक भएको छ । जसमा बलिउडका सुपरस्टार सलमान खान र शाहरुख खानलाई सँगै देख्न सकिन्छ् । ११ बर्ष पछि दुवैजना सँगै कुनै गितमा देखिएका हुन् । पछिल्लो समय ओम शान्ती ओममा सँगै देखिएका थिए ।

आन्नद एल राईको निर्देशनमा निर्माण भएको यस चलचित्रमा शाहरुख खान, अनुस्का शर्मा र कट्रिना क्याफलाई मुख्य भुमिकामा देख्न सकिन्छ् । चलचित्रमा शाहरुख खानलाई छोटो कद भएको पात्रको भुमिकामा देख्न सकिन्छ् । सार्वजनिक गितमा दुई जना स्टारहरु कट्रिनाको लागि आफु मध्ये को ठिक भन्ने विषयमा आ आफनो बिचार ब्यक्त गरिरहेको देख्न सकिन्छ् । यसै गितमा पहिलो पटक शाहरुख खानले सलमान खानको टावल वाला स्टेप र सलमानले शाहरुख खानको रोमान्टिक पोज साटासाट गरेका छन् । निर्वाह गरेका छन् । यस चलचित्रको टे्लरलाई धेरै रुचाइएको छ । चलचित्र Dec 21 देखि प्रर्दशनमा आउँदैछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

कन्फेसन पाठकको चेत र पठन स्तरबारे नेपाली बौद्धिक जमातमा बारम्बार चर्चा, परिचर्चा भइरहने गर्छ । नेपाली पाठकको स्तर उठेको छैन

यात्रा मन पराउनेहरू यात्रामा जान्छन् । त्यसरी घुमन्ते हुन मन पराउने यदि लेखक परे भने आफू रमेका, आफू दुखेका, आफू

लडेको मुढो या ढलेको रुख अथवा लाश, यि सबैकुराहरु निर्जिव हुन्छन् तर केहि लाशहरु यस्ता पनि हुन्छन् जो निर्जिव भएर

वरिष्ष्ठ साहित्यकार इन्दिरा प्रसाईज्यूका प्रकाशित केही उपन्यासमध्ये ‘रनमाया’ एउटा बेग्लै ज्ञानका साथै पीडाले भरिएर उपस्थित भएको छ । इन्दिरा प्रसाईका