Lifestyle Portal
  •   ३० बैशाख २०७८, बिहीबार

आज बिहान ११ देखि ३ बजेसम्म उपत्यकाको केही स्थानमा विद्युत आपूर्ती ठप्प हुने, कुन कुन स्थानमा हुनेछैन विद्युत?

७ भाद्र २०७७, आईतवार ०९:५३

काठमाण्डौ, ०७ भदौ, २०७७ । काठमाण्डौ उपत्यकामा आज केही स्थानमा बिहान ११ बजे देखि ३ बजेसम्म विद्युत आपूर्ती बन्द गरिने भएको छ । नेपाल विद्युत प्राधिकरणले आइतबार नयाँ फिडर तानी जडान गर्नका लागि केही घण्टा समय आवश्यक हुनेभएको हुँदा पुल्चोक वितरण केन्द्रबाट ब्यवस्थापन गरिने विद्युत आपूर्ती बन्द हुने भएको हो । पुल्चोक वितरण केन्द्रबाट टेकु रिङरोड फिडरमा वितरित ११ के.भी. प्रशारण लाइनमा नयाँ फिडर तानेर जडान गर्नुपर्ने भएको हुँदा आज बिहान ११ बजेबाट ५ घण्टासम्मका लागि विद्युत अवरुध (सट डाउन) हुने कुरा प्राधिकरणले जनाएको छ ।

पुल्चोक फिडर अन्तर्गत बागडोल क्षेत्र वरिपरी, सनराइज टावर, सानेपा रिङरोड बाहिर, खाद्य गोदाम वरिपरी, चाइनीज क्याम्प लगायतका क्षेत्रमा उक्त फिडरबाट विद्युत उपभोग गरिरहेकाहरुको विद्युत आपूर्ती ५ घण्टाका लागि ठप्प हुनेभएको हो ।

साथै नेपाल विद्युत प्राधिकरणले आधिकारीक वेबसाइटमा सूचना जारी गर्दै लेखेको छ, “ग्राहकवर्गमा पर्न गएकाे असुविधा प्रति क्षमाप्रार्थी छाै‌ं र कार्य निर्धारित समय अगावै सम्पन्न भएमा साे समय भन्दा अगावै लाइन सुचारु हुन सक्ने समेत जानकारीकाे लागी अनुराेध छ ।”

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं । केपी ओली पुनः प्रधानमन्त्री नियुक्त भएका छन् । राष्ट्रपति विद्या भण्डारीले नेकपा एमाले अध्यक्ष तथा संसदीय दलका नेता

काठमाडौं । कोरोनाको जोखिम बढ्दै गएपछि बैंकिङ सेवामा व्यापक कटौती भएको छ । यसअघि सिमित शाखामात्र खुल्दै आएकामा बैंकहरुले सिमित

काठमाडौं। राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले नयाँ सरकार बनाउनका लागि दावी पेश गर्न दिएको समयसीमामा कुनै पनि दलले सरकार बनाउने दावी पेश

कठमाडौं। चीनले नेपाललाई उपलब्ध गराएको कोरोना विरुद्धको भेरोसेल खोपको दोस्रो डोज जेठ २ गतेबाट लगाउन थालिने भएको छ। त्यसका लागि