Lifestyle Portal
  •   १० जेष्ठ २०७९, मंगलवार

बेलायतको फर्जी नागरीक बनी अनलाईन ठगी गर्ने ब्यक्ति पक्राउ

१२ आश्विन २०७८, मंगलवार १८:४६

पीडितको उजुरीका अनुसार सामाजिक संजाल फेसबुक (Facebook) मा आफ्नै महिला साथिलाई K.D. Gorkhali नामको आईडी बाट Friend Request पठाई साथी बनी म बेलायत (UK) को लाहुरे हुँ, हाल UK मा छु भनि तिमिलाई माया गर्छु, तिमिलाई UK लैजान्छु, मेरो श्रीमती इटहरीमा सवारी दुर्घटनामा परी मृत्यु भएको हो, छोराछोरी लण्डलमा होस्टल राखेको छु, नेपालमा आमा हुनुहुन्छ भनी विश्वासमा पारी ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ परेका छन् ।

गत भाद्र १६ गते मेसेन्जरमा फोन तथा म्यासेज गरी भोजपुर, साल्पासिलिछो गाउपालिका वडा नं. ४ लिम्खिया हाल काठमाण्डौ, बुढानिलकण्ठ वडा नं. १० चुनिखेलका ३१ वर्षिय केदार राईले “मेरो आमा कलेजोको रोगी भई बिरामी परेको र ग्राण्डी अस्पतालमा उपचारत रहनु भएकोले केहि रकम आवश्यक परेको छ” मेरो दाई लिन आउनुहुन्छ भनी विश्वासमा पारी पटक पटक गरी पीडितबाट जम्मा हालसम्म १,६०,५००/– (एकलाख साठ्ठी हजार पाँच सय) समेत सुनको बेरुवा औठी, सुनको लकेट सहितको सिक्री लगायतको धनमाल आफै लिई ठगी गरेका छन् ।

पीडितले गरेको उजुरीको आधारमा अनुसन्धानमा खटिएको प्रहरी टोलीले केदार राईलाई पक्राउ गरी ठगी कसूरमा आवश्यक कारवाहीको लागि महानगरीय प्रहरी बृत बौद्धमा पठाईएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

मतगणनाको पहिलो दिन थियो । सबै मतपेटिका सभा गृहमा ल्याइ सकिएको थियो । र, मतगणनाका लागि नियम बनाउन तथा सबै

वीरगञ्जको कायापलट गर्ने सपना पहिलो चरणमा सार्थक भएको आभाष गरेको छु । सपनालाई सार्थक बनाउने श्रेय म सम्पूर्ण वीरगञ्ज महानगरकावासी,

काठमाडौं । लुम्बिनी, भैरहवास्थित ‘गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल’मा अवतरण गरेको ‘जजिरा एयरलाइन्स – Jazira Airlines’को विमानमा चरा ठोक्किएको छ । हिजो

जसरी मानिसको जीवन–चक्र हुन्छ त्यसैगरी वस्तुको पनि जीवन–चक्र हुन्छ। मानिसको जीवन चक्रमा चार अवस्था– जन्म, युवा, प्रौढ र मृत्यु भएझैं