Lifestyle Portal
  •   १४ माघ २०७८, शुक्रबार

भारतीय कांग्रेसकी महासचिव प्रियंका गांधी पक्राउ

१८ आश्विन २०७८, सोमबार ०८:४५

एजेन्सी, उत्तर प्रदेश । भारतीय कांग्रेसकी महासचिव प्रियंका गांधी पक्राउ परेकी छिन् । उत्तर प्रदेशस्थित लखीमपुर खीरीमा किसानमाथी भएको हिंसाका विरुद्ध किसानलाई साथ दिनका लागि प्रियंका गांधीको लखीमपुर पुग्ने प्रयास विफल भएको छ । उनलाई स्थानीय प्रहरीले हरगाँव सीमामैं रोकेर हिरासतमा लिएको छ ।

यस क्रममा प्रियंका गांधी तथा तथा उनलाई पक्राउ गर्न पुगेको प्रहरी अधिकारीहरुबीच लामो बहस भएको थियो । सार्वजनिक भिडियोमा प्रियंकाले प्रहरीलाई, “ए तेसो भए अब मलाई यसमा बसाउँछौ अनि मलाई अपहरण गर्छौ? यो तिम्रो लिगल स्टाटस हो” भनि आक्रोश पोखेकी थिइन । भारतको अति संवेदनशील जेड प्लस सुरक्षा व्यवस्थाका बावजूद रातको समयमा प्रियंकाले सम्पूर्ण सुरक्षा व्यवस्थालाई छाडेर ४ घण्टासम्म एक ड्राइवरको सहयोगमा लुकिछिपी घटनास्थल लखीमपुर खीरीतर्फ अगाडी बढी रहेकी थिइन् । आज बिहान स्थानीय समयानुसार झण्डै साढे पाँच बजे लखीमपुर खीरीको स्थानीय प्रशासनले उनलाई पक्राउ गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौं -सडक विस्तारका क्रममा नाली बनाउन खनिएको खाल्डोमा परेर चितवनमा एकसिंगे गैडा मरेपछि निर्माण व्यवसायीलाई समेत आरोपित गरी गैर—कानुनी रूपमा

वीरगञ्ज । सदियौंदेखि देशको अर्थिक प्रगतिमा योगदान दिंदै आएको र ‘आर्थिक नगरी’को उपमा पाएको वीरगञ्ज महानगरलाई अब घोषित रुपमैं ‘आर्थिक

भनिन्छ हाँसो नै जिवनको एउटा ओखती हो जस्ले उमेर बढाउने काम गर्छ। नेपालीमा मात्र हैन अङ्ग्रेजीमा पनि भन्ने गरिन्छ “Laugh

काठमाडौं । काठमाडौं त्रिपुरेश्वरस्थित महालक्ष्मी इशान इन्टरप्राइजेज प्रालि र अनेष्ट सप्लायर्सबाट अमेरीकन ब्राण्ड थ्रीएम मास्कको नक्कल गरी उस्तै देखिने कम