Lifestyle Portal
  •   ३ भाद्र २०७९, शुक्रबार

नेपाल आइडल – सिजन ३ Grand Finale | LIVE

१२ भाद्र २०७७, शुक्रबार २०:५५

काठमाण्डौ, १२ भदौ, २०७७ । लोकप्रिय गायन रियालीटि शो “नेपाल आइडल – Nepal Idol” को सिजन ३ को फाइनलको प्रशारण नेपाल आइडलको आफ्नै स्टुडियोबाट प्रारम्भ भएको छ । यसको प्रशारण AP1 टेलिभिजन च्यानल तथा यूट्यूबमा नेपाल आइडलको आधिकारीक च्यानलबाट हेर्न सक्नुहुनेछ ।

देशकै चर्चित गायन रियालिलिटी शो ‘नेपाल आइडल’ सिजन ३ को Grand Finale मा अबको केही बेर पछि देशले तेस्रो नेपाल आइडल प्राप्त गर्नेछ । कार्यक्रमका विभिन्न छनौटका चरणहरु पार गर्दै उत्कृष्ट तीनमा पुग्न सफलहरुमध्येबाट एक जनाले आज नेपाल आइडल सिजन ३ को ट्रफि चुम्नेछ । उत्कृष्ट अन्तिम् ३ मा पुग्न सफलहरुमा सर्वाधिक रुचाइएका सज्जा चौलागाईं, प्रवीण बेडुवाल तथा किरणकुमार भुजेलबिच कडा प्रतिश्पर्धा रहेको छ ।

यस वैश्वीक स्वास्थ्य संकटका क्रममा सावधानीपूर्ण संचालन गरिएको यस नेपाल आइडलका आयोजक तथा सम्पूर्ण सहभागी प्रतियोगीहरुलगायत मिहिनेत तथा लोकप्रियतामा आफूलाई अन्तिम् ३ मा पार्न सफल प्रतियोगीहरुलाई हार्दिक शुभकामना !

“नेपाल आइडल – Nepal Idol” को सिजन ३ को प्रत्यक्ष प्रशारण हेर्नुहोस्

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

वन तथा वातावरणमन्त्री प्रदीप यादवले नेपालका सिमेन्ट उधोगीहरुको जायज मागलाई सम्बोधन गर्न आफू सकारात्मक रहेको बताएका छन् । बुधबार वन

भारतीय राजदूतावास, काठमाडौंले यही श्रावण ३० गते भारतको ७६ औं स्वतन्त्रता दिवस मनायो । यो कार्यक्रम भारत स्वतन्त्रताको ७५ वर्षको

राष्ट्रपतिले नागरिकता विधेयक संसद्‌मा फिर्ता पठाउनुभएको छ । नागरिकता विधेयक फिर्ता पठाएपछि अब नागरिकता विधेयक को योजना कस्तो हुन्छ र

काठमाडौं । राष्ट्रिय सभाका अध्यक्ष सम्मननीय गणेश प्रसाद तिमल्सिनाले देशको राजनीतिमा युवाको हस्तक्षेपकारी भुमिका भएमात्र परिवर्तन सम्भव हुने बताउनुभएको छ