Lifestyle Portal
  •   २४ श्रावण २०७९, मंगलवार

हसाउने ‘स्टीभ हार्वे’का अस्थिर वैवाहिक जीवन

२१ भाद्र २०७७, आईतवार २०:२८

अमेरिका, २१ भाद्र, २०७७ । आफ्नाी तेश्रो श्रीमतीसँगको तितो सम्बन्ध बिच्छेदको तयारीमा रहेका विश्वप्रसिद्ध टेलीभीजन व्यक्तित्व स्टीभ हार्वेलाई नचिन्ने र नदेख्ने मान्छेहरु कमै छन् होला, भर्खरै राडार अनलाइनले स्टीभको चरित्रगत कुराहरुलाई प्रस्तुत गरेर यिनका जीवन स्क्याण्डलका घटनाहरुलाई प्रकाशन गरेको छ ।

व्यक्तिगत र व्यवसायीक दुबै हिसाबले स्टीभले निकै तितामिठा घटनाक्रमबाट गुजरेका पाइन्छन्, हुन त आफ्ना कार्यक्रमहरुमा स्टीभले आफूलाई रिलेशनशीप एक्पर्ट त भन्छन पनि तर यिनी स्वयमको सम्बन्धका टुक्राहरु अनि चोटहरुले इनको हाँस्यरस मन पराउनेहरु स्तव्ध छन् ।

आफ्नो पहिलो श्रीमतीलाई स्टीभले दोश्रो महिलासँगको पिरतीका कारणले छाडे तर पछि यिनकी पहिलो श्रीमती मर्सिया हार्भे (Marcia Harvey) ले यिनलाई टर्चर, भेदभाव र ब्रेनवासिङ गरेको भनी मुद्धा हालिन् ।

टेक्सासमा भएका ४ वटा घर बेचेर हार्वेले केवल आफ्नो ‘डिभोर्स ल सुट’ मात्र लडेका हुन्, अब तेश्री श्रीमती माराजोरीसँगको डिभोर्स यूद्धमा टेक्सासको चौथो घर पनि स्वाहा भइसकेका हार्वीको व्यक्तिगत जीवनले व्यसायीक जीवनलाई पनि धराशायी बनाउने त हैन भन्ने डर देखिन थालेको छ ।

मीस यूनिभर्स पेजेन्टमा गलत विजेता धोषणा गर्ने जस्तो अन्य धेरै रेसिस्ट कन्ट्रोभर्सिसम्म हार्वीको संलग्नता स्पष्ट देखिन्छ, हार्वीले एकफेर पत्रिकाका पत्रकारहरुले आफूलाई नभेट्न भनेका कुराहरुले त यिनलाई झनै मेम र ट्रोलहरुको उचाईमा पूर्यायो ।

आफ्नो उत्तेजक र अतिविशिष्ट जीवनशैली कायम राख्न हार्वेलाई अहिले निकै हम्मे हम्मे परेको बताइन्छ । उनले धेरै ठाँउमा ऋणहरु लिएको खबर छ, अहिले विशेषत हार्वे आफ्नो व्यवसायीक जीवनमा जीवनका अनेक त्रुटिहरुका कारणले निकै खस्कदो अवस्थामा छन् ।

टिभी स्क्रीनमा हार्वे निकै खुलस्त, सामान्य अनि फरासिला भएर प्रस्तुत हुन्छन्, यिनको धारणार शब्दचयन नै यिनको चर्चाको र लोकप्रियताको मुख्य कारण हो । अहिले यिनी सन् २०१९ पछि तेश्रो श्रीमती मारीजोरीसँगको डिभोर्स ब्याटलका कारण तनावमा छन् । टेक्सासको ४ वटा प्रोपर्टी बिक्रिमा राखेका यिनले करिब २ मिलियन डलर बराबरको सम्पती यहि डिभोर्स मुद्दा लड्नैका लागि बेचिभ्याएका छन् । पछिल्लो समय तेश्रो श्रीमती मारीजोरी र उन्को आफ्नै नाममा संयूक्त रहेका केहि सम्पतीलाई हार्वेले आफ्नो एकल नाममा त ल्याए तर यसै कारणले रिसाएकी मारीजोरी भने छोरीलाई लिएर विश्व टुरमा निस्केको समाचारले अमेरिकी मिडियामा निकै चर्चा पाएको थियो ।

