Lifestyle Portal
  •   १० आश्विन २०७८, आईतवार

आज बिहान ११ देखि ३ बजेसम्म उपत्यकाको केही स्थानमा विद्युत आपूर्ती ठप्प हुने, कुन कुन स्थानमा हुनेछैन विद्युत?

७ भाद्र २०७७, आईतवार ०९:५३

काठमाण्डौ, ०७ भदौ, २०७७ । काठमाण्डौ उपत्यकामा आज केही स्थानमा बिहान ११ बजे देखि ३ बजेसम्म विद्युत आपूर्ती बन्द गरिने भएको छ । नेपाल विद्युत प्राधिकरणले आइतबार नयाँ फिडर तानी जडान गर्नका लागि केही घण्टा समय आवश्यक हुनेभएको हुँदा पुल्चोक वितरण केन्द्रबाट ब्यवस्थापन गरिने विद्युत आपूर्ती बन्द हुने भएको हो । पुल्चोक वितरण केन्द्रबाट टेकु रिङरोड फिडरमा वितरित ११ के.भी. प्रशारण लाइनमा नयाँ फिडर तानेर जडान गर्नुपर्ने भएको हुँदा आज बिहान ११ बजेबाट ५ घण्टासम्मका लागि विद्युत अवरुध (सट डाउन) हुने कुरा प्राधिकरणले जनाएको छ ।

पुल्चोक फिडर अन्तर्गत बागडोल क्षेत्र वरिपरी, सनराइज टावर, सानेपा रिङरोड बाहिर, खाद्य गोदाम वरिपरी, चाइनीज क्याम्प लगायतका क्षेत्रमा उक्त फिडरबाट विद्युत उपभोग गरिरहेकाहरुको विद्युत आपूर्ती ५ घण्टाका लागि ठप्प हुनेभएको हो ।

साथै नेपाल विद्युत प्राधिकरणले आधिकारीक वेबसाइटमा सूचना जारी गर्दै लेखेको छ, “ग्राहकवर्गमा पर्न गएकाे असुविधा प्रति क्षमाप्रार्थी छाै‌ं र कार्य निर्धारित समय अगावै सम्पन्न भएमा साे समय भन्दा अगावै लाइन सुचारु हुन सक्ने समेत जानकारीकाे लागी अनुराेध छ ।”

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

(पितृपक्ष सन्दर्भमा मेरा जन्मपिता गणेशप्रसाद शर्मा तथा कर्मका मातापिता जयप्रसाद प्रसाई तथा भागीरथा प्रसाईका साथै सम्पूर्ण पितृहरूप्रति श्रद्धा समर्पण गर्दै

खड्क सुनार/न्युजकारखाना, मुगु । पूर्वप्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले अभिभाकत्व ग्रहण गरेकी मुगुम कार्मारोङ गाउँपालिका- ८ मांग्रीकी ठिल्ले साङमु लामालाई शैक्षिक

काठमाण्डौ । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले प्रथम कमान्ड सेनापति समन्वयात्मक बैठकको शुभारम्भ गरेका छन् । बिहीबार जङ्गी अड्डामा आयोजित दुई दिने

काठमाण्डौ, न्युजकारखाना । माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले एमाले अध्यक्ष केपी ओलीमाथि भगौडाको आरोप लगाएका छन् । वाईसीएलको दोस्रो