Lifestyle Portal
  •   १८ माघ २०७९, बुधबार

सरकारको असंवैधानिक कदमविरूद्धको प्रदर्शनमा सहभागि बनाैं : नेता सिंह

१२ पुष २०७७, आईतवार २३:५२

लोकप्रिय

काठमाडौं | नेपाली कांग्रेसका नेता प्रकाशमान सिंहले सरकारको असंवैधानिक कदमविरूद्धको प्रदर्शनमा सहभागिताका लागि आव्हान गरेका छन् । कांग्रेसले भाेली सरकारकाे संसद विघटन गर्ने असंवैधानिक कदमविरूद्द देशव्यापी प्रदर्शन गर्दैछ ।

“संविधानवाद र लोकतन्त्रको मर्मविपरीत सरकार अघि बढेको छ । म नै राज्य हुँ भनेझैं प्रधानमन्त्रीले विधि, विधान मिचेर मनखुशी प्रतिनिधिसभा विघटन गर्नुभएको छ । त्यति मात्र होइन एकलौटी चुनाव घोषणा गरेको सरकारले अझ मन्त्रीमण्डल पुनर्गठन गरेको छ । संविधान मिच्दै गरिएको संसद विघटन असंवैधानिक छ । सरकारको असंवैधानिक कदमको विरूद्ध नेपाली कांग्रेसले भोलि (पुस १३ गते) देशभर प्रदर्शन गर्दैछ” सिंहले भनेका छन्, “सरकारको असंवैधानिक कदमविरूद्धको प्रदर्शनमा सहभागिताका लागि म सम्पूर्ण दाजुभाइ दिदीबहिनीहरूमा अपिल गर्दछु ।”

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबीच आज बिहान भेटवार्ता भएको छ । प्रधानमन्त्री

काठमाडौं, १४ पुस । सत्तारुढ दलहरुले सरकारको साझा न्युनतम कार्यक्रम बनाउन एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको संयोजकत्वमा समिति गठन गरेको छ

काठमाडौं – आगामी निर्वाचनमा पार्टीबाट उम्मेदवारको टिकट नपाएका नेताहरूले स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिएका छन् । मङ्सिर ४ गते हुने सङ्घ तथा

काठमाडौं – काठमाडौको क्षेत्र नम्बर ६ (ख) मा प्रमेश श्रेष्ठले उम्मेदवारी दिएका छन्। उनी विगत ८ वर्ष देखि वैकल्पिक राजनीतिमा