Lifestyle Portal
  •   २ कार्तिक २०७८, मंगलवार

BREAKING | साफ च्याम्पियनसिप : नेपालद्वारा श्रीलंका २ का विरुद्ध ३ गोलले पराजित

१९ आश्विन २०७८, मंगलवार ००:३६

काठमाण्डौ । साफ च्याम्पियनसिपको १३ औं संस्करणमा नेपालले जितको सिलसिला कायम राखेको छ । माल्दिभ्समा भर्खरै सम्पन्न खेलमा नेपालले आफ्नो दोश्रो खेलमा श्रीलंकालाई २ गोलका विरुद्ध ३ गोलले पराजित गरेको छ । यस अघि नेपालले आफ्नो पहिलो खेलमैं घरेलु टोली माल्दिभ्सका विरुद्ध शानदार खेल प्रदर्शन गर्दै शुन्यका विरुद्ध १ गोलले बिजयी भएको थियो ।

मालदिभ्सको राजधानी मालेस्थित राष्ट्रिय फुटबल स्टेडियम सम्पन्न खेलमा नेपालका तर्फबाट पहिलो गोल खेलको ३३ मिनेटमा सुमन लामाले गरेका थिए भने खेलको ५१ औं मिनेटमा अन्जन विष्टले नेपालका लागि दोश्रो गोल थपेका थिए । खेलको ५७ औं मिनेटमा श्रीलंकाका मार्भीन हेमिल्टनले आकर्षक गोल फर्काउँदै श्रीलंकाका लागि राहतको स्थिति सृजना गरेका थिए ।

१-२ को स्थितिमा रहेको खेलको ८६ औं मिनेटमा आयूष घलानले तेज तामाङको आकर्षक पासमा आफ्नो डेब्यू गोल गरेका थिए । खेल ३ का विरुद्ध १ गोलले अन्तिम् अतिरिक्त समयतर्फ अगाडि बढीरहेको थियो, अतिरिक्त ४ औं मिनेटमा श्रीलंकाले प्राप्त गरेको पेनाल्टिलाई डिल्लन डि सिल्भाले गोलमा परिणत गरेसँगै नेपालले एक गोल अन्तर (श्रीलंका २ – नेपाल ३)ले खेल जितेको छ ।

अंक तालिका हेर्नुहोस्ः

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
Loading comments...
सम्बन्धित खबरहरु

मोरङ । धनपालथान गाउँपालिका-४ स्थित कर्सियाको बिपि चोकमा रहेको सिटिजन बैंकबाट गत असोज २५ गते नगद लुटपाट भएको घटनामा संलग्न

हाल भारतको बिहार र उत्तर प्रदेश आसपास रहेका न्यून चापिय प्रणालीहरु र पश्चिमी वायु प्रणालीको संयुक्त प्रभाव नेपालमा रहेको छ

लण्डन । द कँडेल ग्रुपको लण्डनस्थित रहेको उलविच लेट नाइट फार्मेसीले “युके इण्डिपेन्डेन्ट फार्मेसी अवार्ड २०२१” जित्न सफल भएको छ

लाइभमाण्डू । तपाईंका साथ कहिले यस्तो भयो जतिबेला तपाईंले तात्तातो चिया, कफी या सुपको एक चुस्की (सीप) लिनुभो र त्यो