Lifestyle Portal
  •   ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार

कम्बोडिया पठाईदिन्छु भनि रकम ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ

१ भाद्र २०७८, मंगलवार २१:४८

जिल्ला काभ्रेपलाञ्चोक महाभारत गाउँपालिका वडा नं. १ गोकुले घर भई हाल काठमाण्डौ, तारकेश्वर नगरपालिका फुटुङ बस्ने वर्ष २८ को मिनध्वज भन्ने विचारमान मोक्तान समेतले जिल्ला काभ्रेपलाञ्चोक पाँचखाल न.पा. वडा नं. ८ चिसापानी बस्ने वर्ष ३६ को प्रेम बहादुर तामाङ समेत ६ जनालाई भिजिट भिषामा कम्बोडिया जान प्रतिव्यक्ती रु ६,५०,००० ।- (अक्षरुपी छ लाख पचास हजार) लाग्छ कम्बोडिया पुगे पछी क्यासिनोमा BOSS GUARD मा काम लगाइदिन्छु भनी प्रलोभनमा पारी निज प्रेम बहादुर तामाङ समेत ६ जना बाट रु. ३९,००,०००।- (अक्षरुपी उनान्चालिस लाख) रकम लिई सम्पर्क विहीन भई ठगी गरेकोले वैदेशिक रोजगार विभागबाट यस कार्यालयमा पक्राउ गरी उपस्थित गराइदिन भनि पत्राचार भएकोमा यस महाशाखाबाट खटिएको बिशेष टोलीले विपक्षीहरु मध्येका मिनध्वज भन्ने विचारमान मोक्तानलाई मिति २०७८।०४।३२ गते का.जि.का.म.न.पा. वडा नं. १० नयाँबानेश्वरबाट पक्राउ गरी थप अनुसन्धानको लागि वैदेशिक रोजगार विभाग बुद्धनगर काठमाण्डौ पठाईएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

इलाम – इलाम नगरपालिका-८ सिङफ्रिङमा गाडिएको अवस्थामा महिलाको शव फेला परेको छ । खाल्डोमा गाडिएको अवस्था भेटिएको शव उत्खनन गरिएको

प्रतिमा सिलवाल/ चितवन | जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले बाल यौन दुर्व्यवहारको आरोपमा विगत २० दिनमा समातेका  पाँच जना पुरुष मध्ये

काठमाडौं – बैंकिङ कसूरका फरार प्रतिवादी काठमाडौं महानगरपालिका-१० बानेश्‍वर बस्ने धनुषा जनकपुरधाम उप-महानगरपालिका-८ घर भएका ४९ वर्षीय कमल कुमार सिंहलाई

मोरङ । आफ्नै बुबा ८० वर्षीय दल बहादुर खत्रीको कुटपिट गरी हत्या गरेको अभियोगमा बेलबारी नगरपालिका-९ डाँगाबजार बस्ने ३५ वर्षीय