Lifestyle Portal
  •   २१ माघ २०७९, शनिबार

भारतद्वारा नेपाल सरकारलाई २८ वटा आइसियु भेन्टिलेटर सहयोग

२३ कार्तिक २०७७, आईतवार १८:३८

लोकप्रिय

कोभिड-१९ महामारी विरुद्धको लडाईमा नेपाल सरकारलाई थप सहयोग स्वरुप भारत सरकारको तर्फबाट नेपालका लागि भारतीय राजदूत विनय मोहन क्वात्राले नेपालका स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्री भानुभक्त ढकाललाई २८ वटा आइसियु भेन्टिलेटर उपहार स्वरुप प्रदान गर्नुभएको छ ।

यस अघि भारतले नेपाललाई बैशाख १० गते पारासिटामोल, हाइड्रोक्लोरोक्वीन लगायतका अत्यावश्यक सामाग्री, जेठ ४ गते कोभिड-१९ परिक्षण कीट (आरडिटि-पिसिआर), श्रवाण २५ गते आइसीयु भेन्टटिलेटर तथा भाद्र ३० गते रेमडेसिभर औषधी प्रदान गरिसकेको छ ।

हस्तान्तरण समारोहमा बोल्दै राजदूत क्वात्राले कोभिड-१९ महामारी विरुद्धको लडाईमा सफलता हासिल गर्न नेपाल सरकार तथा नेपाली जनतासँग भारतको अटूट साथ रहेको कुरा दोहोर्र्याउनुभयो । साथै, उहाँले यस किसिमका आवश्यक सहयोग गर्न भारत सधैं प्रतिबद्ध रहेको कुरामा जोड दिनुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौँ, १९ पुस :  काठमाडौँ महानगरपालिकाको पुरानो बसपार्कमा निर्माणाधीन काठमाडौँ भ्यूटावर अर्काे वर्ष सञ्चालनमा आउने भएको छ । जलेश्वर स्वच्छन्द

एजेन्सी न्युयोर्क, १९ पुस अमेरिकी अन्तरिक्ष निकाय नासाले भर्खरै नयाँ कक्ष सुरु गर्दा सूर्यको अनौठो र सुन्दर तस्बिर सेयर गरेको

एजेन्सी सेनेगल, १९ पुस सेनेगलका दुई विपक्षी सांसदलाई बजेटको बहसका क्रममा गर्भवती सांसदलाई  पेटमा लात हानेको अभियोगमा ६ महिनाको जेल

कैलालीको भजनीका करन विकका छोरा कक्षा ९ मा पढ्नुहुन्छ । उहाँका छोरा आजभोलि किताबभन्दा बढी समय मोबाइलमा भुल्न थालेपछि करनलाई