ओलीको कदमले गणतन्त्रका मूल्यमान्यतालाई समाप्त गर्नेछ : वामदेव गौतम


काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)का उपाध्यक्ष वामदेव गौतमले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको कदमले गणतन्त्रका सम्पूर्ण मूल्यमान्यतालाई समाप्त पार्ने बताएका छन् ।

प्रधानमन्त्रीको कदम गलत छ भन्दै उनले लेखेका छन्ः

“गत आम निर्वाचनबाट झण्डै दुईतिहाई बहुमत प्राप्त गरेको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) का अध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री के.पी. शर्मा ओलीले यस संसद्को कार्यकाल दुई वर्ष बाँकी हुँदाहुँदै नेपालको संविधानको मर्म र भावना विपरित प्रतिनिधिसभा विघटन गर्न राष्ट्रपतिबाट जारी गराउने गैर संविधानिक कदम गलत र भर्त्सना योग्य छ। यस कदमले देशमा राजनीतिक अस्थिरता बढाउने र संघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्रका सम्पूर्ण मुल्यमान्यतालाई समाप्त पार्नेछ ।

५ पुष, २०७७

वामदेव गौतम
उपाध्यक्ष
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)

विज्ञप्तीको वास्तविक प्रति


Loading comments...