Lifestyle Portal
  •   २० असार २०७९, सोमबार

भारतीय कांग्रेसकी महासचिव प्रियंका गांधी पक्राउ

१८ आश्विन २०७८, सोमबार ०८:४५

एजेन्सी, उत्तर प्रदेश । भारतीय कांग्रेसकी महासचिव प्रियंका गांधी पक्राउ परेकी छिन् । उत्तर प्रदेशस्थित लखीमपुर खीरीमा किसानमाथी भएको हिंसाका विरुद्ध किसानलाई साथ दिनका लागि प्रियंका गांधीको लखीमपुर पुग्ने प्रयास विफल भएको छ । उनलाई स्थानीय प्रहरीले हरगाँव सीमामैं रोकेर हिरासतमा लिएको छ ।

यस क्रममा प्रियंका गांधी तथा तथा उनलाई पक्राउ गर्न पुगेको प्रहरी अधिकारीहरुबीच लामो बहस भएको थियो । सार्वजनिक भिडियोमा प्रियंकाले प्रहरीलाई, “ए तेसो भए अब मलाई यसमा बसाउँछौ अनि मलाई अपहरण गर्छौ? यो तिम्रो लिगल स्टाटस हो” भनि आक्रोश पोखेकी थिइन । भारतको अति संवेदनशील जेड प्लस सुरक्षा व्यवस्थाका बावजूद रातको समयमा प्रियंकाले सम्पूर्ण सुरक्षा व्यवस्थालाई छाडेर ४ घण्टासम्म एक ड्राइवरको सहयोगमा लुकिछिपी घटनास्थल लखीमपुर खीरीतर्फ अगाडी बढी रहेकी थिइन् । आज बिहान स्थानीय समयानुसार झण्डै साढे पाँच बजे लखीमपुर खीरीको स्थानीय प्रशासनले उनलाई पक्राउ गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

नइ प्रकाशनको प्रतिष्ठा, गरिमा र महिमाको उचाइ अभिवृद्धिका लागि विशिष्ट योगदान पुर्याएबापत देशदेशान्तरका महानुभावलाई ‘नइ रजत महोत्सव पदक’ अर्पण गर्ने

असार १९, वीरगंज । विश्व हिन्दू परिषद् नेपाल, पर्सा निकट युवाहरुद्वारा पर्सा जिल्लाको वीरगञ्ज महानगरपालिकामा विरोध प्रदर्शन गरिएको छ ।

भारत सरकारको अनुदान सहयोग अन्तर्गत नेपालका विविध हितग्राही संस्थाहरुलाई ७५ वटा एम्बुलेन्स र १७ वटा विद्यालय बस उपहार प्रदान गरिएको

नेपालका लागि नवनियुक्त भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तवले आज राष्ट्रपति भवन, शितल निवासमा आयोजित एक समारोहमा सम्माननीय राष्ट्रपति श्रीमती विद्यादेवी भण्डारी