Lifestyle Portal
  •   १८ माघ २०७९, बुधबार

स्वर सम्राट नारायण गोपालको सम्झनामा ‘हल अफ फेम’को दुई विशेष श्रृंखला

९ फाल्गुन २०७७, आईतवार १९:०८

लोकप्रिय

नेपालकै पहिलो भर्चूअल रियालीटी गायन शो हल अफ फेमको नयाँ श्रृंखलाहरु यूट्यूबमा सार्वजनिक भएका छन् । ११ औं र १२ औं श्रृंखलामा शिर्ष ९ ले आआफ्नो प्रस्तुति दिनुका साथै आ-आफ्नो सुःख दुःखको कथा पनि बयान गरेका छन् ।

स्वरसम्राट नारायण गोपालको स्मरण गर्दै ११औं श्रृंखलामा नारायण गोपालको न्यारेटिङ वायो अनि निर्णयकहरुसँग नारायण गोपाललाई वहाँहरुले सम्झने कारणका बारेमा सोधिएको थियो ।

हलअफ फेमका निर्णायक तथा सर्वप्रिय गायक दिप श्रेष्ठले आफू काठमाण्डौ आएपछि नै नारायण गोपाललाई भेटेको स्मरण गर्नुभएको छ । आफूलाई नारायण दाईले स्टुडियोमा गाउँदै गरेको देखेर आफ्नो साथीलाई “को हो यो केटो, राम्रो गाउने रछ?” भनेको निर्णायक दिप श्रेष्ठले कार्यक्रम हल अफ फेममा सम्झिनुभयो ।

एउटा मान्छेको मायाले कति फरक पर्दछ वोलको गीतको स्मरण गर्दै निर्णायक रजिना रिमालले नारायण गोपाल प्रति साधूवाद अभिव्यक्त गर्नुभयो भने नेपाली पप तथा सुगम सङ्गीतका कर्णप्रिय सङ्गीतकर्मी तथा हल अफ फेमका अर्का निर्णायक बिवेक श्रेष्ठले स्वरसम्राटको साङ्गीतिक कृतिहरुलाई “स्वर, शव्द र सङ्गीत समिश्रणको अनुपम उदाहरण”को रुपमा बयान गर्नुभएको थियो । “वहाँका सबै गीतहरु सङ्गीतको पाठशालाु भएको बिवेक श्रेष्ठले बताउनुभयो ।

११औं तथा १२ औं श्रृंखलामा सबै प्रतिस्पर्धिहरुले नारायण गोपालका गीतहरुको प्रस्तुति दिएका छन् । भर्खरै सकिएको प्रेम दिवसको आत्मियतालाई नारायण गोपालको गीतहरुले कार्यक्रम हल अफ फेमको ताजा श्रृंखलाले एउटा अद्भूत साङ्गीतक अनुभूती पश्किएको छ ।

११ औं श्रृंखला हेर्नुहोस्ः

१२ औं श्रृंखला हेर्नुहोस्ः

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

इटहरी : २ दशकदेखि मोफसलमा रहेर हाँस्यब्यङ्ग गीत सिर्जना गर्न खप्पिस बोकेदारीको पहिचान बनाएका हाँस्यकलाकार तथा गायक श्रीकृष्ण लुइँटेलले “काका

काठमाडौँ, १९ पुस :  काठमाडौँ महानगरपालिकाको पुरानो बसपार्कमा निर्माणाधीन काठमाडौँ भ्यूटावर अर्काे वर्ष सञ्चालनमा आउने भएको छ । जलेश्वर स्वच्छन्द

एजेन्सी न्युयोर्क, १९ पुस अमेरिकी अन्तरिक्ष निकाय नासाले भर्खरै नयाँ कक्ष सुरु गर्दा सूर्यको अनौठो र सुन्दर तस्बिर सेयर गरेको

एजेन्सी सेनेगल, १९ पुस सेनेगलका दुई विपक्षी सांसदलाई बजेटको बहसका क्रममा गर्भवती सांसदलाई  पेटमा लात हानेको अभियोगमा ६ महिनाको जेल