Lifestyle Portal
  •   १९ आश्विन २०७९, बुधबार

पशुपतीनाथमा अनुपम खेरले गरे पूजापाठ

१९ आश्विन २०७८, मंगलवार ११:०६

बलिउडका सुप्रसिद्ध कलाकार अनुपम खेर नेपाल आएका छन् । सुरज बड्जात्याको निमार्ण र निर्देशन रहने चलचित्र ‘उचाइ’को छायांकनका लागि उनी नेपाल आएका हुन् । वैदिक सनातन हिन्दु सभ्यता तथा संस्कारमा हुर्किएका खेरले काठमाण्डौस्थित पशुपतिनाथको दर्शन गरेका छन् ।

पशुपतीनाथको दर्शनपश्चात भ्लग सहितको ट्वीट कलाकार अनुपम खेरले पोष्ट गरेका थिए । जारी भिडियोमा उनी निधारमा चन्दनको चन्द्र टिकाका साथ खुशी मुद्रामा देखिएका छन्, ट्वीटमा उनले लेखेका छन्ः
सबैजनाको तर्फबाट नेपालको काठमाण्डौस्थित पशुपतिनाथजीको प्राचीन मन्दिरमा प्रार्थना गरें । सबैजनाको सु-स्वास्थ्य तथा शान्तिका लागि मेरो प्रार्थना थियो । भगवान शिवको यो मन्दिर ५ औं शताब्दीमा बनेको थियो । यहाँ पूजा गर्नका लागि देश-विदेशबाट श्रद्धालु आउने गर्दछन् ! जय भोलेनाथ !! 🙏🌻🌺🙏 #शिव

भिडियोमा उनले आफू अत्याधिक भाग्यमानी महशुस गरिरहेको अभिव्यक्त गर्दै अगाडी थप्छन्, “काठ्माण्डौस्थित पशुपति नाथको आज मैले दर्शनपूजा गरेको छु, सबैजनाको तर्फबाट नेपालको काठमाण्डौस्थित पशुपतिनाथजीको प्राचीन मन्दिरमा प्रार्थना गरें । सबैजनाको सु-स्वास्थ्य तथा शान्तिका लागि मेरो प्रार्थना थियो । धेरै खुशी लाग्छ जतिबेला हिन्दु धर्मस्थानमा आएर त्यहाँ पुजा गर्ने मौका प्राप्त हुन्छ, मनलाई आनन्द तथा शान्ति प्राप्त हुन्छ । र हजारौं वर्ष पहिले जुन यस्तो मन्दिरहरुको स्थापना भएका छन् यि कुराहरु हेरेर आत्मियता महशुस हुन्छ । म धेरै खुशी छु, र मैंले तपाईंहरुको तर्फबाट पूजा गरें तथा राम्रो महशुस गरें ।”

सुरज बड्जात्याको निर्माण र निर्देशन रहने ‘उचाइ’ फिल्मको छायांकनका लागि उनी नेपाल आएका हुन् । चलचित्रमा कलाकार अनुपम खेरसहित बलिउडका महानायक अमिताभ बच्चन, बोमन इरानी, नीना गुप्ता, पंकज त्रिपाठीलगायतको अभिनय रहनेछ ।

‘राजश्री’को ब्यानरमा निर्माण हुने फिल्मका लागि ठूलो प्राविधिक सहितको कलाकार टोलीले नेपालमा ४० देखि ४५ दिन बिताउने बताइएको छ । कोरोना भाइरसले सिर्जित अवस्थाका कारण नेपालमा फिल्मनगरी तंग्रिने तयारीमा रहेका बेला बलिउडका ठूला स्टार अमिताभ बच्चन सहितको टोली नेपाल आउनुलाई सकारात्मक मानिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

भारत–नेपाल सचिवस्तरीय संयुक्त जलस्रोत समितिको नवौँ बैठक भारत सरकार जलशक्ति मन्त्रालय अन्तर्गतको जलस्रोत, नदी विकास एवं गंगा संरक्षण विभागका सचिव

नेपालका लागि भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तव र नेपाल सरकारका माननीय गृहमन्त्री बालकृष्ण खाणले आज काभ्रेपलाञ्चोकमा राष्ट्रिय प्रहरी प्रशिक्षण प्रतिष्ठानको निर्माणका

यदि तपाई नेपाल र विश्वभरका ताजा समाचार, ब्रेकिङ समाचार, अपडेटहरूसँग जुटिरहन चाहनुहुन्छ भने, ‘नेपाली पात्रो’मा समाचारको नयाँ सुविधा सहितको Android

बकिङ्गम दरबारले एउटा विज्ञप्ति जारी गर्दै भनेको छ, “आज अपरान्ह बाल्मोरलमा महारानीको शान्तिपूर्ण निधन भएको छ । राजा र क्वीन