Lifestyle Portal
  •   २१ माघ २०७९, शनिबार

प्रख्यात टेलिभिजन प्रस्तोता ल्यारी किङको ८७ वर्षको उमेरमा निधन

१० माघ २०७७, शनिबार २२:०९

लोकप्रिय

दुनियाका चर्चित राजनेताहरु तथा मनोरञ्जन कलाकारहरुको साक्षात्कार गर्ने सिल्भर स्क्रिनका प्रसिद्ध प्रस्तोता ल्यारी किङ – Larry King को आज निधन भएको छ । वहाँ ८७ वर्षको हुनुहुन्थ्यो । किङद्वारा सह-स्थापित स्टूडियो तथा नेटवर्क ‘ओरा मेडिया’ले ट्वीट गर्दै किङको लस एञ्जिलिसस्थित सेडर्स-सिनाई मेडिकल सेन्टरमा निधन भएको पुष्टि गरेको हो ।

ल्यारीले ५० हजार भन्दा बढी अन्तर्वार्ता लिए
किङको निधनको कारण के हो भन्ने विषयमा ओरा मेडियाले केही लेखेको छैन । तर, CNN ले यस अघि प्रशारण गरेको सामाग्रीमा कोविड-१९ को चपेटामा आएका किङलाई अस्पतालमा भर्ना गराईएको उल्लेख थियो । किङले आफ्नो जीवनमा लगभग ५० हजार अन्तर्वार्ता लिए । सन् १९९५ मा उनले पीएलओ-PLO का अध्यक्ष यासिर अराफात, जर्डनका राजा हुसैन तथा इजरायलका प्रधानमन्त्री यित्जाक रबिनका साथ मध्य-पूर्व शान्ति सम्मेलनको अध्यक्षता समेत गरेका थिए ।

यि प्रसिद्ध हस्तिहरुको अन्तर्वार्ता लिएका थिए
उनले सिल्भरस्क्रिनको आफ्नो करिअरमा दलाई लामा, एलिजाबेथ टेलर, मिखाइल गोर्बाचेव, बराक ओबामा, बिल गेट्स तथा लेडी गागा समेत कैंयन विश्वचर्चित हस्तिहरुको अन्तर्वार्ता लिएका थिए । रूसका राष्ट्रपति भ्लादिमीर पुटिनले पनि ल्यारी किङको निधनमा शोक व्यक्त गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौँ, १९ पुस :  काठमाडौँ महानगरपालिकाको पुरानो बसपार्कमा निर्माणाधीन काठमाडौँ भ्यूटावर अर्काे वर्ष सञ्चालनमा आउने भएको छ । जलेश्वर स्वच्छन्द

एजेन्सी न्युयोर्क, १९ पुस अमेरिकी अन्तरिक्ष निकाय नासाले भर्खरै नयाँ कक्ष सुरु गर्दा सूर्यको अनौठो र सुन्दर तस्बिर सेयर गरेको

एजेन्सी सीउल, १९ पुस उत्तर कोरियाली नेता किम जोङ उनले दोस्रो शक्तिशाली सैन्य अधिकारी पाक जोङ चोनलाई पदमुक्त गरेको कोरियाली

एजेन्सी सेनेगल, १९ पुस सेनेगलका दुई विपक्षी सांसदलाई बजेटको बहसका क्रममा गर्भवती सांसदलाई  पेटमा लात हानेको अभियोगमा ६ महिनाको जेल