Lifestyle Portal
  •   ९ जेष्ठ २०७९, सोमबार

बलिउड २०२० का नयाँ अनुहारहरु

२४ पुष २०७७, शुक्रबार २२:५४

विश्व चलचित्र बजारमा सर्वाधिक चलचित्र तथा सङ्गीत उत्पादन गर्ने बलिउडले २०२० मा विवाद बाहेक अरु केही आर्जन गर्न सकेन । समस्या बलिउडमा मात्र हैन २०२० विश्व मनोरञ्जन बजारका लागि खराब बर्ष सावित भयो । कोरोना महामारीका कारणले पूरा विश्वमा नै लकडाउन लगाईयो । कोरोना र लकडाउनका कारणले सिनेमा हल बन्द हुदाँ २०२० मा चाहे अनुरूपका फिल्महरू प्रदर्शन हुन सकेन । यसका बाबजुद पनि बलीउडमा केही नयाँ नायक नायिकाले डेव्युु गरेका छन् । आउनुस् जानौं पाँच जना २०२० मा डेब्यु गरेका नायक नायिकाहरू को बारेमा ।

१. संजना सांघी [Sanjana Sanghi]
इम्तियाज अलीको रकस्टारमा मन्डी कौलको भूमिका खेल्ने संजना सांघीलाई त्यतिखेर कसैले पनि चिन्न सकेन, तर अहिले उनी राम्ररी जतासुकै परिचित छिन् ।

संजना सांघीले २०२० मा दिवङ्गत नायक सुशांत सिंह राजपूतको साथ फिल्म ‘दिल बेचरा’बाट बलिउडमा डेब्यू गरेकी थिइन । चलचित्रमा, संजनाले क्यान्सर ग्रस्त केटीको भूमिका खेल्छिन्, जुन मानिसहरूलेे निकै नै धेरै मन पराएका छन् । चलचित्रमा, सजनाले आफ्नो निर्दोषताका साथ उनको मन जितेेेेकि छन् ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanjana Sanghi (@sanjanasanghi96)

२. अलाया फर्निचर [Alaya Furniture]
पूजा बेदीकी छोरी र कबीर बेदीकी नातिनी अलाया फूर्निचरवालाले यस बर्षे बलिउडमा प्रवेश गरिन् । र उनको निकै चर्चा पनि भयो अलायाले सैफ अली खानसँग फिल्म ‘जवानी जानेमान’ बाट बलिउडमा डेव्यु गरिन् । यद्यपि अलायाको अभिनयले सबै दर्शकहरू र आलोचकहरू सम्म सबैले प्रशंसा गरेका थिए ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALAYA F (@alayaf)

३. आरूषि शर्मा [Aarushi Sharma]
इम्तियाज अलीको फिल्म ‘तमाशा’मा सानो भूमिका खेलेपछि आरुषि शर्माले बलिउड सन् २०२० मा डेब्यू गरिन् । आरुषिले इम्तियाजको फिल्म ‘लव आज कल’ बाट एक अभिनेत्रीको रूपमा कार्तिक आर्यानको साथमा बलिउडमा डेब्यू गरेकी थिइन । यस फिल्ममा उनले लीना गुप्ताको भूमिकामा खेलेकी थिइन ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aarushi Sharma (@iaarushi)

४. आदिल खान [Aadil Khan]
बलिउडका प्रसिद्ध निर्देशक विधु विनोद चोपडाको फिल्मबाट २०२० मा आदिल खानले बलिउडमा डेब्यू गरेका हुन् । आदिलको पहिलो बलिउड फिल्म ‘शिकारा’ हो, जुन काश्मिरी पंडितहरूको प्रस्थानमा आधारित छ । फिल्ममा आदिलले एक काश्मिरी युवाको भूमिका खेलेको थियो, जुन मानिसहरूले राम्रो मन पराए ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aadil khan (@aadilkhann)

५. सादिया खतीब [Sadiaa Khateeb]
आदिल खानसँग सादिया खतीबले पनि यो वर्ष बलिउड डेब्यू गरेकी हुन् । ‘शिकारा’ सादियाको पहिलो फिल्म पनि हो, जसमा उनले आदिलकी श्रीमतीको भूमिका खेलीकी थिइन।फिल्ममा सादियाको अभिनय सबैले मन परेका थिए र उनको प्रशंसा पनि भएको थियो ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadia (@sadiaakhateeb)

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं । लुम्बिनी, भैरहवास्थित ‘गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल’मा अवतरण गरेको ‘जजिरा एयरलाइन्स – Jazira Airlines’को विमानमा चरा ठोक्किएको छ । हिजो

जसरी मानिसको जीवन–चक्र हुन्छ त्यसैगरी वस्तुको पनि जीवन–चक्र हुन्छ। मानिसको जीवन चक्रमा चार अवस्था– जन्म, युवा, प्रौढ र मृत्यु भएझैं

तपाईंको भान्सा झन महंगो हुने भएको छ भने सवारी इन्धनमा समेत महंगीको अर्को थप मूल्य बढेर आएको छ । नेपाल

काठमाडौं महानगरको मेयर पदका लागि लौरो चिन्ह लिएर स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिएका बालेन साह दुवै प्रतिद्वन्द्धिहरुविरुद्ध आज विहानसम्म पनि अत्याधिक मतले