Lifestyle Portal
  •   २३ जेष्ठ २०८०, मंगलवार

दुई चारवटा ब्याटल लड्न बाँकी छ, म अझै लड्नेवाला छु : प्रचण्ड

२७ फाल्गुन २०७७, बिहीबार २२:३२


काठमाडौं। सर्वोच्च अदालतले तत्कालिन माओवादी केन्द्रलाई ब्युँताइदिएपछि माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड वर्तमान राजनीतिक परिस्थितिमा आक्रामक छन्। माओवादी केन्द्रलाई सक्रिय बनाएपछि दुईवटा स्थायी कमिटीको बैठक गरिसकेका प्रचण्डले राजनीतिक भेटघाटलाई पनि तिब्रता दिएका छन्।

उनका अभिव्यक्ति पनि आक्रामक दिन थालेका छन्। उनले बिहीबार माओवादी केन्द्र निकट स्वास्थ्यकर्मीहरुको भेलालाई सम्बोधन गर्दै आक्रामक अभिव्यक्ति दिएका छन्। उनले भनेका छन्, ‘म अझै क्रान्ति गर्छु, यत्तिकै छोड्नेवाला छैन।’

उनले आफ्नो उमेरले क्रान्ति गर्न साथ दिँदैन कि भन्ने चिन्तामा नरहन भन्दै आफू अझै क्रान्तिका लागि तयार रहेको बताएका छन्। उनले अझै लड्न बाँकी रहेकोसमेत बताएका छन्। उनले भनेका छन्, ‘हामीले धेरै लडाईँ लड्यौं, भर्खर पनि एक लडाईँ लड्यौं र जित्यौं पनि, अझै दुईचार ब्याटल बाँकी छन्, म छोड्नेवाला छैन, अलड्छु।’

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौँ । काठमाडौँ महानगरपालिकाले ठूला अस्पतालहरुमा लक्षित वर्ग निःशुल्क उपचार अवस्थाको अनुगमन सुरु गरेको छ । यस क्रममा स्वास्थ्य विभागका

काठमाण्डौ । काठमाण्डौमा गत आइतबार सम्पन्न भारतको प्रतिष्ठित ‘क्याप्टिभेटिङ क्रिएसन अवार्ड २०२३’को छैठौं संस्करणमा वरिष्ठ कलाकार हरिवंश आचार्य, विशिष्ट संगीतकार

भारत भ्रमणमा रहेका प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र भारतकी राष्ट्रपति द्रौपदी मुर्मूसँग शिष्टाचार भेटवार्ता भएको छ । भारतको राष्ट्रपति भवनमा

भारतको चारदिने औपचारिक भ्रमणमा रहनुभएका प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र भारतका उपराष्ट्रपति जगदीप धनखडसँग शिष्टाचार भेटवार्ता भएको छ । भारतको