यस होलीमा बिदेशमा बसेर स्वदेशमा माया बाँढ्नुहोस्


यूएईमा बस्ने सुन्दर लिम्बुकी पत्नी नेपालमा बस्नुहुन्छ । श्रीमानले आफूलाई थाहै नदिईकन एक्कासी घरमा गिफ्ट आइपुग्दा अचम्म अनि उत्साहले सिमा नाघेको वहाँले बताउनुभयो ।
नेपालीहरु कामका सिलसिलामा विश्वभरि अनेक ठाँउमा फैलिएका छन् र फेरि नेपालीजनको थलो कुनै न कुनै रुपमा नेपालसंग गाँसिएकै छ । विदेशमा रहेर पनि नेपालमा विशेष अवसरमा आफूले रोजेर आफ्ना आफन्त र साथीभाईलाई उपहार पठाउन मिल्ने भएपछि आफ्नो माया र स्नेह देखाउन सहज भएको बृन्दा खड्का बताउनुहुन्छ ।

बृन्दा अमेरिकामा बस्नुहुन्छ र समयसमयमा आफ्ना नेपाल बस्ने बुवाआमाका लागि उपहारहरु पठाउनुहुन्छ । उपहारहरु मात्र नभई वहाँहरुलाई चाहिने कुराहरु एउटा छोरी भएका नाताले आँफैले छानेर डेलीभर गर्न सक्ने भएकाले आफू ढुक्क भएको बृन्दाको भनाई छ ।

यसरी स्वदेशमा रहेका आफन्तजनलाई चाहेको समयमा आवश्यक कुराहरु र उपहारहरु पठाउनका लागि gifts.hamropatro.com को प्रयोगकर्ताहरुको समुह बढ्दो छ ।

नेपालमा सर्वाधिक डाउनलोड गरिएको र नेपालीजनले धेरै रुचाएका मोबाइल एप्स हाम्रो पात्रोले भर्खरै १ करोड डाउनलोड्सको सिमा टेकेको छ ।

एक करोड नेपालीको साझा डिजीटल थलो हाम्रो पात्रो नेपालीजनको जीवनयाप सरल बनाउन आफ्ना फिचरहरु मार्फत तल्लीन छ । यिनै फिचरहरु मध्य एउटा फिचर हो gifts.hamropatro.com

पछिल्लो महिनामात्रै हाम्रो गिफ्टसमार्फत १००० भन्दा बढि प्रयोगकर्ताहरुले बिदेशका बिभिन्न देशहरु मार्फत स्वदेशमा रहेका आफन्तजनलाई उपहारहरु पठाउनुभएको छ ।

विशेषतः चाडपर्व, तिथिमिति, जन्मदिन लगायतका दिनहरुमा धेरै अर्डर आउने हाम्रो गिफ्टस की संयोजक सुजाता गौतमले बताइन । अझ हाम्रो गिफ्टसमा विशेष दिनहरुमा उक्त दिनमा चाहिने सामानहरुको कम्वो पनि ब्यबस्था गरिने उनले बताएकी छिन् ।

विश्वभरि छरिएर रहेका सबै नेपालीजनको साझा डिजीटल थलो, मोबाइल एप्स हाम्रो पात्रोले शंखनाद गरेको यस gifts.hamropatro.com ले स्वदेश र विदेशमा रहेका परिवार र मित्रजनलाई माया बाँढ्ने सेतुका रुपमा कार्य गरेको छ । यस वर्षको होलीमा पनि बिभिन्न गिफ्टस र कम्वोहरु राखिएको छ, आफ्ना आफन्तजन र प्रियजनलाई माया बाँढ्ने हैन त ।

सुयोग ढकाल


Loading comments...