Lifestyle Portal
  •   ३० आश्विन २०७८, शनिबार

भारतीय कांग्रेसकी महासचिव प्रियंका गांधी पक्राउ

१८ आश्विन २०७८, सोमबार ०८:४५

लोकप्रिय

एजेन्सी, उत्तर प्रदेश । भारतीय कांग्रेसकी महासचिव प्रियंका गांधी पक्राउ परेकी छिन् । उत्तर प्रदेशस्थित लखीमपुर खीरीमा किसानमाथी भएको हिंसाका विरुद्ध किसानलाई साथ दिनका लागि प्रियंका गांधीको लखीमपुर पुग्ने प्रयास विफल भएको छ । उनलाई स्थानीय प्रहरीले हरगाँव सीमामैं रोकेर हिरासतमा लिएको छ ।

यस क्रममा प्रियंका गांधी तथा तथा उनलाई पक्राउ गर्न पुगेको प्रहरी अधिकारीहरुबीच लामो बहस भएको थियो । सार्वजनिक भिडियोमा प्रियंकाले प्रहरीलाई, “ए तेसो भए अब मलाई यसमा बसाउँछौ अनि मलाई अपहरण गर्छौ? यो तिम्रो लिगल स्टाटस हो” भनि आक्रोश पोखेकी थिइन । भारतको अति संवेदनशील जेड प्लस सुरक्षा व्यवस्थाका बावजूद रातको समयमा प्रियंकाले सम्पूर्ण सुरक्षा व्यवस्थालाई छाडेर ४ घण्टासम्म एक ड्राइवरको सहयोगमा लुकिछिपी घटनास्थल लखीमपुर खीरीतर्फ अगाडी बढी रहेकी थिइन् । आज बिहान स्थानीय समयानुसार झण्डै साढे पाँच बजे लखीमपुर खीरीको स्थानीय प्रशासनले उनलाई पक्राउ गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

माल्दिभ्सको राष्ट्रिय फुटबल स्टेडियममा सम्पन्न साफ च्याम्पियनसीपको १३ संस्करणको उपाधीमाथी भारतले कब्जा गरेको छ । यससँगै भारतले ८औं पटक यस

भारतले ४९ तथा ५० मिनेटको समयान्तरमा गरेको दुई गोल लगत्तै नेपालका तर्फबाट चारजना खेलाडीलाई परिवर्तन गरिएको छ । नेपालका तर्फबाट

पहिलो हाफको ४९ मिनेटमा भारतका कफ्तान सुनिल क्षेत्रीले पहिलो गोल गरे भने लगत्तै मिड फिल्डर सुनिल सिंह वाङजेमले ५० औं

माल्दिभ्सको राष्ट्रिय फुटबल स्टेडियममा साफ च्याम्पियनसीपको जारी १३ संस्करणको उपाधीका लागि नेपाल तथा भारतको फाईनल खेलको पहिलो हाफ गोलरहित बराबरीमा