Lifestyle Portal
  •   ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार

दुई चारवटा ब्याटल लड्न बाँकी छ, म अझै लड्नेवाला छु : प्रचण्ड

२७ फाल्गुन २०७७, बिहीबार २२:३२

काठमाडौं। सर्वोच्च अदालतले तत्कालिन माओवादी केन्द्रलाई ब्युँताइदिएपछि माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड वर्तमान राजनीतिक परिस्थितिमा आक्रामक छन्। माओवादी केन्द्रलाई सक्रिय बनाएपछि दुईवटा स्थायी कमिटीको बैठक गरिसकेका प्रचण्डले राजनीतिक भेटघाटलाई पनि तिब्रता दिएका छन्।

उनका अभिव्यक्ति पनि आक्रामक दिन थालेका छन्। उनले बिहीबार माओवादी केन्द्र निकट स्वास्थ्यकर्मीहरुको भेलालाई सम्बोधन गर्दै आक्रामक अभिव्यक्ति दिएका छन्। उनले भनेका छन्, ‘म अझै क्रान्ति गर्छु, यत्तिकै छोड्नेवाला छैन।’

उनले आफ्नो उमेरले क्रान्ति गर्न साथ दिँदैन कि भन्ने चिन्तामा नरहन भन्दै आफू अझै क्रान्तिका लागि तयार रहेको बताएका छन्। उनले अझै लड्न बाँकी रहेकोसमेत बताएका छन्। उनले भनेका छन्, ‘हामीले धेरै लडाईँ लड्यौं, भर्खर पनि एक लडाईँ लड्यौं र जित्यौं पनि, अझै दुईचार ब्याटल बाँकी छन्, म छोड्नेवाला छैन, अलड्छु।’

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

विवेकशील साझा पार्टिको अध्यक्ष पदबाट रविन्द्र मिश्रले राजिनामा दिनुभएको छ । आज सामाजिक सञ्जालमा प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै मिश्रले राजिनामा

मतगणनाको पहिलो दिन थियो । सबै मतपेटिका सभा गृहमा ल्याइ सकिएको थियो । र, मतगणनाका लागि नियम बनाउन तथा सबै

वीरगञ्जको कायापलट गर्ने सपना पहिलो चरणमा सार्थक भएको आभाष गरेको छु । सपनालाई सार्थक बनाउने श्रेय म सम्पूर्ण वीरगञ्ज महानगरकावासी,

काठमाडौं । लुम्बिनी, भैरहवास्थित ‘गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल’मा अवतरण गरेको ‘जजिरा एयरलाइन्स – Jazira Airlines’को विमानमा चरा ठोक्किएको छ । हिजो