Lifestyle Portal
  •   २२ मंसिर २०७९, बिहीबार

भारतीय कांग्रेसकी महासचिव प्रियंका गांधी पक्राउ

१८ आश्विन २०७८, सोमबार ०८:४५

एजेन्सी, उत्तर प्रदेश । भारतीय कांग्रेसकी महासचिव प्रियंका गांधी पक्राउ परेकी छिन् । उत्तर प्रदेशस्थित लखीमपुर खीरीमा किसानमाथी भएको हिंसाका विरुद्ध किसानलाई साथ दिनका लागि प्रियंका गांधीको लखीमपुर पुग्ने प्रयास विफल भएको छ । उनलाई स्थानीय प्रहरीले हरगाँव सीमामैं रोकेर हिरासतमा लिएको छ ।

यस क्रममा प्रियंका गांधी तथा तथा उनलाई पक्राउ गर्न पुगेको प्रहरी अधिकारीहरुबीच लामो बहस भएको थियो । सार्वजनिक भिडियोमा प्रियंकाले प्रहरीलाई, “ए तेसो भए अब मलाई यसमा बसाउँछौ अनि मलाई अपहरण गर्छौ? यो तिम्रो लिगल स्टाटस हो” भनि आक्रोश पोखेकी थिइन । भारतको अति संवेदनशील जेड प्लस सुरक्षा व्यवस्थाका बावजूद रातको समयमा प्रियंकाले सम्पूर्ण सुरक्षा व्यवस्थालाई छाडेर ४ घण्टासम्म एक ड्राइवरको सहयोगमा लुकिछिपी घटनास्थल लखीमपुर खीरीतर्फ अगाडी बढी रहेकी थिइन् । आज बिहान स्थानीय समयानुसार झण्डै साढे पाँच बजे लखीमपुर खीरीको स्थानीय प्रशासनले उनलाई पक्राउ गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

काठमाडौ – काठमाडौ क्षेत्र नम्बर १ का घण्टिबहाक उम्मेदवार पुकार बमलाइ भोट माग्न चलचित्र निर्देशक प्रदिप भट्टराई र निर्माता रविन्द्र

नेपालका लागि भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तवले आज आयोजित एक समारोहबीच निर्वाचन आयोगका प्रमुख निर्वाचन आयुक्त दिनेश कुमार थपलियालाई भारत सरकारको

नेपालका लागि भारतीय राजदूत महामहिम नवीन श्रीवास्तवले आज आयोजित एक समारोहबीच नेपालका माननीय अर्थमन्त्री जनार्दन शर्मालाई भारत सरकारको तर्फबाट २००

त्रिमूर्ति निकेतनका संस्थापक तथा अध्यक्ष इन्दिरा प्रसाईको अध्यक्षतामा २०७१ साल वैशाख ३० गते बसेको निकेतनको साधारणसभाले नेपाली साहित्यका महारथी डा.सत्यमोहन