Lifestyle Portal
  •   २९ श्रावण २०७९, आईतवार

प्रख्यात टेलिभिजन प्रस्तोता ल्यारी किङको ८७ वर्षको उमेरमा निधन

१० माघ २०७७, शनिबार २२:०९

दुनियाका चर्चित राजनेताहरु तथा मनोरञ्जन कलाकारहरुको साक्षात्कार गर्ने सिल्भर स्क्रिनका प्रसिद्ध प्रस्तोता ल्यारी किङ – Larry King को आज निधन भएको छ । वहाँ ८७ वर्षको हुनुहुन्थ्यो । किङद्वारा सह-स्थापित स्टूडियो तथा नेटवर्क ‘ओरा मेडिया’ले ट्वीट गर्दै किङको लस एञ्जिलिसस्थित सेडर्स-सिनाई मेडिकल सेन्टरमा निधन भएको पुष्टि गरेको हो ।

ल्यारीले ५० हजार भन्दा बढी अन्तर्वार्ता लिए
किङको निधनको कारण के हो भन्ने विषयमा ओरा मेडियाले केही लेखेको छैन । तर, CNN ले यस अघि प्रशारण गरेको सामाग्रीमा कोविड-१९ को चपेटामा आएका किङलाई अस्पतालमा भर्ना गराईएको उल्लेख थियो । किङले आफ्नो जीवनमा लगभग ५० हजार अन्तर्वार्ता लिए । सन् १९९५ मा उनले पीएलओ-PLO का अध्यक्ष यासिर अराफात, जर्डनका राजा हुसैन तथा इजरायलका प्रधानमन्त्री यित्जाक रबिनका साथ मध्य-पूर्व शान्ति सम्मेलनको अध्यक्षता समेत गरेका थिए ।

यि प्रसिद्ध हस्तिहरुको अन्तर्वार्ता लिएका थिए
उनले सिल्भरस्क्रिनको आफ्नो करिअरमा दलाई लामा, एलिजाबेथ टेलर, मिखाइल गोर्बाचेव, बराक ओबामा, बिल गेट्स तथा लेडी गागा समेत कैंयन विश्वचर्चित हस्तिहरुको अन्तर्वार्ता लिएका थिए । रूसका राष्ट्रपति भ्लादिमीर पुटिनले पनि ल्यारी किङको निधनमा शोक व्यक्त गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं । राष्ट्रिय सभाका अध्यक्ष सम्मननीय गणेश प्रसाद तिमल्सिनाले देशको राजनीतिमा युवाको हस्तक्षेपकारी भुमिका भएमात्र परिवर्तन सम्भव हुने बताउनुभएको छ

पर्वको बहानामा अराजकता फैलाएको भन्दै ‘विश्व हिन्दू परिषद् नेपाल’द्वारा जिल्ला प्रशासन कार्यालय पर्साका प्रमुख जिल्ला अधिकारीलाई ध्यानाकर्षण गराएको छ ।

बलिउड सिनेमाका ५ तारे समिक्षक तरन आदर्शले आफ्नो आधिकारीक फेसबुक अकाउन्टबाट यहि साता एउटा पोष्ट सार्वजनिक गरे जुन पोष्टमा नवपुस्ताका

हाम्रा बजारहरूमा पच्चीस पैसा, पचास पैसा, एक रुपियाँका सिक्का देखिन छाडेको वर्षौं भयो। यसैगरी एक र दुईका कागजी नोट बजारमा