Lifestyle Portal
  •   १८ माघ २०७९, बुधबार

नेपाल इफ्रास्ट्रक्चर बैंकको नाफा घट्यो

२२ माघ २०७७, बिहीबार १५:५०

लोकप्रिय

काठमाडौं। नेपाल इफ्रास्ट्रक्चर बैंकको चालु आवको दोस्रो त्रैमासको नाफा १२ शमलव ५४ प्रतिशतले कमी आएको छ। बैंकले प्रकाशित गरेको दोस्रो त्रैमासको वित्तीय विवरण अनुसार बैंकको नाफा गत वर्षको सोही समयको भन्दा १२ दशमलव ५४ प्रतिशतले कमी आएको छ।

गत आवको दोस्रो त्रैमाससम्ममा ४० करोड २७ लाख रुपैयाँ नाफा आर्जन गरेको बैंकको चालु आवको सोही अवधिमा नाफा घटेर ३५ करोड २२ लाखमा सीमित भएको छ। केही समय मात्रै ८ अर्ब रुपैयाँ बराबरको आइपीओ जारी गरेको बैंकको अहिले चुक्तापुँजी १२ अर्ब रुपैयाँ छ। आइपीओ जारीपछि अब बैंकको चुक्तापुँजी २० अर्ब पुग्नेछ।

बैंकले चालु आवको सीमक्षा अवधिमा ३२ करोड ४४ लाख ९३ हजार निक्षेप संकलन गरेको छ। बैंक गत आवको सोही अवधिमा २५ करोड रुपैयाँ निक्षेप संकलन गरेको थियो। अघिल्लो वर्ष बैंकले ब्याज आम्दानी ६१ करोड ७१ लाख ३३ हजार रुपैयाँ गरेकोमा चालु आवको सोही अवधिम ब्याज आम्दानी ५६ करोड ९४ लाख ८५ हजार रुपैयाँ गरेको छ।

बैंकको जगेडा कोषमा १ अर्ब ९४ करोड २५ लाख रुपैयाँ छ भने बैंकको प्रतिसेयर आम्दानी ५.८७ पैसा छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौँ, १९ पुस :  काठमाडौँ महानगरपालिकाको पुरानो बसपार्कमा निर्माणाधीन काठमाडौँ भ्यूटावर अर्काे वर्ष सञ्चालनमा आउने भएको छ । जलेश्वर स्वच्छन्द

एजेन्सी न्युयोर्क, १९ पुस अमेरिकी अन्तरिक्ष निकाय नासाले भर्खरै नयाँ कक्ष सुरु गर्दा सूर्यको अनौठो र सुन्दर तस्बिर सेयर गरेको

एजेन्सी सेनेगल, १९ पुस सेनेगलका दुई विपक्षी सांसदलाई बजेटको बहसका क्रममा गर्भवती सांसदलाई  पेटमा लात हानेको अभियोगमा ६ महिनाको जेल

कैलालीको भजनीका करन विकका छोरा कक्षा ९ मा पढ्नुहुन्छ । उहाँका छोरा आजभोलि किताबभन्दा बढी समय मोबाइलमा भुल्न थालेपछि करनलाई