हार्वेको टिभी कार्यक्रम अहिले स्थगनमा छ, उनी उक्त कार्यक्रमलाई रिलन्च गर्ने भन्दा पनि व्यक्तित झमेलामा धेरै व्यस्त पाइन्छन् भनी पश्चिमी मेडियाहरुले समाचार बनाएका छन् ।

यिनकी तेश्री श्रीमती पछिल्लो समय क्रिस जेनरसँग हार्वेको निकटतालाई लिएर रिसाएकी थिइन, पक्रस एउटा मोमेजर (मदर र म्यानेजर) छिन्, कार्दाशियन फेशनको पृष्ठभूमिमा बसेर ब्यापार अघि बढाउने जेनरसँग हार्वेको निकटताले चर्चा पाएको हो ।

हार्वेको पहिलो श्रीमती मार्सियासँग यिनको विवाह सन् १९९० मा भएको हो, पहिलो श्रीमती गर्भवती हुँदा यिनले मेरी भेगन नामक महिलासँग निकट भएको समाचार आएको थियो ।

यिनै भेगन स्टीभकी दोश्री श्रीमती बनाएर सन् १९९६ मा हार्वेले भित्राए, पहिलो श्रीमतीलाई हार्वेले निकै लामो कानुनी प्रकरणपछि बच्चाका लागि भनेर ४० हजार डलर तिरेका थिए । दोश्रो श्रीमतीसँग हार्वीले सन् २००५ मा डिभोर्स गरे, त्यसको २ वर्षमा अहिलेकी तेश्री मारीजोरीसँग यिनले सम्बन्ध गाँसे । दोश्रो श्रीमतीसँगको डिभोर्स प्रकरणमा हार्वेले आफ्नो सम्पतीका तथ्यहरु लुकाएको आरोप पनि लाग्यो । तेश्री श्रीमती मारीजोरीले ६० मिलियन डलरको मागदावी मुद्दा हालेकी छिन् । टर्चर, भेदभाव र ब्रेनवासको मुद्दासँगै आत्मा मारेको आरोप सहित मारीजोरी अदालत गएकी हुन् । पतिका कारण आफू आत्महत्यासम्म गर्ने अवस्थामा पुगेकी मारीजोरीको आरोप छ ।

सन् २०१७ मा हाउ टु डेट ए ह्वाइट हुमन नामक पुस्तकको विमोजन क्रममा अनस्क्रीनमा नै यिनले, “यहाँहरुलाई एसियन मनपर्दछ मलाई त चाइनिज खानासम्म मनपर्दैन” भनेपछि यिनीमाथि आलोचनाको वर्षा नै भयो । वास्तवमा उनले ‘म आफूले उच्चारण नै गर्न नसक्ने खानेकुरा खान सक्दिन’ भनी हार्वेले भनेका थिए । त्यैपनि इनले पछि माफी मागे तर यिनको आलोचना झनै चुलियो र यिनलाई रेसिस्ट सेलीब्रेटीको सूचीमा राखियो ।

बिल कस्वी अमेरिकी केमडियन हुन जस्लाई ६० जना महिलाहरुले यौन दुरब्यवहारको मुद्दा हालेका थिए । हार्वेले बिललाई सार्वजनिकरुपमा नै समर्थन गरेपछि यिनको उचाई झनै घटेको मानिन्छ । अब जे होस् हार्वेको ओरोलो लागेको छवी, व्यक्तिगत जीवनका ओराली लाग्दा कथाहरु अनि व्यक्तिगत चरित्रीक मुद्दाहरुले कतै यिनलाई सडकमा नै ल्याउने त हैन भन्ने आंकलन हुन थालेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

पर्वको बहानामा अराजकता फैलाएको भन्दै ‘विश्व हिन्दू परिषद् नेपाल’द्वारा जिल्ला प्रशासन कार्यालय पर्साका प्रमुख जिल्ला अधिकारीलाई ध्यानाकर्षण गराएको छ ।

बलिउड सिनेमाका ५ तारे समिक्षक तरन आदर्शले आफ्नो आधिकारीक फेसबुक अकाउन्टबाट यहि साता एउटा पोष्ट सार्वजनिक गरे जुन पोष्टमा नवपुस्ताका

हाम्रा बजारहरूमा पच्चीस पैसा, पचास पैसा, एक रुपियाँका सिक्का देखिन छाडेको वर्षौं भयो। यसैगरी एक र दुईका कागजी नोट बजारमा

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा तनहुँ जिल्लाको घिरिङ गाँउपालिकामा अवस्थित श्री दिपक माध्यमिक विद्यालयको नवनिर्मित भवनको उद्घाटन भएको छ । भारतीय