Lifestyle Portal
  •   २० मंसिर २०७९, मंगलवार

बलात्कार आरोपीलाई साढे १२ वर्ष कैद र तीन लाख जरिवाना

२९ भाद्र २०७८, मंगलवार ११:२९

लोकप्रिय

संखुवासभा । बालिकालाई जबर्जस्ती करणी गरेको अभियोगमा एक युवकलाई १२ वर्ष छ महिना कैद सजाय सुनाइएको छ । नौ वर्षीया बालिकालाई बलात्कार गरेको आरोपमा पक्राउ परेका धर्मदेवी नगरपालिका- ९ का २० वर्षीय युवकलाई साढे १२ वर्ष कैद सजायको फैसला सुनाइएको हो ।

जिल्ला न्यायाधीश शान्तिप्रसाद आचार्यको एकल इजालसले आइतबार कसुर ठहर गर्दै १२ वर्ष छ महिना कैद र तीन लाख रुपैयाँ जरिमाना तोकेको छ । जिल्ला अदालत संखुवासभाका सूचना अधिकारी डिल्ली प्रसाईंले अदालतको आदेशसँगै आरोपी युवकलाई जिल्ला कारागार चलान गरिएको बताए ।

बलात्कार आरोपमा पीडित पक्षले ४ पुस २०७७ मा जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा उजुरी दिएको थियो । पीडित पक्षको उजुरीका आधारमा आरोपीलाई प्रहरीले ४ पुसमै पक्राउ गरेको थियो । जिल्ला अदालतमा २६ पुसमा मुद्दा दर्ता गरेर प्रहरीले अनुसन्धान थालेको थियो । न्युजकारखाना

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

इलाम – इलाम नगरपालिका-८ सिङफ्रिङमा गाडिएको अवस्थामा महिलाको शव फेला परेको छ । खाल्डोमा गाडिएको अवस्था भेटिएको शव उत्खनन गरिएको

प्रतिमा सिलवाल/ चितवन | जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनले बाल यौन दुर्व्यवहारको आरोपमा विगत २० दिनमा समातेका  पाँच जना पुरुष मध्ये

काठमाडौं – बैंकिङ कसूरका फरार प्रतिवादी काठमाडौं महानगरपालिका-१० बानेश्‍वर बस्ने धनुषा जनकपुरधाम उप-महानगरपालिका-८ घर भएका ४९ वर्षीय कमल कुमार सिंहलाई

मोरङ । आफ्नै बुबा ८० वर्षीय दल बहादुर खत्रीको कुटपिट गरी हत्या गरेको अभियोगमा बेलबारी नगरपालिका-९ डाँगाबजार बस्ने ३५ वर्षीय