the voice of nepal

को को पुगे “द भ्वाइस” को सेमिफाइनलमा


ब्लाइन्ड राउण्ड, व्याटल राउण्ड हुँदै लाइभ राउण्डमा आइपुग्दा द भ्वाइस अफ नेपाल नेपाली सांगीतिक रियालिटि शो नयाँ आयाम थप्न सफल भएको छ । लुकेका साङ्गीतिक प्रतिभाहरुको खोजी तथा बिकासको लागि “द भ्वाइस अफ नेपाल” एउटा उत्कृष्ट मञ्च साबित भएको छ । चारजना सुर, ताल अनि शब्दका विज्ञ कोचहरुको साथले प्रतिस्पर्धीहरुमा नयाँ जोस तथा उत्साह थप्ने काम गरेको छ ।

सेमिफाइनलको लागि ट्यालेन्टहरु भोटिङ्ग  क्याम्पियनमा जुटिरहेका छन् । १६ जना प्रतिस्पर्धि बाट ८ जना सेमिफाइनलमा पुग्नेछन् । सेमिफाइनलको लागि ८ जना मध्ये ६ जना ट्यालेन्टहरु सेमिफाइनलमा सुरक्षित भएका छन् । अब शनिबारको श्रृखंलाबाट अन्य दुई ट्यालेन्टहरु थपिनेछन् । सेमिफाइनलको लागि टिप प्रमोदबाट शुशिल गड्तौला, सिर्जय थपलिया सुरक्षित भएका छन,त्यसैगरी टिम दिपबाट सि.डि.बिजय अधिकारी र बिबेक वाइवा लामा सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेका छन् । टिम सनुपबाट सप्तक दुतराज र टिम अभाया बाट शेर्या राई सेमिफाइनलको यात्रामा निरन्तरता पाएका छन् ।

शनिबारको श्रृखंलाबाट टिम सनुप र टिम अभायाबाट थप एक -एक ट्यालेनटहरु सेमिफाइनलको लागि समावेश हुनेछन् अघिल्लो श्रृखंलामा टिम अभायाबाट अनु शाक्य र कुशल आचार्य तथा टिम सनुपबाट विद्या तिवारी र शैलेश्वरी आर.एल.सिह ले आफनो प्रस्तुति प्रस्तुत गरेका थिए ।

सेमिफाइनलबाट चारजना ट्यालेन्टहरु फाइनलको लागि छनोट हुनेछन् । आफनो मनपर्ने ट्यालेन्टलाई जिताउने सम्पुर्ण जिम्मेवारी दर्शकको हातमा रहेको छ । 14 December मा कतारको दोहामा फाइनल सम्पन्न हुनेछ ।

द भ्वाइस अफ नेपालका पुराना भिडियो हेर्नका लागि

 


Loading comments...