Lifestyle Portal
  •   ३० आश्विन २०७८, शनिबार

“EDV भिसाको लागि नक्कली शैक्षिक प्रमाणपत्र पेश गर्ने व्यक्तिहरु पक्राउ”

१३ आश्विन २०७८, बुधबार २१:२९

लोकप्रिय

नेपालस्थित अमेरिकन राजदूतावासमा U.S. Diversity Visa (EDV) २०२१ को नतिजामा नाम निकालेका तर भिसा (Visa) प्रक्रियाका लागि आवश्यक १०+२ को नक्कलि शैक्षिक प्रमाण-पत्र पेश गर्ने २ जना र नक्कली प्रमाण-पत्र बनाउने कार्यमा संलग्न अर्को एकजनालाई पक्राउ गरिएको छ ।

शैक्षिक योग्यता प्राप्त नगरेका केहि व्यक्तिहरुले भिसा प्रयोजनको लागि १०+२ को नक्कली शैक्षिक प्रमाण पत्र पेश गरेको भन्ने अमेरिकी दुतावासको सुचनाको आधारमा EDV भिसा प्रक्रियाका लागि शैक्षिक प्रमाण पत्र नक्कलि बनाई पेश गर्न कार्यमा संलग्न रहेका तपसिलमा उल्लेखित ठेगाना भएका नबिन दराई र शिव रोक्का लाई यस अपराध महाशाखाबाट खटिएको बिशेष टोलीले मंगलबार दिउँसो काठमाण्डौको महाराजगञ्जबाट पक्राउ गरिएको हो ।

अनुसन्धानको क्रममा पक्राउ परेका मध्ये नबिन दराईसंग जिवन कार्कीले रु १,७०,०००।–( एक लाख सत्तरी हजार) लिई १०+२ को शैक्षिक प्रमाण पत्र बनाई दिएको खुल्न आई नक्कली प्रमाण पत्र बनाउने कार्यमा संलग्न रहेका जिबन कार्की लाई काठमाण्डौको कंलकी बाट पक्राउ गरी निजहरुलाई लिखत सम्बन्धि कसुरमा मुद्धामा आवश्यक कारबाहीका लागि महानगरीय प्रहरी परिसर टेकु काठमाण्डौमा पठाइएको ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

माल्दिभ्सको राष्ट्रिय फुटबल स्टेडियममा सम्पन्न साफ च्याम्पियनसीपको १३ संस्करणको उपाधीमाथी भारतले कब्जा गरेको छ । यससँगै भारतले ८औं पटक यस

भारतले ४९ तथा ५० मिनेटको समयान्तरमा गरेको दुई गोल लगत्तै नेपालका तर्फबाट चारजना खेलाडीलाई परिवर्तन गरिएको छ । नेपालका तर्फबाट

पहिलो हाफको ४९ मिनेटमा भारतका कफ्तान सुनिल क्षेत्रीले पहिलो गोल गरे भने लगत्तै मिड फिल्डर सुनिल सिंह वाङजेमले ५० औं

माल्दिभ्सको राष्ट्रिय फुटबल स्टेडियममा साफ च्याम्पियनसीपको जारी १३ संस्करणको उपाधीका लागि नेपाल तथा भारतको फाईनल खेलको पहिलो हाफ गोलरहित बराबरीमा