Lifestyle Portal
  •   ३० श्रावण २०७९, सोमबार

पार्टी बसमा स्टाण्डअप कमेडी

१९ माघ २०७७, सोमबार २२:१२

नेपालमा अहिले युवा देखि वृद्धवृद्धासम्म स्ट्याण्डअप कमेडीको क्रेज बढीरहेको बेला पहिलो पटक मण्डला होलिडेजले नेपालको नं.१ कमेडि क्लब नेप–ग्याजमसँग सहकार्य गर्दै पार्टी बसमा चर्चित स्ट्याण्डअप कमेडियन्सलाई भोटेकोशीमा कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने योजना रहेको नेप–ग्याजमका कम्पनी डायरेक्टर शरद श्रेष्ठले जानकारी दिनु भएको छ । कार्यक्रम यही माघ २३ गते शुक्रबारका दिन हुनेछ । उक्त कार्यक्रममा लेखमणी त्रिताल (रमेश अंकलको छोरो), उमेश कुमार गौतम (UKG) र डोरेश खतिवडाको प्रस्तुति रहने छ ।

मण्डला होलिडेज जसले केही वर्ष देखि नेपालको टुरिजम क्षेत्रमा महत्वपूर्ण कार्य गर्दै आइरहेको छ । गत वर्षबाट विश्व स्वास्थ्य चुनौतीको रुपमा देखिएको COVID-19 को कारणले सबै व्यापार व्यवसायलाई असर पारेको अवस्थामा अहिले नेपग्याजमसँगको सहकार्यमा पहिलो पटक पार्टी बसमा यसरी स्टाण्डअप कमेडीको आयोजना गर्न लागेको हो । जस्तो नाम, उस्तै काम भनेझै उक्त पार्टी बसमा पार्टी, डान्स, म्यूजिक, स्तरीय ड्रिंक्सको व्यवस्या हुने र भोटेकोशी पुगेर राम्रो खाने बस्ने पनि सुविधा रहनुको साथै स्ट्याण्डअप कमेडीसँगसँगै Beach Games को समेत कार्यक्रम रहेको छ । हास्यप्रेमी दर्शकहरु समयमै आफ्नो सिट बुकिङ गरि पार्टी बसका साथै भोटेकोशीमा रमाइलो गर्न आयोजकले आह्वान गरेका छन् ।

पार्टी बसमा सिट बुकिङ गर्न चाहनुहुन्छ भने, यी नम्बरहरुमा सम्पर्क गर्नसक्नुहुनेछः
कार्यालयः ०१–४२८३२४६
सुरेश अर्यालः ९८५११९४७६४
सुजन केसीः ९८६०३०२८००
निखिल मानन्धरः ९८६०११८९२८
किरण श्रेष्ठः ९८४९११२४४२

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

भारतीय राजदूतावास, काठमाडौंले यही श्रावण ३० गते भारतको ७६ औं स्वतन्त्रता दिवस मनायो । यो कार्यक्रम भारत स्वतन्त्रताको ७५ वर्षको

राष्ट्रपतिले नागरिकता विधेयक संसद्‌मा फिर्ता पठाउनुभएको छ । नागरिकता विधेयक फिर्ता पठाएपछि अब नागरिकता विधेयक को योजना कस्तो हुन्छ र

काठमाडौं । राष्ट्रिय सभाका अध्यक्ष सम्मननीय गणेश प्रसाद तिमल्सिनाले देशको राजनीतिमा युवाको हस्तक्षेपकारी भुमिका भएमात्र परिवर्तन सम्भव हुने बताउनुभएको छ

पर्वको बहानामा अराजकता फैलाएको भन्दै ‘विश्व हिन्दू परिषद् नेपाल’द्वारा जिल्ला प्रशासन कार्यालय पर्साका प्रमुख जिल्ला अधिकारीलाई ध्यानाकर्षण गराएको छ ।