Lifestyle Portal
  •   २ कार्तिक २०७८, मंगलवार

बेलायतको फर्जी नागरीक बनी अनलाईन ठगी गर्ने ब्यक्ति पक्राउ

१२ आश्विन २०७८, मंगलवार १८:४६

पीडितको उजुरीका अनुसार सामाजिक संजाल फेसबुक (Facebook) मा आफ्नै महिला साथिलाई K.D. Gorkhali नामको आईडी बाट Friend Request पठाई साथी बनी म बेलायत (UK) को लाहुरे हुँ, हाल UK मा छु भनि तिमिलाई माया गर्छु, तिमिलाई UK लैजान्छु, मेरो श्रीमती इटहरीमा सवारी दुर्घटनामा परी मृत्यु भएको हो, छोराछोरी लण्डलमा होस्टल राखेको छु, नेपालमा आमा हुनुहुन्छ भनी विश्वासमा पारी ठगी गर्ने व्यक्ति पक्राउ परेका छन् ।

गत भाद्र १६ गते मेसेन्जरमा फोन तथा म्यासेज गरी भोजपुर, साल्पासिलिछो गाउपालिका वडा नं. ४ लिम्खिया हाल काठमाण्डौ, बुढानिलकण्ठ वडा नं. १० चुनिखेलका ३१ वर्षिय केदार राईले “मेरो आमा कलेजोको रोगी भई बिरामी परेको र ग्राण्डी अस्पतालमा उपचारत रहनु भएकोले केहि रकम आवश्यक परेको छ” मेरो दाई लिन आउनुहुन्छ भनी विश्वासमा पारी पटक पटक गरी पीडितबाट जम्मा हालसम्म १,६०,५००/– (एकलाख साठ्ठी हजार पाँच सय) समेत सुनको बेरुवा औठी, सुनको लकेट सहितको सिक्री लगायतको धनमाल आफै लिई ठगी गरेका छन् ।

पीडितले गरेको उजुरीको आधारमा अनुसन्धानमा खटिएको प्रहरी टोलीले केदार राईलाई पक्राउ गरी ठगी कसूरमा आवश्यक कारवाहीको लागि महानगरीय प्रहरी बृत बौद्धमा पठाईएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

हाल भारतको बिहार र उत्तर प्रदेश आसपास रहेका न्यून चापिय प्रणालीहरु र पश्चिमी वायु प्रणालीको संयुक्त प्रभाव नेपालमा रहेको छ

लण्डन । द कँडेल ग्रुपको लण्डनस्थित रहेको उलविच लेट नाइट फार्मेसीले “युके इण्डिपेन्डेन्ट फार्मेसी अवार्ड २०२१” जित्न सफल भएको छ

लाइभमाण्डू । तपाईंका साथ कहिले यस्तो भयो जतिबेला तपाईंले तात्तातो चिया, कफी या सुपको एक चुस्की (सीप) लिनुभो र त्यो

हाल बंगालको खाडिमा र मध्य भारतमा रहेका (उत्तरतिर सर्दै गरेको) न्यून चापिय प्रणालीहरु र पश्चिमी वायु प्रणालीको संयुक्त प्रभाव नेपालमा