Lifestyle Portal
  •   २० माघ २०७९, शुक्रबार

‘रेड वाइन’मार्फत पहिलो पटक स्क्रिन सेयर गर्दै पल र साम्राज्ञी: फर्स्ट लूक सहित

७ आश्विन २०७७, बुधबार १०:३०

लोकप्रिय

काठमाण्डौ । स्टार कलाकार पल शाह तथा युवा ढुकढुकी साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाहले पहिलो पल्ट स्क्रिन सेयर गर्नेभएका छन् । यूवा मेडिया ब्यवसायी तथा चलचित्र निर्माता रमेश एम के पौडेलको निर्देशनमा चलचित्र ‘रेड वाइन’ मा पल शाह तथा साम्राज्ञीको जोडी देख्न सकिने छ । रेड वाइनमा हास्य अभिनेता सन्दीप क्षेत्री पनि शिर्ष भूमिकामा रहेका छन् भने नव नायिका इमिली लामालाई फरक भूमिकामा देख्न सकिनेछ ।

रुद्रप्रिया तथा राज्जा रानी जस्ता अर्थपूर्ण सफल चलचित्र लगायत आधा दर्जन नेपाली कथानक पस्किसकेका पौडेल ‘रेड वाइन’बाट चलचित्र निर्देशनमा डेब्यु समेत गर्दैछन् । हाल अमेरिकामा रहेका निर्देशक पौडेलले अमेरिकामा मैं यसको सम्पूर्ण छायाङ्कन हुने बताएका छन् ।

आर्यन फिल्मस् प्रोडक्सन प्रालि तथा BODHI HD ले निर्माण गर्न लागेको यो फिल्मलाई सबिर श्रेष्ठले लेखेका हुन् भने 8848 Media House LLC को पनि साथ रहेको छ । चलचित्रको छायाङ्कन दशैं र तिहारको बीचमा हुने जनाइएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

इटहरी : २ दशकदेखि मोफसलमा रहेर हाँस्यब्यङ्ग गीत सिर्जना गर्न खप्पिस बोकेदारीको पहिचान बनाएका हाँस्यकलाकार तथा गायक श्रीकृष्ण लुइँटेलले “काका

काठमाडौँ, १९ पुस :  काठमाडौँ महानगरपालिकाको पुरानो बसपार्कमा निर्माणाधीन काठमाडौँ भ्यूटावर अर्काे वर्ष सञ्चालनमा आउने भएको छ । जलेश्वर स्वच्छन्द

एजेन्सी न्युयोर्क, १९ पुस अमेरिकी अन्तरिक्ष निकाय नासाले भर्खरै नयाँ कक्ष सुरु गर्दा सूर्यको अनौठो र सुन्दर तस्बिर सेयर गरेको

एजेन्सी सेनेगल, १९ पुस सेनेगलका दुई विपक्षी सांसदलाई बजेटको बहसका क्रममा गर्भवती सांसदलाई  पेटमा लात हानेको अभियोगमा ६ महिनाको जेल