Lifestyle Portal
  •   ३१ श्रावण २०७९, मंगलवार

अवैध भारतीय रुपैया सहित मनी चेन्जरका संचालक पक्राउ

१९ माघ २०७७, सोमबार ०८:४७

वीरगञ्ज । विदेशी मुद्राको अवैध कारोबार भइरहेको छ भन्ने बिशेष सूचनाको अधारमा जिल्ला पर्सा बीरगंज म.न.पा.वडा नं. ०९ स्थित रहेको मनोकामना मनी चेन्जरमा लुकाई छिपाई राखेको छ भन्ने प्राप्त सुचना अनुसार माघ १७ गते जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साबाट खटि गएको प्रहरी टोलीले छापामारी गरि अवैध रकम बरामद गरेको छ ।

उक्त मनोकामना मनी चेन्जरका संचालक गोपाल प्रसाद सोनारलाई पक्राउ पारी खान तलासी गर्दा प्रतिवन्धित भारतीय रुपैया ५ सयको नोट १ हजार १ सय १५ थान गरी रु. ५ लाख ५७ हजार ५ सय तथा प्रतिबन्धित भा.रु. २ सयको नोट ७० थान गरी रु. १४ हजार साथै प्रतिवन्धित उक्त भारतीय नोटहरुसंगै गैह्र कानूनी रुपमा कारोबार भईरहेको थप भा.रु. ५ लाख ८४ हजार १ सय तथा नेपाली रुपैया रु. ३ लाख ९२ हजार ९० र ९८४५०९८५०१, ९८१७२९३१३१ नम्बरको सिमकार्ड सहितको Samsung Company को स्क्रिन टच मोबाईल थान १ बरामद गर्नुको साथै निज गोपाल प्रसाद ‍सोनारलाई पक्राउ गरी आवश्यक कारवाहीको लागि राजश्व अनुसन्धान कार्यालय पथलैया बारामा बुझाइएको र अन्य अनुसन्धान कार्य भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

भारतीय राजदूतावास, काठमाडौंले यही श्रावण ३० गते भारतको ७६ औं स्वतन्त्रता दिवस मनायो । यो कार्यक्रम भारत स्वतन्त्रताको ७५ वर्षको

राष्ट्रपतिले नागरिकता विधेयक संसद्‌मा फिर्ता पठाउनुभएको छ । नागरिकता विधेयक फिर्ता पठाएपछि अब नागरिकता विधेयक को योजना कस्तो हुन्छ र

काठमाडौं । राष्ट्रिय सभाका अध्यक्ष सम्मननीय गणेश प्रसाद तिमल्सिनाले देशको राजनीतिमा युवाको हस्तक्षेपकारी भुमिका भएमात्र परिवर्तन सम्भव हुने बताउनुभएको छ

पर्वको बहानामा अराजकता फैलाएको भन्दै ‘विश्व हिन्दू परिषद् नेपाल’द्वारा जिल्ला प्रशासन कार्यालय पर्साका प्रमुख जिल्ला अधिकारीलाई ध्यानाकर्षण गराएको छ ।