Lifestyle Portal
  •   २१ माघ २०७९, शनिबार
sajha party

स्वीडेनमा साझा सद्भाव समूहको राष्ट्रिय समिति गठन

४ कार्तिक २०७७, मंगलवार १०:०३

लोकप्रिय

काठमाण्डौ । साझा पार्टीले देशभित्र र देश बाहिर व्यापकरुपमा संगठन विस्तार अभियानलाई तिब्रता दिइरहेको छ । यसै प्रयास अन्तर्गत स्वीडेनमा ७२ सदस्यीय साझा सद्भाव समूह र दीप थापाको नेतृत्वमा १७ सदस्यीय राष्ट्रिय समिति गठन भएको छ ।

सह-संयोजकमा श्याम कुमार बस्नेत, प्रवक्तामा अर्चना रिसाल, सचिवमा दिपक पौडेल, सह सचिवमा अशोक बहादुर खड्का, संचार संयोजकमा प्रकृति अधिकारी, कोषाध्यक्षमा बिष्णु प्रसाद नेपाल र सदस्यहरुमा सुमन बराल, विश्वास श्रेष्ठ, संजीव रिसाल, निर्जल खड्का, माधव तिमिल्सिना, परमानंद शर्मा, लक्ष्मी भण्डारी, नारायण पराजुली, प्रकाश गौतम र सन्तोष पौडेल रहेका छन् ।

Image may contain: 17 people, text that says "साझा सद्धाव राष्ट्रीय समिति स्वीडेन दिप राज थापा संयोजक श्याम कुमार बस्तेत सह-संयोजक अर्चना रिसाल प्रवक्ता दिपक पौडेल सचिव अशोक बहादुर खड्का सह सचिव प्रकृति अधिकारी बिष्णु प्रसाद नेपाल संचार संयोजक कोषाध्यक्ष सुमन बराल केन्द्रीय सदस्य बिश्वास श्रेष्ठ केन्द्रीय सदस्य सन्जिब रिसाल केन्द्रीय सदस्य निर्जल खडका केन्द्रीय सदस्य माधब तिमिल्सिना केन्द्रीय सदस्य पर्मानन्द शर्मा केन्द्रीय सदस्य लक्ष्मी भण्डारी केन्द्रीय सदस्य नारायण पराजुली केन्द्रीय सदस्य प्रकाश गौतम केन्द्रीय सदस्य सन्तोष पौडेल केन्द्रीय सदस्य"

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबीच आज बिहान भेटवार्ता भएको छ । प्रधानमन्त्री

काठमाडौं, १४ पुस । सत्तारुढ दलहरुले सरकारको साझा न्युनतम कार्यक्रम बनाउन एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको संयोजकत्वमा समिति गठन गरेको छ

काठमाडौं – आगामी निर्वाचनमा पार्टीबाट उम्मेदवारको टिकट नपाएका नेताहरूले स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिएका छन् । मङ्सिर ४ गते हुने सङ्घ तथा

काठमाडौं – काठमाडौको क्षेत्र नम्बर ६ (ख) मा प्रमेश श्रेष्ठले उम्मेदवारी दिएका छन्। उनी विगत ८ वर्ष देखि वैकल्पिक राजनीतिमा