Lifestyle Portal
  •   २२ मंसिर २०७९, बिहीबार

नेपाली जनतालाई कम्फर्टेबल सरकार चाहियो, मलाई हटाउन सजिलो छैन : प्रधानमन्त्री ओली

१८ फाल्गुन २०७७, मंगलवार १७:४६

लोकप्रिय

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई हटाउनसक्छ भने कसैले हटाए हुन्छ भन्दै चेतावनी दिएका छन् । झापामा मंगलबार पूर्वाञ्‍चल क्यान्सर अस्पतालको उद्घाटन कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री ओलीले कसैले सक्छ भने हटाउन चेतावनी दिँदै आफूलाई हटाउन सजिलो नभएको बताएका छन् ।

उनले भने, “अब देश कसरी अघि बढ्छ ? मैले अदालतको फैसला मान्‍ने हो, कार्यान्वयन गर्ने हो । २३ गते अधिवेशन बोलाएको छु । म राम्ररी अधिवेशन चलाउने प्रयास हुन्छु । मेरो सकारात्मक भूमिका हुन्छ । म राजनीतिक गर्ने मान्छे हो । मलाई कसैले पनि हटाउन सक्छ भने हटाओस् । तर, सजिलो छैन ।”

उनले आगामी चुनावमा फेरि दुई तिहाइका साथ सिंहदरबार प्रवेश गर्ने बताएका छन् । उनले भने, “म नेपाली जनताका बीचमा जान्छु । म न्याय माग्‍न जान्छु । दुई वर्षपछि त चुनाव आइसक्छ । दुई तिहाइका साथ सिंहदरबारमा फर्किन्छु ।”

प्रधानमन्त्री ओलीले जनतालाई समृद्ध बनाउनका लागि कोरिएको बाटोलाई अलमलिन नदिने र तगोरोहरु हटाएर अघि बढ्ने बताएका छन् । उनले थपे, “हामी छिमेकीसँग पनि मित्रवत सम्बन्ध राखेर अघि बढ्छौं । कोही अरुका लागि कम्फर्टेबल होइन कि नेपाली जनतालाई कम्फर्टेबल सरकार चाहियो । नेपाली जनताका आवश्यकता पूरा गर्ने सरकार चाहियो । त्यसकारण हामी नेपाल र नेपालीका लागि काम गर्छौं । सबैसँग मित्रता राख्छौं । हाम्रो गन्तव्य समृद्ध नेपाल सुखी नेपाली बनाउने कुरा हो ।”

उनले सर्वोच्चले फैसला गर्दैमा चिन्ता गर्नु आवश्यक नभएको बताएका छन् । उनले भने, “चिन्ता गर्ने होइन । कतर्व्यप्रति निष्ठाका साथ अघि बढ्ने हो । कसैले बिथोल्‍न खोज्छ भने त्यसलाई रक्षा गर्दै अघि बढ्ने हो ।”

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौ – काठमाडौ क्षेत्र नम्बर १ का घण्टिबहाक उम्मेदवार पुकार बमलाइ भोट माग्न चलचित्र निर्देशक प्रदिप भट्टराई र निर्माता रविन्द्र

नेपालका लागि भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तवले आज आयोजित एक समारोहबीच निर्वाचन आयोगका प्रमुख निर्वाचन आयुक्त दिनेश कुमार थपलियालाई भारत सरकारको

नेपालका लागि भारतीय राजदूत महामहिम नवीन श्रीवास्तवले आज आयोजित एक समारोहबीच नेपालका माननीय अर्थमन्त्री जनार्दन शर्मालाई भारत सरकारको तर्फबाट २००

त्रिमूर्ति निकेतनका संस्थापक तथा अध्यक्ष इन्दिरा प्रसाईको अध्यक्षतामा २०७१ साल वैशाख ३० गते बसेको निकेतनको साधारणसभाले नेपाली साहित्यका महारथी डा.सत्यमोहन