Lifestyle Portal
  •   ५ आश्विन २०७८, मंगलवार
zero

चलचित्र जिरोको “इश्कवाजी” बोलको गित सार्वजनिक (भिडियो सहित)

१८ मंसिर २०७५, मंगलवार २०:२४

शाहरुख खानको होम प्रोडक्सनमा बनिरहेको चलचित्र जिरोको “इश्कवाजी” भन्ने बोलको गित सार्वजनिक भएको छ । जसमा बलिउडका सुपरस्टार सलमान खान र शाहरुख खानलाई सँगै देख्न सकिन्छ् । ११ बर्ष पछि दुवैजना सँगै कुनै गितमा देखिएका हुन् । पछिल्लो समय ओम शान्ती ओममा सँगै देखिएका थिए ।

आन्नद एल राईको निर्देशनमा निर्माण भएको यस चलचित्रमा शाहरुख खान, अनुस्का शर्मा र कट्रिना क्याफलाई मुख्य भुमिकामा देख्न सकिन्छ् । चलचित्रमा शाहरुख खानलाई छोटो कद भएको पात्रको भुमिकामा देख्न सकिन्छ् । सार्वजनिक गितमा दुई जना स्टारहरु कट्रिनाको लागि आफु मध्ये को ठिक भन्ने विषयमा आ आफनो बिचार ब्यक्त गरिरहेको देख्न सकिन्छ् । यसै गितमा पहिलो पटक शाहरुख खानले सलमान खानको टावल वाला स्टेप र सलमानले शाहरुख खानको रोमान्टिक पोज साटासाट गरेका छन् । निर्वाह गरेका छन् । यस चलचित्रको टे्लरलाई धेरै रुचाइएको छ । चलचित्र Dec 21 देखि प्रर्दशनमा आउँदैछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

डा. प्रदीप ढकालद्वारा लिखित उपन्यास ‘एन्टोनिया’(आध्यात्मिक प्रेमकथा) चाडैं नै प्रकाशित हुने भएको छ । प्रेमलाई आध्यात्मिक दृष्टिबाट प्रस्तुत गरिएको उक्त

नेपालीका लागि भारत र चीन अति महत्त्वपूर्ण छिमेकी राष्ट्र हुन् । यति हुँदाहुँदै पनि भारत हाम्रो साँस्कृतिक परम्परा र सभ्यतामा

कन्फेसन पाठकको चेत र पठन स्तरबारे नेपाली बौद्धिक जमातमा बारम्बार चर्चा, परिचर्चा भइरहने गर्छ । नेपाली पाठकको स्तर उठेको छैन

यात्रा मन पराउनेहरू यात्रामा जान्छन् । त्यसरी घुमन्ते हुन मन पराउने यदि लेखक परे भने आफू रमेका, आफू दुखेका, आफू