Lifestyle Portal
  •   १३ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

रामकुमारीकाे टिप्पणी : पार्टी एकता हुन नदिने डिजाइनका साथ आएको वक्तव्य हाे, भ्रममा नपरौँ

२३ जेष्ठ २०७८, आईतवार २३:५२

काठमाडौं । नेकपा एमाले नेतृ रामकुमारी झाँक्रीले पार्टी एकताका लागि केपी शर्मा ओलीले प्रस्ताव अघि नसारेको जिकिर गरेकी छन् । आइतबार राति सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमार्फत नेतृ झाँक्रीले एकतर्फी प्रस्तावहरू घोषणा गरेर ओलीले एकता गर्न नखोजेको बरु झुक्याउन, अलमलाउन र मिडिया कन्जम्सनको लागि मात्रै ल्याइएको समेत दाबी गरेकी छन् ।

“एकतर्फी घोषणा गरेर एकता गर्न खोजिएको होइन झुक्याउन, अलमलाउन र मिडिया कन्जम्सनको लागि हो भनेर बुझ्नुपर्छ । अझ गम्भीर कुरा त के छ भने बुदा नं ४ मा अदालतमा दिएको हस्ताक्षर फिर्ता गरिनेछ भनिएको छ । यो कसले फिर्ता लिने ? फिर्ता लिने पक्षसंग यो वक्तव्य जारी गर्न सहमति वा संवाद आवश्यक पर्ने होइन र ? लोकतन्त्रको रक्षाका लागि संविधानलाई क्रियाशील गराउन, संसद पुनस्थापना गर्न, हामी अदालतको ढोका ढकढकाउन पुगेका थियौँ । हामीहरूले यसको सुनिश्चिताविना हस्ताक्षर फिर्ता लिने भन्ने प्रश्न नै आउँदैन,” उनले भनेकी छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

स्थानीय तह निर्वाचन २०७९ मा ६८ हजार ६१२ मत प्राप्त गरेर भारी मतान्तरले उपमेयरमा बिजयी भएकी नेकपा एमालेकी सुनिता डंगोलले

भारत सरकारको अनुदान सहयोगमा मुस्ताङ जिल्लाको लोमाङथाङ गाँउपालिका–३ छोनहुपस्थित श्री पाल एवं नाम्ग्याल गुम्बा विद्यालयको स्तरोन्नतरी भएको भवनको उद्घाटन भएको

काठमाडौं । देशको राजधानी काठमाडौं महानगरपालिकाले मेयरको रुपमा लौरो चिन्ह प्राप्त गरी स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिएका बालेन्द्र साह (बालेन)लाई मेयरको रुपमा

विवेकशील साझा पार्टिको अध्यक्ष पदबाट रविन्द्र मिश्रले राजिनामा दिनुभएको छ । आज सामाजिक सञ्जालमा प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै मिश्रले राजिनामा